Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565219
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ζανέτ είναι μια όμορφη Ρωσίδα που μιλάει καλά τα ελληνικά. Μέτριο προς κανονικό ύψος, ωραίο σώμα με το στήθος που βλέπετε και στις φωτος, πρόσωπο αρκετά καλό με πράσινα (ή κάτι τέτοιο) μάτια, αν τα είδα σωστά στο ημίφως.
Πρόγραμμα με στάση 69, στην τιμή των 70ε, για την οποία παραπονέθηκα στον κύριο της υπηρεσίας θεωρώντας την υψηλή. Η διάθεση της κοπέλας όμως ήταν πάρα πολύ καλή και δεν ξέρω αν αυτό οφείλεται και στο δικό μου παράπονο. Πρωινή βάρδια, χωρίς κόσμο. Ο χώρος ωραίος και καθαρός με σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες και πετσέτα στρωμένη στο κρεβάτι, πάνω από το σεντόνι, την οποία δεν ξέρω βέβαια αν αλλάζουν μετά από κάθε επαφή.
Είσοδος της κοπέλας πριν προλάβω να ολοκληρώσω το ντους, προθυμοποιήθηκε να με σκουπίσει αυτή. Στο κρεβάτι η διάθεσή της πολύ καλή όπως προανέφερα. Αμοιβαία γλειψίματα, το στοματικό της ωραίο (με προφύλαξη φυσικά), με διάρκεια και όχι βιαστικό, με deep throat κατά το οποίο έκανε και ελαφρά δαγκώματα στη βάση, λίγο γλείψιμο στα μπαλάκια. Στο κυρίως πιάτο επίσης πολύ καλή σε όλες τις στάσεις, με παροτρύνσεις και προστυχόλογα, ώσπου ήρθε το τελείωμα μέσα στο προφυλακτικό σε ιεραποστολική στάση.
Κατόπιν, έμεινε για λίγο στην αγκαλιά μου, ανοίγοντάς μου κουβέντα για διάφορες μαλακίες. Ωραίο τυπάκι, με διάθεση για χαβαλέ, θα μπορούσα να παίξω και μια παρτίδα τάβλι μαζί της. Πριν φύγει, με παρακάλεσε να ξαναπάω. Πιθανολογώ ότι με ερωτεύτηκε. Αν τύχει και ξαναβρεθώ στην πρωτεύουσα και ταιριάξει και η βάρδια, ίσως την ξαναεπισκεφτώ.
Πρόσβαση με μετρό, εύκολη, εξ ου και το 10.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
374
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, Studio Deluxe, makhswrx και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2017
πράγματι, σε ερωτεύτηκε...πάρε και λουλούδια, γλυκά για εκείνη και για την υπηρεσία.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1