Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214907
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Με την Αλινα γνωριζομαστε απο την προηγουμενη θητεια της στο ιδρυμα στις αρχες του ετους περιπου.Μετα ειχε χαθει.Και ξαφνικα στη τελευταια μου επισκεψη την βλεπω μπροστα μου.Χωρις δευτερη σκεψη την ακολουθω στο δωματιο.Η Αλινα ειναι μια ελκυστικη γυναικα με καμπυλες, κανονικο στηθος και διαθετει εντονο ερωτισμο.Αφου εκανα το μπανιο μου εμφανιστηκε χαμογελαστη.Ανταλλαξαμε καποια γλωσσοφιλα και προχωρησαμε στο μασαζ.Επειδη ομως το ενδιαφερον μου ηταν αλλου γρηγορα το διεκοψα και αρχισα παλι τα φιλια.Αμεσως ανταποκριθηκε και συνεχισε εκεινη φιλωντας στο στηθος, τη κοιλια, τους μηρους και κατεληξε σε μια υπεροχη πιπα που μπορει να σε τελειωσει και μονο αυτη.Εννοειται οτι υπηρχε και συνοδευτικο καραμελωμα.Για να μην εχουμε προοωρο τελος ανελαβα κι εγω τη δικια της περιποιηση (ειναι πεντακαθαρη)και συνεχισαμε με sex.Ιεραποστολικο στο μασαζοκρεβατο και πισωκολητο στον καναπε Εκει δεν αντεξα και παρεδωσα τα υγρα μου με τη θεα του ωραιου κολου της.Ηταν μια ακομη εμπειρια με την γλυκεια Αλινα που παντα θα την προτιμω οταν την πετυχαινω.Με οδηγησε στην εξοδο, με φιλησε και εφυγα χαρουμενος για την συναντηση μας.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
17.674
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, muffer35, Dirty69 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού