Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μπορει ενας ηχος κλησης στο κινητο να εχει συναισθηματα;Μαλλον μπορειΕμμμμ
Το κινητο εκεινο το μεσημερι χτυπησε αγχωμεναMoney MouthΚατι συνεβαινεMoney MouthΤο ονομα του Μυστη που εγραφε η οθονη δεν προμηνυε τιποτα καλοMoney MouthMoney Mouth
-'Εμπρος';Θυμός
-ελα μυστη μου..
η φωνη ετρεμε απο τα νευραMoney Mouth
-τι εγινε μυστη,τι εχεις;
-που να σου πω τι επαθα,με την πουταναMoney Mouth
-χαλαρωσε μυστη,παρε ανασα και πες μου σιγα σιγα τι εγινε..
-παω που λες Μεταξι για να γαμησω,νωρις το μεσημερι.
-και;
-κατεβαινω στο Κολωνου 27,υπογειο,ηταν η Αννα.σαλοναρει,και της λεω θα παω να κανω μια βολτα και βλεπουμε.
-γιατι; τον ρωτησε η γαμιολαΘυμός
-γαμαω και αλλες,απαντησε ο μυστης
-ε,τοτε τραβα γαμα και την μανα σουΘυμόςΘυμόςΘυμόςψελλισε το τσουλι.
Εξαλλος ο μυστης στο τηλ,επιζητουσε δικαιοσυνηΚαπέλο

Με αυτα και με αυτα ο μυστης μου ειπε αν τυχον και παω,να ειμαι αφενος ετοιμος για πιθανο κλεψιμο στις υπηρεσιεςΘυμός,αφετερου, και το σημαντικοτερο,να της γαμησω το κωλοτρυπιδι οσο πιο απαξιωτικα μπορωΝαι!
Ο κυβος εριφθηΚαπέλοΝαι!
Η νυχτερινη τσαρκα στο Μεταξι με εφερε λοιπον καποια στιγμη μοιραια και με το αναποφευκτο.
Κολωνου 27,υπογειο.Καθαροαιμο καταγωγιΘυμόςμικρος διαδρομος,και οι δυο πορτες που οδηγουν στα δωματια ακριβως πανω σε αυτον τον διαδρομοΘυμόςολοι μαζι στριμωχταMoney Mouth.ο συμπαθης πουστοτσατσος,κατι πακηδεςΘυμός,κατι πιτσιρικαδες και αναμεσα σε ολους η Αννα,να περιφερεται και να χουφτωνει καυλιαMoney Mouth
Η Αννα ειναι μια μελαχροινου δερματος Αλβανη,25-30-βαμμενο καστανο μαλλι,καπως εντονη μυτη,για αυτο και το παρατσουκλι της 'Μυτη',οχι ασχημο προσωπο και πολλα τατουαζ.
Καθως ενας πιτσιρικας αερογαμουσε την Αννα στα ορθιαΘυμός ο τσατσος μου εξηγουσε οτι θελει μολις παρει συνταξη να μετακομισει μονιμα στην Παταγια της Ταυλανδης ωστε να μπορει να ψωνιζει ανενοχλητος πιτσιρικαδεςΘυμός
Καλα ολα αυτα,και γω γουσταρω Παταγια φουλ,καθως ειναι το μεγαλυτερο διαφθορειο στον κοσμοΚαπέλο αλλα εκεινη την ωρα στο κεφαλι μου γινοντουσαν αλλες διεργασιες.Πως θα καρφωσω ολο το μηκος του καυλιου μου στο βαθος του πατου της θρασυτατης σε συμπεριφορα πουταναςΘυμός παιρνωντας εκδικηση για το παιδι που εβρισε αδικαΕμμμμ αλλα εκτονωνοντας παραλληλα τις ζωωδεις καυλες μουΓερο-μύστης
-θα περασεις; με ρωτησε ο χορηγος Ταυλανδων πιτσιρικαδωνMoney Mouth
-κατσε να σπασει η πιτσιρικαρια
Εκεινη την ωρα τελειωνε την αερογαμια ο πιτσιρικας,εδωσε υποσχεσεις οτι θα γυρισειΕμμμμ,εμεινα μονος και αστραπιαια εδωσα το δεκαρικο.
-αντε,παρε αλλο ενα διφραγκο να μαζευεις για Ταυλανδη
-ασε,1.70 δινει εδω η τσατσαΘυμός
-ρε την καριολα,να βγαλει ααπο παντου,οκ,δωσε μου 5 λεπτα
Μπηκα στο δωματιο.Κανονικο μπουντρουμιΘυμόςεκτος οτι ειναι πανω στο διαδρομο,με μια ξυλινη πορτα η οποια ειναι αμφιβολο αν κλεινει και εντελωςΘυμός,ο καδος ξεχειλιζεΘυμός, και περιτυλιγματα απο καποτες βρισκοντουσαν παντου στο εδαφοςΘυμός
Τα σεντονια βρωμικα ,ενας απλος νιπτηρας και ενας καθρεπτης αριστερα στον τοιχο οπως μπαινεις,δεν βλεπει στο κρεβατι ομωςΚεφάλι σε τοίχο!
Εβαλα τα ρουχα στον καλογερο,κατουρησα,πλυθηκα και περιμενα.
Μπηκε μετα απο λιγο με υγρα μαντηλακια και τζελ στα χερια.
Το υφακι της ηταν ψευτομαγκικο,γελαγε και λιγο περιεργαMoney Mouth
-εχεις πιει τιποτα;
-οχι,εγω δεν πινω
-ναι,σιγουραΘυμός
Ψιλοβολευτηκαμε στο μικρο σχετικα κρεβατι.Μου καθαρισε τον πουτσο με μαντηλι,τον επαιξε λιγακι και πηγε να τον βαλει ακαποτα στο στομα τηςMoney Mouth
την σταματησα και της ειπα να βαλει καποτα.εβαλε και αρχισε να τσιμπουκωνει αρκετα αδιαφορα.Της χουφτωνα παραλληλα τα βυζια απο τα οποια δεν ειχε βγαλει το σουτιεν ενω δεν αποπειραθηκα να της τον καρφωσω στο λαρυγγι,το θεωρησα ρισκο για την εξελιξη του γαμησιουMoney Mouth
Αλλωστε στοχος ηταν απαξιωτικο γαμησι στην κωλοτρυπιδας της,και οτιδηποτε αλλο μπορουσε να με βγαλει απο την πορεια μου.
Ηδη η πουτσα ειχε ατσαλωθει
Κατσε να σε γαμησω απο μουνιΓερο-μύστης
Εβγαλε το μαυρο στρινγκ και ξεπροβαλλε ενα τριων ημερων αξυριστο μουνι,οπως και η γυρω περιοχη ηατν αξυριστηΘυμός
εμενα δεν με πειραζει τοσο αλλα κατι λεει για την συγκεκριμενη.
Εβαλε λιγο τζελ.της τον καρφωσα στην μουνοτρυπα σε ιεραποστολικη σταση.Δουλεμενο μουνοτρυπιδι,της το γαμησα μηχανικα σκεφτομενος μονιμα τον πατο της.
εκει αρχισαν τα παρατραγουδαΘυμός
-αντε,θα γαμησεις;δεν εχω και πολυ χρονο,εχω και αλλα δωματια
φαινεται η ατακα αυτη ειναι τυποποιημενη,για να ξεμπερδευει γρηγοραΘυμός
-θα γαμησω και κωλο πρωτα και μετα θα φυγωΓαμήσου
-να γαμησεις κωλο αλλα σιγα σιγα γιατι ποναωMoney Mouth
-Γυρνα να στον βαλω στον κωλο
Γυρισε.στο μουνι ειχε βαλει τζελ ενω στην κωλοτρυπα δεν εβαλεMoney MouthMoney Mouth
Ημασταν ακριβως στην ακρη του κρεβατιου,στο κατω μερος,εγω σχεδον ορθιος.
Αμεσως σηκωσε την μεση,να μην μπορω να τον βαλω καλαΘυμόςΘυμόςΘυμός
Πλεον αυτα δεν περνανε.την πιεσα κατω και της τον καρφωσα εξαγριωμενος στο κωλαντεροΓερο-μύστηςΝαι!Ναι!
Τον φυτεψα με τη μια μεσα.Τιναχτηκε λες και την χτυπησε καλωδιο της ΔΕΗΝαι!
-Απο εκεινη τη στιγμη ολο βογγαγε και κουναγε την μεση και τον κωλο δεξια-αριστερα να μην μπορω να γαμησωΘυμός
-τον εχεις και μεγαλοΕμμμμποναω
-τοτε γιατι εχεις κωλο στο μενου,αφου ποναςΧμμμ;
-για να γαμας εσυ,απηντησε προκλητικα
-ναι ,αλλα τα παιρνεις τα φραγκα.
-θες να τον βαλεις στο δικο σου κωλο να δεις;ΘυμόςΘυμός
ε,ηταν η σταγονα που ξεχειλωσε το ποτηριΘυμόςναι μεν τον ειχε στον πατο της αλλα ολο δυσφορουσε και κουνιοταν περα δωθε να μην μπορω να γαμησωΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Τερμα τα λογιαΓερο-μύστηςτην αρπαξα και γω απο την μεση,την πιεσα κατω να ρθει η μαπα της στο στρωμα,την αρπαξα απο τα καπουλια,ισιωσα την τσαπου μεσα στο κωλαντερο της και αρχισα να την πηγαινω κομπρεσερ,κυριολεκτικα γαμιωντας και σπρχωχνονταςΝαι!Ναι!
Την πηγα ετσι απο το τελος ως την κεφαλη του κρεβατιουΓερο-μύστηςΝαι!Κανενα περιθωριο αντιδρασηςΓαμήσου
Εν μεσω μουγγρητων σε ημιαγρια κατασταση της γεμισα το κωλαντερο με χυσιαΝαι!εεννοειται οτι την μαγκωσα γερα να στραγγιξω,την ειχα ικανη να τραβηχτειΘυμός πριν αδειασω εντελως.
Ε ναι μωρη γαμιολα,απο τη μια θιγεις θεμα χρονου στα 2 λεπτα,χωρις να ισχυει κιολας απαραιτητα οτι εχεις αλλο δωματιο,απο την αλλη εισαι αξυριστη,εισαι προκλητικα θρασυς και αποφευγεις να τον φας στον κωλο οπως σου αρμοζειΘυμός
Ε,δεν θα με ξενερωσεις,πληρωσα 10 ευρω και αχυστος δεν φευγω .Δεν θες να συμμετεχεις;μην σωσειςΓαμήσου
Κοιμησου κιολας αν θελεις,στα αρχιδια μου,πληρωσα για κωλο και θα παρω κωλο τερμαΓαμήσου
Με αυτα και αυτα σηκωθηκα να πλυθω,αυτη εφυγε γρηγορα πεταγωντας ενα ξερο 'γεια σου'.
Μαλλον δεν χαρηκε και ιδιαιτερα το ξεκωλιασμα που προηγηθηκεΕμμμμ
Φιλε μου εκανα οτι μπορουσαΚαπέλοοσοι πατε και παει να σας κλεψει,,μην τη λυπηθειτε και πολυ,γαμηστε την οπως της πρεπει μπας και στρωσει καποτε χαρακτηραΚαπέλο
-πως ηταν μεσα;με ρωτησε ο τσατσος.
-νευρικη,εγω παντως γαμησα
-μην τον ακους ,λεει ψεματα,πεταχτηκε το κλεφτρονιΘυμός
-καλα,ασε,την ξερω,την στρωνω,απηντησε ο τσατσος.Καπέλο
Τον φανταστηκα στην Παταγια..Money Mouth
εγω απο μια μερια με κανα μουνακι στην walking street και αυτος χερι χερι με καναν χαρτζιλικωμενο πιτσιρικα με κολλητο παντελονι και αμανικο μπλουζακι να κανουν τρελιτσες και να ξεκωλιαζονταιΘυμός
Μεταξουργειο-Παταγια-ενα τσιγαρο δρομοςΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 27, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, tsitsibirdis, liarismpou και 76 άλλα μέλη

Σχόλια

36 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2017
Βλέπω κριτική Νάσου... like, comment, pop corn και μετά διάβασμαΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
29 Οκτωβρίου, 2017
Ναι!Ναι!Ναι!
29 Οκτωβρίου, 2017
Απλά τέλειος. ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
ΝΑΣΟΣ ο Εκδικητής.
TG
The Godfather
(Updated: 30 Οκτωβρίου, 2017) 29 Οκτωβρίου, 2017
Δώσε πόνο, υπέρτατε μύστη Αθανασιάδη! Ναι! Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
29 Οκτωβρίου, 2017
Γειά σου ρε Νάσο παίχτουρα Ναι!Ναι!Ναι!
29 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω τυπε quaresmaΚαπέλο
29 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

συναγωνιστη malliaΝαι!Ναι!Ναι!ΚαπέλοΚαπέλοΠροσκύνημαΝαι!
29 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε bladesingerΝαι!ΚαπέλοΚαπέλοΝαι!
29 Οκτωβρίου, 2017
Ναι!Ναι!ΚαπέλοΚαπέλοΠροσκύνημαΠροσκύνημαΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
29 Οκτωβρίου, 2017
Νασος ο Vigilante του Μεταξουργειου!!!Ναι!Προσκύνημα
H
Hellraiser76
36 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3 4