Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 175 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Αλίσα την είχα σταμπάρει απο τις φωτογραφίες της εδώ και δύο χρόνια περίπου, απο τότε που πρωτογράφτηκα στο σάιτ, αλλά άργησα να συνευρεθώ μαζί της επειδή θεωρώ τα στούντιο τα χειρότερα vfm ως προς τον πληρωμένο έρωτα(απο μπουρδέλα μέχρι ακριβά call girls, συνάρτηση χρόνου και υπηρεσιών). Τα αποφεύγω λοιπόν πλην κάποιων εξαιρέσεων και η Αλίσα είναι μια απο αυτές τις εξαιρέσεις. Εμφάνιση ακριβώς αυτό που βλέπετε και στις φωτογραφίες ένα μελαχρινό κοντοκαυλίδι απο ρουμανία, ηλικία μου είπε 26 ετών, απο το όμορφο κατά τ' άλλα πρόσωπο της την κάνω γύρω στα 30.


Μπαίνοντας η κοπέλα στο δωμάτιο, εγώ σκουπιζόμουν ακόμα με την πετσέτα, λίγη κουβέντα για την γνωριμία, χάδια και φιλιά στους σιλικονούχους βύζους της, μόνο απο την μεριά μου όμως μιας και το δικό της στοματάκι το άνοιξε μια φορά όλο κι όλο κατά την διάρκεια της πίπας. Εκεί στα προκαταρκτικά και χωρίς να έχει βγάλει το εσώρουχο να μου γυρνάει πλάτη, να σκύβει και να τρίβει την κωλοχαράδρα της στο ξεσκούφωτο καυλί μου που ήδη είχε γίνει τούρμπο. Πιάνοντας τον κώλο και τα μπούτια της τα ΄παίξα, τέτοια πετροκώλα δεν είχα ξαναγαμήσει στην πορνοκαριέρα μου. Μου είπε οτι γυμνάζεται για αυτό και ήταν τόσο σφιχτή σαν πέτρα.


Πρώτη στάση την βάζω απο πάνω καουμπόισσα, πάνω κάτω στον πούτσο μου αυτή, της λέω τέρμα βαθιά και μπρος πίσω, το έκανε αλλά μετά απο λίγο ξανά στα δικά της πάνω κάτω, την γυρνάω σε ιεραποστολικό, εκεί έκανε κάτι απίθανα ανοίγματα με τα πόδια της σπαγγάτα την ώρα που την γάμαγα και να δίνω βαθιές δυνατές διεισδύσεις στο μουνί της. Έσκυψα στο αυτί της και της ζήτησα να της γλείψω την μουνάρα αλλά μου είπε οτι δεν είχα πληρώσει για τέτοιο πρόγραμμα. -Στα δίνω τώρα ρε μωρό για ένα γλειφομούνι, -όχι όχι έπρεπε να είχες συνεννοηθεί στο σαλόνι τώρα δεν γίνετε την επόμενη φορά, -ναί σίγουρα θα με δεί και άλλη φορά, είπα απο μέσα μου. Κάπου εκεί πέρασε τα δάχτυλα του χεριού της ανάμεσα στα δικά μου και με έσφιξε μέσα της για να λήξει τον αγώνα. Δεν υπήρχε περίπτωση όμως να μην στήσω αυτήν την κωλάρα στα τέσσερα και έτσι έγινε. Πήγα πρώτα να της πιάσω το μουνί, - αφού δεν μ' άφησες να σου το γλείψω, τουλάχιστον να σου το πιάσω λίγο, - εντάξει το έπιασες πάμε σεξ τώρα, και έστησε την κωλάρα της στα τέσσερα. Βασιλικό στήσιμο απο την Αλίσα να πω την αλήθεια και να κοπανιέμαι δυνατά στα πέτρινα κωλομέρια της. Εκεί μας βρήκε το τέλος, φιλιά στο μάγουλο και ήρεμη αποχώρηση της κοπέλας απο το δωμάτιο.


Κλείνοντας, η Αλίσα είναι για το παλμαρέ και τίποτα περισσότερο, με την ομορφιά το χαμόγελο της και συμπεριφορά σίγουρα καλύτερη απο τις ντίβες της αλυσίδας. Ακόμα και έτσι όμως δεν φτάνει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίσα
high voltage
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.908
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio De Paris, makhswrx, sithlord και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού