Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την πρώτη φορά που την είδα δεν με ενέπνευσε, όμως οι καλές κριτικές και το λεπτό της σώμα με έκαναν να επιστρέψω, καθότι σήμερα ήθελα φουλ πρόγραμμα.
Πέρασα στο δωμάτιο όπου έχει ντουσιέρα, πετσέτες σε σακουλάκι, ήταν καθαρό λόγω πρωινού. Η Νίκη μου άφησε χρόνο πολύ πριν έρθει στο δωμάτιο. Με οδήγησε αμέσως για πλύσιμο, όπου έβαλε χαρτάκι στον νιπτήρα και άρχισε το πλύσιμο χωρίς να μου τον παίζει, αλλά αυτός έγινε τούρμπο άμεσα. Παράλληλα άρχισε τα φιλιά στο πρόσωπο ψάχνοντας για στόμα. Έχει ωραία χείλια και έτσι γυρνώντας γύρω γύρω άρχισαν και τα γλωσσόφιλα τα οποία τα έδινε σε gfe στυλ.
Με το τέλος αφού ξάπλωσα ξεκούπμωσε το κορμάκι που φόραγε και ρώτησε εάν θέλω ακα, όπου και ήθελα. Η πίπα της με πολύ σάλιο, με εναλλαγές κινήσεων, γυριστή, φτυσίματα, αργή, deep, γρήγορη, αν συνέχιζε θα με τελείωνε.
Σταμάτησε μετά από 3-4' και μου έβαλε καπότα, την γύρισα ιεραποστολικά και άρχισα να γλύφω τα στήθη της, μικρά, νεανικά με μεγάλη καυλωμένη ρόγα, όπως μου αρέσουν. Κατέβηκα προς τα κάτω καθαρό το μουνάκι της με 2-3 ημερών αξυρισιά, έγλυψα λίγο ακούγοντας την να βογγά θεατρινίστικα.
Εβαλε κρέμα και μπήκα μέσα της, μέτρια η αίσθηση, καλή η στάση της, ακολουθόντας τις εναλλαγές μου. Βγήκα από μέσα της βγήκε όμως και το προφυλακτικό.
Πέρασε 2ο και της ζήτησα το κωλάκι της, γύρισε στα 4 έβαλε την κρέμα της και μπήκα εύκολα μια και είναι καλοδουλεμένο.
Την γάμησα σε αυτήν την στάση αρκετά με εναλλαγή ρυθμού και η Νίκη προσάρμοζε το σώμα της έτσι ώστε να με βολεύει.
Για το τέλος ήθελα κατάθεση στο στόμα της, ξάπλωσε και άρχισε την πίπα ενώ χούφτωνα το στηθάκι της. Τέλειωσα πολύ σύντομα, τα ρούφηξε όλα και δεν έφτυσε τίποτε (!) εκτός εάν το έκανε κάπου αλλού ταχυδακτυλουργικά ...
Ντύθηκε και μετά ήρθε κοντά μου με αγκάλιασε, άρχισε τα φιλιά πάλι και μου τον έκανε κάγκελο ξανά σε δευτερόλεπτα.

Ωραιότατη συνεύρεση, κανονικό "φουλ" πρόγραμμα, χωρίς αντιρρήσεις και με διάθεση να σε ευχαριστήσει. Η υπηρεσία δεν ενόχλησε έμεινα 15' μέσα και θα ήθελα να ξαναπάω. Φάουλ στην αξυρισιά όπου την αισθανόμουν ελαφρά και στις γάμπες της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίκη
free
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
2.715
Πόντοι:
6.925
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, professorx, Kinkey και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού