Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84711
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αγαπητοί συναγωνιστές καλησπέρα.Εχω καιρό να γράψω κριτική μιας και έχω καταλήξει σε κάποια στανταράκια που με κάνουν να
περνάω καλά.Μου καρφώθηκε στο μυαλό να δοκιμάσω μια συνάντηση με την Εύα αφού απ´τις φωτογραφίες κατάλαβα ότι έχει το σωματότυπο που γουστάρω.Η συνάντηση έγινε σε παραλιακό ξενοδοχείο,μετά από μερικά τηλεφωνήματα δικά μου από την προηγούμενη μέρα,και η κοπέλα έφτασε στην ώρα της.Ντυμενη απλά αλλά ωραία με χαιρέτησε χωρίς πολλά - πολλά αφού απ´το τηλέφωνο φαίνομαι πολύ σοβαρός (τρομάρα μου) και αράξαμε λίγο στο κρεβάτι για κουβεντούλα.Η Εύα μετά από λίγο μπήκε για μπανάκι ενώ ετοίμαζα το τζακούζι για το πρωινό μας καφεδάκι αφού δίνω μεγάλη βαρύτητα στο social.Εκεί ήρθε η πρώτη έκπληξη για μένα καθώς η κοπέλα εκτός απ´το βαθύ γλωσσόφιλο που μου έσκασε,με κέρδισε με το πνεύμα της και την ευχάριστη παρέα που προσφέρει.Στα της εμφάνισης τώρα πάνω - κάτω όλοι γνωρίζεται αλλά θα πω και εγώ τη γνώμη μου.Ωραίο μεσογειακό κορμί με πιασίματα,στήθος απ´οτι κατάλαβα 2.1 - 2.3 (είδατε λεπτομέρεια;;;;;;;) περιποιημένα άκρα,προσωπάκι στρογγυλό με ωραία χαρακτηριστικά,μυτούλα προς το γαλλικό,όμορφα χείλη και δυο πολύ εκφραστικές ματάρες.Για τα μαλλιά δεν έχω να σχολιάσω κάτι επειδή κατάλαβα ότι της αρέσουν οι αλλαγές.Ο αγώνας ξεκίνησε για εμάς μέσα στην μπανιέρα με απίστευτη πρωτοβουλία της κοπέλας και συνεχίστηκε στο κρεβάτι με γλυψίματα παντού και απ´τους δυο.Η πίπα της Ευας είναι από άλλο πλανήτη,και πιστεύω ότι οποίος εμπνεύστηκε την έκφραση «η πίπα της ειρήνης» έχει κάνει μέγα λάθος.Το σεξ συνεχίστηκε σε όλες τις στάσεις με πρωτοβουλίες της κοπέλας και με reverse cowgirl που εκεί τα έδωσε όλα.Το τελείωμα δεν θυμάμαι να σας πω γιατί την ψιλό έχασα την μπάλα.Το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι παίξαμε τρία ημίχρονα και στραγγιξα τελείως.Η Εύα όπως μου είπε δεν θα με άφηνε να φύγω αν δεν ρουφαγε και την τελευταία σταγόνα.Στα γενικά τώρα πιστεύω ότι η κοπέλα αξίζει να βρίσκεται στο χώρο γιατί δίνει τον καλύτερο της εαυτό.Αν την προσέξετε θα πάρετε το 100%.Η βαθμολογία δεν με αφήνει να βάλω ένα τεράστιο δεκάρι στη συμμετοχή.Και ένα tip για νέους χρήστες.Κατα τη διάρκεια του σεξ πείτε της ότι είναι φοβερό πουτανάκι και θα καταλάβετε.Ευάκι σ´ευχαριστω πολύ για το σούπερ ραντεβού.Φιλιά σε όλους!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 04, 2017
Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
panagiotis panagiotidis
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
295
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΜΥΡΤΙΛΟΣ, deus69, chris1955 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2017
Ρε μουνάρα έφυγες κ ακόμα μπαίνουν κριτικές για σενα τελικά είναι μεγάλη μαστοριά το γαμήσι κ εσύ την ξέρεις πολύ καλά αυτη την τέχνη είσαι η θέα του έρωτα κ σκορπας απλόχερα ευχαρίστηση κ ηδονή υγ εσύ μωρό μ δεν έχεις τίτλο αλλά έχεις γαλόνια είσαι ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ στο κρεβάτι
S
sohoviz
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1