Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατεβαίνω προς το κέντρο με το μετρό και ξαφνικά μπαίνει μέσα μια τρομερή κωλάρα πιασμένη χεράκι χεράκι με τον αγαπημένο της.
Πλατιά τεράστια σφιγμένη μέσα σε μια στενή μακρυά φούστα.
Δεν είναι δυνατόν μουγκρίζω μέσα μου το κάνει επίτηδες για να προκαλέσει.
Τα χάνω τρελλαίνομαι την κοιτάζω ξανά και ξανά ο δικός της στην κοσμάρα του δεν με νοιάζει η μούρη της είναι σαν να'χω μπροστά μου έναν σκέτο κώλο.
Έχω ντοπαριστεί φαντάζομαι μπροστά μου παντού γυμνές τεράστιες κωλάρες.
Κατεβαίνω Σταθμό Λαρίσης πηγαίνω με τη μία Διδύμου για την Ντιάνα βγαίνει ένα μπάζο συφιλιάζομαι ακόμη περισσότερο πετάω ένα ξερό η Ντιάνα; πήγαινε Αλκιβιάδου στο β γκαρίζει η άλλη από μέσα.
Ανοίγω βήμα,βρίσκω Αλκιβιάδου φτάνω κλειστό το β.
Την κωλάρα μου μέσα σιχτιρίζω και πριν τελειώσω ανάβει φωτάκι. Μου ξανανάβουν τα λαμπάκια μπουκάρω γεια σου αγόρι μου και μια κωλάρα να τρίβεται γυμνή στο τζην μου.
Τρίψιμο και ξανά τρίψιμο τι έγινε θα περάσεις να με πάρεις πρώτος; που να'ξερε και ξανά τρίψιμο.
Μπαίνω στο δωμάτιο δεν έχω καλά καλά ξεντυθεί νάτο μπροστά μου.
Στη φάτσα δεν βλέπεται αλλά ποιος τη γαμάει φατσικά;
Μισοκατεβασμένο το παντελόνι της ρίχνω μπορεί και τα πιο δυνατά κωλοχάστουκα που'χω ρίξει στη ζωή μου και δεν καταλαβαίνει τίποτα συνεχίζει να κουνάει την αεροπλανική κωλάρα της μπροστά μου.
Έτσι είσαι;σκέφτομαι.
Εγώ όρθιος την βάζω με τα γόνατα στο κρεββάτι κι έχω πιάτο κώλο.
Παίρνω το προφυλακτικό το βάζω μόνος μου κι αρχίζω σκληρό κωλογαμήσι με χαστούκια με μπινελίκια της ρίχνω και κάτι φτυσίδια στα τεράστια κωλομάγουλα με φτιάχνει απίστευτα γιατί τη νοιώθω στενή.
Ρίχνω και ξαναρίχνω και την πηγαίνω κομπρεσέρ αυτή δήθεν σκούζει και με φτιάχνει και καταλαβαίνω πως φτάνω.
Σταματάω βγάζω το πλαστικό γυρνάει από μόνη της και γονατίζει μπροστά μου αρχίζω και τον παίζω στα μούτρα της την πουτσοσκαμπιλίζω στο στόμα στα μάτια και στο λεπτό αρχίζω να την λούζω και να την κάνω κάτασπρη!
Κάθεται μέχρι που στεγνώνω εντελώς άλλα γλείφει αλλά κρέμονται αλλά σκουπίζει σ'άρεσε μωρό μου;βλέπω καλύτερα τη φάτσα της και τρομάζω αλλά δεν γαμιέται,βγαίνει απ'το δωμάτιο ανεβάζω παντελόνια και την κάνω.
Βγαίνω στην Αλκιβιάδου πάω Σταθμό Λαρίσης για το μετρό,πάλι κωλάρες μπροστά μου!
Κάτι γίνεται,τι κωλομέρα είναι αυτή λέω μέσα μου!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 29, 2017
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, thanoulis21r, statusorama και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού