Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση προσφατη.
Η κοπέλα είναι όμορφη, πολύ όμορφη θα έλεγα ακόμα καλύτερη από κοντά σε σχέση με τις φώτο.
Ανοίγοντας την πόρτα δεν μπορούσα παρά να χαμογελάσω καθώς το θέαμα ήταν υπέροχο.
"Ετοιμασίες", ντουζάκια και σε 10 λεπτά ήμασταν στο κρεβάτι.
Οι πρώτες αγκαλιές οκ (είμαι gfe τύπος αλλά με τη συγκεκριμένη βλέποντας την δεν νομιζω ότι μπορεί κανείς να σκεφτείς κάτι άλλο !!) και στη συνέχεια φιλάκια στα οποία υπήρξε μια σχετική ανταπόκριση. μετά όμως τα πράγματα πήραν άλλο δρόμο...
Για να μην τα πολυλογώ...απάθεια. Δεν νομίζω ότι ήταν εξ επίτηδες, απλά δεν το έχει?, δεν ενδιαφέρεται για το "σπορ"?, δεν της πάει το σπόρ?, είναι έτσι και στην καθημερινότητά της εκτός δουλειάς?, τι να πω μόνο η ίδια ξέρει...
Τέλος πάντων επειδή η ενασχόλησή μου με τα call girl έχει σε μεγάλο βαθμό να κάνει με την καλή εμφάνιση, κριτήριο που η κοπέλα πληρεί και με το παραπάνω, το πήρα απόφαση ότι θα συνουσιασθώ με την "ντίβα που μου κάνει τη χάρη" και "επιτέλεσα το έργο μου" που ήταν μονόπρακτη παράσταση για ένα ρόλο...
Τουλάχιστον η φιλική συμμετοχή της παρτενέρ μου ήτο (που λεν και στο χωριό μου) οπτικά ένα μικρό θαύμα !! 140 ευρά καλλίπυγο αγαλματάκι σε χαιρετώ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, kaavlas, alpula και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2017
Στο χωριο μου λενε , θεωρια Επισκοπου και καρδια μυλωνα ...
21 Οκτωβρίου, 2017
Κάποια μαλακια εχει γινει και εχει ανοίξει δεύτερη καρτέλα για την ίδια κοπέλα. Εχω γράψει κρητική με περίπου το ίδιο περιεχόμενο.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2