Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 226 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η κριτική αυτή ανεβαίνει με σκοπό να σας προστατεύσει απο το να πετάξετε ένα χαμένο εικοσάρικο σε μία κοπέλα που είναι κακή επαγγελματίας,κοροιδεύει μέσα στο δωμάτιο,εξυπηρετεί επιλεκτικά και γενικά κάνει οτιδήποτε περνάει απο το χέρι της με σκοπό να σας ξενερώσει ιδίως αν δεν είστε ο τύπος της.
Ο λόγος για την νεοφερμένη Μπέλα, μία Αλβανέζα μιλφ, με μαλλιά κοντά καστανόμαυρα, σώμα ζουμερό στυλ busty, όχι χονδρή. Εμφανισιακά δεν είναι κάτι σπουδαίο,κοπέλα της διπλανής πόρτας.Ο λόγος για τον οποίο πέρασα μαζί της είναι το πρόγραμμα το οποίο ανακοινώνουν το οποίο είναι φουλ. Περιλαμβάνει δηλαδή τα πάντα και τελείωμα στο στόμα της και πρωκτικό.
Στο σαλόνι βγαίνει έρχεται κοντά στους πελάτες και κουνάει τον κώλο της με σκοπό να τους πείσει να περάσουν.Έτσι έπραξε και σε εμένα.Κατέβαλλα το αντίτιμο και πέρασα στο δωμάτιο.
Η Μπέλα μπήκε στο δωμάτιο.Μιλάει Ελληνικά σπαστά σε βαθμό σχετικά καλό. Πλησιάζω να την αγκαλιάσω για να ξεκινήσουμε τα προκαταρκτικά και μου λέει να κάνω relax και να ξαπλώσω.Δεν αρχήσαμε καθόλου καλά σκέφθηκα από μέσα μου.
Φορούσε ένα μαύρο ολόσωμο το οποίο κατέληγε σε ένα κυλοτάκι μαύρο το οποίο και τράβηξε στο πλάι.Της είπα να γδυθεί εντελώς και μου έδειξε ότι όλο αυτό που φορούσε ήταν ένα σετ μονοκόμματο και που να μπαίνει στον κόπο να το βγάζει και να το βγάζει.Τον στηθόδεσμο τον αφαίρεσε.Εγώ είχα ήδη ξενερώσει με την απροθύμια της να συνεργαστεί τόσο στα προκαταρκτικά στην αρχή όσο και με τα εσώρουχα της.
Τελικά όπως ήμουν ξαπλωμένος της είπα να έρθει απο πάνω μου και να με γλύψει.Με έγλυψε λίγο στο αυτί ενώ έπαιζε τον πούτσο μου. Φιλιά στο στόμα δεν δέχθηκε.Με ρώτησε για την πίπα.Της είπα χωρίς πλαστικό.
'Ερχεται στο πλάι και ξεκινά ένα τσιμπούκι εντελώς ανιαρό,στεγνό αρκετά και μηχανικό.Μέτριο τσιμπούκι.Πάω να της χαιδέψω το μουνί και έκανε πως ενοχλείται απο τα νύχια μου. Της λέω θα το χαιδέψω μόνο αλλά κάθε φορά που έπιανα το πράγμα της μου τραβούσε το χέρι.Σε πρόταση μου να περιποιηθεί και τους όρχεις μου είπε ότι έχουν τρίχες.
Σε πρόταση μου για 69 έκανε ότι δεν άκουσε και συνέχισε το μονότονο τσιμπούκι της.Επιμένω. Αρχίζει και λέει κάτι μαλακίες "Νο νεύρα" "Relax". Πάω να την γυρίσω στην στάση αυτή. Μου λέει "πρώτα τσιμπούκι και μετά.." Την αφήνω λίγο ακόμα. Το πέος μου είχε πέσει χωρίς πιασίματα,φιλιά και χάδια. Της λέω για 69.
Αυτή απλά ξαπλώνει εκνευρισμένη και μου λέει να της γλύψω το μουνί της έτσι. Εγώ της λέω ότι το 69 ανακοινώθηκε στο πρόγραμμα της και θέλω να το κάνω κανονικά.Τελικά υποχωρώ και την γλύφω στο πράγμα της για λίγο έτσι για το γαμώτο μιας και με είχε ήδη ξενερώσει με την κουτοπονηριά της.
Περνάει καπότα και της λέω να ανέβει,αλλά δυστυχώς με όλο αυτό το ξενέρωμα δεν είχα ικανοποιητική στύση και δεν μπορούσα να μπω μέσα της. Στήνεται απο μόνη της σε πισοκωλητό. Εκεί ξεκινώ να τον παίζω,βάζοντας της κωλοδάκτυλο με σκοπό να ανακτήσω την στύση μου.Τα καταφέρμω και μπαίνω μέσα της.Ξεκινάω να την γαμάω ενώ αυτή έβγαζε κάτι ψευτοβογγητά για να με κάνει να τελειώσω. Όσο την γαμούσα μου έλεγε "No νεύρα! Relax!" Με λίγα λόγια η πονηρή Αλβανίδα ήθελε να την βγάλει όσο το δυνατόν ανώδυνα εις υγείαν του μαλάκα.
Την πήρα και λίγο ιεραποστολικό αλλά δεν την είδα καθόλου ζεστή και συνεργάσιμη οπότε αναγκάστηκα να καταφύγω στο τελευταίο χαρτί του προγράμματος μιας και κώλο σπάνια δοκιμάζω.
Αφαιρώ το προφυλακτικό και ξαπλώνω και της λέω να πάρει τσιμπούκι για να ολοκληρώσω.Αυτή στην αρχή έκανε την ανήξερη ρωτώντας με γιατί έβγαλα το προφυλακτικό.Της λέω για να κάνουμε τελειωτικό σύμφωνα με το πρόγραμμα.Άρχισε να λέει κάτι μαλακίες πως δεν κάνει αλλά της λέω έξω άλλα ανακοινώθηκαν. Τελικά ξεκινάει το ίδιο άχαρο τσιμπούκι όπως και πριν με σκοπό να με ξενερώσει.Της πιάνω το κεφάλι για να την καθοδηγήσω πως θέλω το τσιμπούκι να είναι.Αυτή δεν ήθελε να την αγγίζουν στο κεφάλι. Υποδείξεις πως ήθελα το τσιμπούκι δεν ήθελε και ήθελε με πείσμα να ακολουθήσει τους δικούς της ψεύτικους ρυθμούς.
Τσαντίζομαι λοιπόν και εγώ και την πετάω εξώ απο το δωμάτιο, ενώ αυτή σαν αγενέστατο ζώο που είναι με φτύνει για ανταπόδωση. Τα συμπεράσματα δικά σας. Το εικοσάρικο δεν το ζήτησα καθώς είχα κάτσει περίπου ένα δεκάλεπτο στο δωμάτιο μαζί της. Βγαίνοντας έξω απο το δωμάτιο εξαφανισμένη τσατσά και κοπέλα. Αν είχαν μπέσα θα έπρεπε να μου έδειναν τα μισά λεφτά πίσω. Να τονίσω προς αποφυγή πάσας παρεξηγήσεως ότι θέμα χρόνου δεν θίχθηκε καθόλου.Και πως στο μαγαζί αυτό δουλεύουν κοπέλες με πολύ καλές υπηρεσίες και συμπεριφορά προς τον πελάτη όπως η Χριστίνα η "Ελληνοουκρανέζα", η Καμέλια,η Βιολέτα,η Άννα η Πολωνέζα κλπ. Κατά την άποψη μου η Μπέλα είναι ακατάλληλη για την δουλειά αυτή και θα πρέπει να αντικατασταθεί άμεσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπέλλα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2017
μπουκετα ηθελε το γαμιδιΘυμός
29 Οκτωβρίου, 2017
Ντροπή της που σε έφτυσε ντροπή της θα μπορούσε να το κάνει κ σε μένα στον καθένα μας..αλλά αφού ειναι ζώο..
30 Οκτωβρίου, 2017
το "ριλαξ" σε εμενα μου ακουγετε σαν "κατσε ησυχα μαλακα ελληνα" , οπως εισαι τη στελνεις και ζητας τα λεφτα σου πισω γιατι εσυ ηρθες να γαμισεις και αυτη ηθελε να ριλαξαρετε
ριλαξ ακουσα απο τη λιντα , κανονικα ειχα παρει τα λεφτα μου πισω αλλα ειμουνα σε αναγνωριστικη αποστολη
λαικ πως κανω ??

Y
Yperkaulos
30 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Nάσο εκδικητή αν σου περισσεύει εικοσάρικο ξεκώλιασε της την σούφρα!
30 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έδειξε το επίπεδο της. Δεν κάνει για αυτήν την δουλειά.
30 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

'Εχεις απόλυτο δίκιο!
Μαύρο απο εμένα στην συγκεκριμένη.
Λάικ κάνεις κάνοντας κλικ πάνω στον γλομπέο.
30 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τα σεβη μου professorΚαπέλοΠροσκύνημα
εισαι δυνατος μυστης,μην μασαςΚαπέλοΝαι!Ναι!
30 Οκτωβρίου, 2017
Όπως το είπες φίλε μου, νομίζω ότι για το θέμα πρέπει να επιληφθεί ο σκληροπυρηνικός μύστης Νάσος για ένα revenge fucking δίχως αύριο...
10 Νοεμβρίου, 2017
Καλά έκανες και ανέφερες την εμπειρία σου. Οι φόλες και οι κακομαθημένες,
πρέπει να σταμπάρονται. Τα λεφτά δεν μας περισεύουν αυτή την εποχή.
Η θα μάθει να είναι σωστή ή θα μάθει πόσο δύσκολα βγαίνει το ψωμάκι σε
κάποια άλλη δουλειά.
20 Νοεμβρίου, 2017
Πω φίλε με εσωσες με την κριτικη σου..
Ημουν ετοιμος να περασω μαζι της και τελευταια στιγμη δεν το εκανα.
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2