Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
I knew the first time,
Should’ve been the last time,
I ever let the whiskey touch my lips,
Cause the devil wears black,
And he goes by Jack
And he’s really good at helping me forget (Jon Pardi)
Εδώ και πολλά χρόνια είμαι μονογαμικός (!!!). Έχω μια υπέροχη σχέση, που παρά τις όποιες δυσκολίες έχει αντιμετωπίσει στο πέρασμα των χρόνων, παραμένει δυνατή. Μια σχέση υγιή. Μια σχέση που , σε πείσμα των καιρών και των πειρασμών, στέκει, αντέχει, ισχυροποιείται. Μια σχέση με το Jack Daniels… Πολλοί ήταν οι πειρασμοί μέσα σε αυτά τα χρόνια, η αγάπη μου όμως για τον Jack, αποδείχθηκε πολύ δυνατή. Σαν άλλος Οδυσσέας δέθηκα στο κατάρτι και έκλεισα τα αυτιά των συντρόφων μου για να μην παρασυρθούν από το τραγούδι των Σειρήνων. Και φυσικά έχει μείνει βαθιά χαραγμένη στο μυαλό μου η στιχομυθία Sharon Stone – Michael Douglas στο Βασικό Ένστικτο όπου η Sharon ρωτάει τον Douglas «You got coke ? I just love coke with Jack Daniels” για να της πει «I got Pepsi in the fridge” και να λάβει την αποστομωτική απάντηση «Oh, it’s not really the same thing, now, is it?”
Γιατί τα γράφω όλα αυτά; Αυτοί οι στίχοι ήταν το πρώτο πράγμα που μου ήρθε στο μυαλό, όταν άνοιξα την πόρτα του δωματίου και είδα την ‘Ελενα. «Ο διάβολος φοράει μαύρα». Ας το πιάσουμε λίγο από την αρχή όμως. Ένα ταξίδι, αρκετά μακρινό, με κράτησε εκτός Ελλάδος, και εκτός «κοινωνικών συναναστροφών» για κάποιες μέρες. Ερχόμενος στην πατρίδα λοιπόν, είχα ανάγκη από «ξεκούραση», ήθελα όμως να κινηθώ με σιγουριά, χωρίς να διακινδυνεύσω τα χρήματά μου, τον χρόνο μου και – το κυριότερο – την διάθεσή μου. Κατόπιν ενδελεχούς έρευνας στο site, αλλά και συμβουλών/παροτρύνσεων φίλου μου, έμπειρου παίκτη και βαθύ γνώστη της εν Αθήναις πορνοπραγματικότητας, επικοινώνησα με το πρακτορείο και έκλεισα ραντεβού με την κοπέλα, σε γνωστό ξενοδοχείο – γαμιστρώνα , παρακείμενο στην κάθοδο της Συγγρού, όπισθεν Ωνασείου (οκ μόνο φωτογραφία δεν έβαλα, όλοι καταλάβαμε/τε ποιο είναι), σε βολική, και για τους δυο μας, ώρα. Άφιξη μισή ώρα πριν στο ξενοδοχείο, ντους, αποστολή μηνύματος με τον αριθμό του δωματίου, τσιγάρο και αναμονή. Η δεσποινίς ήρθε ακριβώς στην ώρα της, ενδεδυμένη με ένα κοντό μαύρο φόρεμα, ως προελέχθη (εξ ου και ο τίτλος), το οποίο εν ριπή οφθαλμού βρέθηκε στο πάτωμα, χαμογελαστή και κεφάτη , με έναν αέρα που παρέσυρε αμέσως έναν μεσήλικα όπως εγώ, προϊδεάζοντας για μια άκρως επιτυχημένη «συνεδρία». Για την οικονομία του λόγου, και για να μην απεραντολογώ, θα προσπαθήσω στην περιγραφή, τόσο της κοπέλας όσο και της συνεύρεσης, να είμαι όσο το δυνατόν πιο λακωνικός και περιεκτικός.
ΗΛΙΚΙΑ : 33 - 34 ετών, ίσως και λίγο παραπάνω, αλλά δεν δουλεύω και στο Ληξιαρχείο.
ΕΜΦΑΝΙΣΗ : Όμορφο πρόσωπο, χωρίς έντονο βάψιμο, χωρίς σκληρές γωνίες, χαμογελαστό, μάτια καστανοπράσινα, φωτεινά, σώμα Μεσογειακό, σφιχτό και δεμένο, ύψος 1.65 (περίπου), κώλος στρογγυλός και πεταχτός, επιδερμίδα απαλή, άκρα περιποιημένα, στήθος 3+ (φυσικό, αλλιώς ο πλαστικός έκανε τρομερή δουλειά), πολύ καλό και ζουμερό στην αφή, το οποίο , φυσικά, δεν κοιτούσε το ταβάνι, αλλά σε αυτά τα μεγέθη, και χωρίς χειρουργική υποβοήθηση, ο νόμος της βαρύτητας είναι αμείλικτος.(Βαθμολογία προσώπου 7 - βαθμολογία σώματος 7.5)
ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ : Με το σεξ είναι , ίσως, το πιο δυνατό της χαρτί. Άνετη και ευδιάθετη , σε κερδίζει από την πρώτη στιγμή, σε κάνει να νιώθεις ότι είσαι σε ραντεβού με την κοπέλα σου (ή, ακόμα καλύτερα, τον, παράνομο, δεσμό σου), και σε προδιαθέτει να περάσεις καλά. Ευχάριστη διάθεση και μόνιμο χαμόγελο (σε καμιά περίπτωση χαζοχαρούμενο), είναι τα βασικά της όπλα που σε κερδίζουν.(Βαθμολογία 9)
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ : Δεδομένου ότι είναι Ελληνίδα, η επικοινωνία είναι εύκολη. Δεδομένου ότι είναι και έξυπνη, η επικοινωνία είναι (πολύ) καλή. Δεν μιλήσαμε βέβαια και για την επίδραση της Οκτωβριανής Επανάστασης στην Ευρωπαϊκή πολιτική σκέψη του Μεσοπολέμου, πάντως στα «διαλείμματα» - και μέσα σ’ ένα δίωρο, για έναν άντρα της ηλικίας μου, γίνονται αρκετά – μιλήσαμε για διάφορα θέματα, όπου και διαπίστωσα πως , εκτός από εμφάνιση, έχει και μυαλό. (Βαθμολογία 9)
ΣΕΞ : Αρκετά , έως πολύ καλή, σε ότι της ζητηθεί, ξέρει πώς να ικανοποιήσει έναν άνδρα, τόσο στα προκαταρκτικά, όπου η πίπα της, με ταυτόχρονη περιποίηση όλης της γύρω περιοχής, είναι πολύ καλή, αργή, (πολύ) υγρή και βαθιά , χωρίς χρήση χεριού – παρά μόνο στο τελικό στάδιο, όσο και στο κυρίως μενού, όπου ξέρει να στήνεται πολύ καλά, σε όποια στάση της ζητηθεί. Ιδιαίτερη μνεία πρέπει να γίνει στο πρωκτικό, όπου, μπορεί μεν να έχει γράψει χιλιόμετρα αλλά, διατηρείται αρκούντως σφιχτή, γεγονός που (σε συνδυασμό με την υπέροχη θέα όταν είναι στα 4) πολλαπλασιάζει την ευχαρίστηση. Είναι δοτική και ενδείκνυται για GFE καταστάσεις, αν όμως ανεβάσεις ρυθμούς και ένταση θα σου προσφέρει κάλλιστα hardcore εμπειρίες. Η δε περιορισμένη χρήση προστυχόλογων και πνιχτών βογγητών - στην απαιτούμενη δοσολογία – είναι αρκούντως ικανή για την εκτόξευση της λίμπιντο. Αυτό δε το τελευταίο αποτελεί κατ’ εμέ και απόδειξη ευφυΐας, καθώς κατάλαβε πως προστυχόλογα και υπερβολικές (ψεύτικες) κραυγές δεν με φτιάχνουν, και περιορίστηκε στα απολύτως απαραίτητα. (Βαθμολογία 8)
Συνολικά λοιπόν η Έλενα είναι ένα κορίτσι (καλύτερα, μια γυναίκα) που μπορεί και να μην στραβολαιμιάσεις όταν θα την δεις στον δρόμο, όταν όμως μπει στο δωμάτιο θα κάνει ότι περνάει από το χέρι της για να περάσεις καλά, σωματικά και ψυχικά - και το δεύτερο είναι πιστέψτε με πολλές φορές εξ ίσου, αν όχι περισσότερο, σημαντικό. Τείνω να κλίνω προς την εκδοχή ότι προσομοιάζει στην ζουμερή τσαχπινογαργαλιάρα γειτόνισσα του απέναντι διαμερίσματος, που βρεθήκατε τυχαία στην είσοδο της οικοδομής, στην έκανε κάγκελο μόνο μ’ ένα βλέμμα της, και θέλεις να την βάλεις κάτω και να της κάνεις τρίδυμα. Άρα, οι λάτρεις των μοντελοειδών σωμάτων, καλύτερα να απέχουν. Δεν είναι απόφοιτος της Α.Ρ.Α.Β (Ανωτάτη Ρωσική Ακαδημία Βιζιτούδων) ή της Μ.Ρ.Π. (Μεγάλη των Ρουμάνων Πουτανοσχολή), αλλά καλό είναι να προτιμούμε τα Ελληνικά προϊόντα (μπας και κάποια στιγμή ισοσκελιστεί κι αυτό το ρημάδι ισοζύγιο εισαγωγών – εξαγωγών), τα οποία σε πολλές περιπτώσεις είναι εφάμιλλα ή και καλύτερα των ξένων, ως εν προκειμένω.
ΕΠΙΛΟΓΟΣ
Η ζωή είναι σύντομη και ο χρόνος δεν περιμένει κανέναν, φεύγει ανεπιστρεπτί. Ο χρόνος όμως μας κάνει καλύτερους, υπό τον όρο να το θελήσουμε. O χρόνος γιατρεύει τον πόνο, δίνει απαντήσεις, αποκαλύπτει αλήθειες. Οι αδρανείς άνθρωποι παραπονιούνται ότι ο χρόνος κυλάει υπερβολικά γρήγορα – το ζήτημα όμως δεν είναι να κοιτάμε το ρολόι, το ρολόι κάνει τη δουλειά του, ενώ εμείς πρέπει να κάνουμε τη δική μας δουλειά. Είναι απαραίτητο να σεβόμαστε το χρόνο σαν κάτι πολύτιμο και αναντικατάστατο. Να μην τον χάνουμε να μην τον σπαταλάμε. O χρόνος είναι σημαντικότερος από το χρήμα. Σε πολλές περιπτώσεις μπορούμε να εξοικονομήσουμε χρήμα, δεν μπορούμε όμως να εξοικονομήσουμε χρόνο. Υπάρχουν άνθρωποι που δεν λογαριάζουν το χρήμα μέχρι να τελειώσει και να μείνουν αδέκαροι και καταχρεωμένοι. Υπάρχουν και άνθρωποι που κάνουν το ίδιο με τον χρόνο. Τον σπαταλούν και, γερνώντας, αντιλαμβάνονται την απώλεια. Το στοίχημά μας στη ζωή δεν είναι πώς θα σκοτώσουμε τον χρόνο - περιμένοντας να μας σκοτώσει εκείνος , αλλά πώς θα τον αξιοποιήσουμε για να περάσουμε καλά, και σίγουρα ένας από τους καλύτερους τρόπους αξιοποίησής του είναι να κάνουμε καλό σεξ. Μια μεγάλη επιτυχία που τραγούδησαν πολλοί καλλιτέχνες (εγώ την γνώρισα, πριν από 35 χρόνια, από τους Rolling Stones) τα λέει όλα: «Time Is on Μγ Side» – ο χρόνος είναι με το μέρος μου. Χρειαζόμαστε χρόνο για να μορφωθούμε, χρόνο για να ωριμάσουμε, χρόνο για να αποκτήσουμε αυτογνωσία και σοφία, χρόνο για να κάνουμε καλύτερο σεξ. Γιατί το σεξ αποτελεί απλά μια αυξημένη αίσθηση αντίληψης για τα σκαμπανεβάσματα της ζωής και τα πράγματα που βλέπει κάποιος, μετά από κανα δυο Jack Daniels…
Να περνάτε καλά, να γαμάτε καλύτερα.
ΥΓ. Η συνάντηση με την κοπέλα έγινε πριν από 1 μήνα, περίπου, αλλά η κριτική ανεβαίνει τώρα, λόγω φόρτου εργασίας.
ΥΓ. 1. Για την καθαριότητα της κοπέλας δεν έκανα μνεία, καθώς θεωρώ ότι το να ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ η (όποια) κοπέλα να είναι πεντακάθαρη, είναι εκ των ων ουκ άνευ, κάτι το οποίο, όμως, πρέπει να ανταποδίδουμε και εμείς. Παρεμπιπτόντως, ήταν πεντακάθαρη.
ΥΓ. 2. Εκτιμώ πως η τιμή της, και στο βασικό πακέτο και στην φουλ έξτρα έκδοση, είναι τσιμπημένη, σε σχέση πάντα με άλλες κοπέλες του χώρου, νεώτερες σε ηλικία και πιθανόν πιο όμορφες/καλλίγραμμες – ανάλογα και με τα γούστα του καθενός, που προσφέρουν την ίδια γκάμα υπηρεσιών. Αναφέρομαι πάντα σε C/G, κι όχι σε C/T – αυτές είναι μια άλλη κατηγορία, και καλό είναι να μην συγκρίνουμε ανόμοια μεταξύ τους πράγματα και καταστάσεις. Στην διαμόρφωση της τιμής όμως η κοπέλα δεν φέρει ευθύνη, καθώς, στις μη ανεξάρτητες (ελευθέρας βοσκής), κοπέλες, η εκάστοτε τιμολογιακή πολιτική καθορίζεται από το γραφείο. (Βαθμολογία σχέσης απόδοσης/τιμής 6.5)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
TG
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, batsos, petla και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2017
Εύγε για την "κατανυκτική" συνάντηση και για τη στάση ζωής Γερο-μύστης
27 Οκτωβρίου, 2017
Τείνω να κλίνω προς την εκδοχή ότι προσομοιάζει στην ζουμερή τσαχπινογαργαλιάρα γειτόνισσα του απέναντι διαμερίσματος, που βρεθήκατε τυχαία στην είσοδο της οικοδομής, στην έκανε κάγκελο μόνο μ’ ένα βλέμμα της, και θέλεις να την βάλεις κάτω και να της κάνεις τρίδυμα.

Νομιζω ότι η συγκεκριμένη εκφραση την χαρακτηριζει απολυτα
και ΙΜΗΟ είναι 1000000000000% προτιμωτερη  ( για τους γνωστες και μη πιπινο μοντελο πνιχτες ) από κάθε ξενερωτο ΚΑΕ ( κοριτσακι ανατολικης ευρωπης )

well done my friend ...well done
E
Excalibur
27 Οκτωβρίου, 2017
Εύγε φίλε! Ωραία κριτική! Καλή συνέχεια! Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
27 Οκτωβρίου, 2017
Δεν θα σταθω στα ..(+).. που περιΕγραψες με εκπληκτικο τροπο γιαβρι μου ..

Θα σταθω στα... (-) ...τα οποια περιγραψες με τροπο που αξιζει μιμησης και για αλλους γραφωντες κριτικες , και που εκτος του να βοηθουν αλλους φιλους που θελουν βρεθουν μαζι μου η αλλες κοπελλες του χωρου , βοηθουν και μενα την ιδια , να γινω ακομα καλυτερη ...(5 μηνες ειμαι στον εντoνα ανταγωνιστικο κοσμο του cg)... κανοντας οτι πρεπει να κανω , και επενδυοντας μερος των ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΣΑΣ , στην εμφανιση μου , ωστε την επομενη φορα ΝΑ ΝΟΙΩΣΕΤΕ οτι και εσεις προσφερατε κατι σ αυτην την γιναικα και το πηρατε ΠΙΣΩ !!

Σε ευχαριστω πολυ Έρωτας
27 Οκτωβρίου, 2017
η κυρια ειναι απλως γυναικα με ολη την σημασια της λεξης Έρωτας
TK
TASSOS karipidis
28 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ Dirty69, Excalibur, popov, ZEFIROS : Ευχαριστώ πολύ σύντροφοι, και αντεύχομαι.
TG
The Godfather
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6