Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η ημερομημια ειναι ενδεικτικη. Ειμαι χρονια εδω μεσα. Παρακολουθω οσο μπορω λογο υποχρεωσεων αλλων. Αποφασισα λοιπον να τσεκαρω καποιες κοπελες που ειναι " διασημες " εδω μεσα. Μια απο αυτες η Μαγια. Στο τηλ πολυ γλυκια,συννενοησημη ολα καλα. Μολις παω στον χωρο της και μου ανοιγει, βλεπω μια γυναικα που ειναι σχεδον gilf. Στο προσωπο φαινεται οτι ειναι μεγαλη ηλικιακα. Και αυτο εμενα με χαλαει. Επισης εχει κοιλιτσα. Οχι μπυροκοιλια αλλα κοιλια, μεση γυναικας gilf. Οπως γραφω ομως στον τιτλο αυτα ειναι γουστα και τελικα πολλοι απο εμας εδω εχουμε πολυ διαφορετικα γουστα στο θεμα της εμφανισης.
Δεν περασα φυσικα λογο εμφανισης. Δεν ψαχνω μοντελο αλλα ουτε και gilf. Για μενα η Μαγια ειναι gilf. Αυτα. Και οπως ειπαμε, αυτα ειναι γουστα και ο καθενας βλεπει τις γυναικες με τον τροπο του. Τουλαχιστον την ειδα και μπορω να βγαλω τα δικα μου συμπερασματα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 12, 2017
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
92
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 astakos, chris1955, Ntiknik και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2017
Αφου τοψαξες πριν πας δεν διαβασες ότι η Μαγια ειναι στα 50+- ? Οποτε γιατι εξεπλάγης όταν ειδες κοιλιτσα ? Αλλα αφου λες ότι εισαι εμπειρος ξερεις πολλες 50αρες με τετοιο στηθος ?
21 Οκτωβρίου, 2017
ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ εχεις ρε φιλε.
Εγω για τις μισες γκομενες που βλεπω εδω μεσα δεν θα εδινα ουτε 1 ευρω να τις γαμησω.
Τελικα ειναι ολα θεμα εμπειριων.
Οταν εχεις βγαλει 5-10 θεογκομενες στη ζωη σου..πως να δωσεις 100η150 ευρω για μια μετρια-φυσιολογικη γκομενα??
21 Οκτωβρίου, 2017
Σωστός !!!!
21 Οκτωβρίου, 2017
απλα ο ανθρωπος ειπε οτι ηθελε να τσεκαρει τις γκομενες που ειναι πολυσυζητημενες εδω μεσα να εχει μια ιδια αποψη!κακο ειναι??
21 Οκτωβρίου, 2017
Σε αυτό το φόρουμ και το εχω ξαναπεί ο κόσμος δεν ξερει τι ειναι Μιλφ. Θεωρούν οτι Μιλφ ειναι μια ελαφρώς σιτεμένη 40-50αρα.
Ενω στη πραγματικότητα τα Μιλφ ειναι 30-40 το πολυ. Ακομα κα τις 55αρες Μιλφ τις βαφτίζουν.
26 Νοεμβρίου, 2017
ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕΚΤΕΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΘΕΤΙΚΕΣ Η ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΩ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Η ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 48 ΚΑΙ ΟΧΙ 50+ ΑΥΤΟ ΕΝΤΕΛΩς ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΖΩ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΗς ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΠΡΟΓΑΜΜΑ,ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΘΕΛΩ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΡΤΕΝΕΡ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΛΟΙ,ΦΙΛΙΑ
27 Νοεμβρίου, 2017
φίλε πήγες στη Μάγια επειδή είναι "διάσημη" Χμμμ; χωρίς να ψάξεις σε τι είναι διάσημη ..
Αν έχεις στάνταρ στην εμφάνιση, κατ αρχήν μην πηγαίνεις σε γυναίκες μεγαλύτερες απ την ηλικία σου..
19 Ιανουαρίου, 2018
Φιλε θα συμφωνήσω απόλυτα μαζι σου και θα παραθέσω την δικιά μου εμπειρία,λοιπον παει κανα δεκάμηνο και αφου ειχα διαβάσει καποια σχόλια εδω μεσα για την κυρία και βλέποντας καποιες φωτο που απέχουν οσο η γη απο την Σελήνη ειπα να παω και αφου έκλεισα ευκολα το ραντεβού μαζι της,μολις εφτασα στο διαμέρισμα της και μου άνοιξε χλώμιασα και απο την αμηχανία μου περασα μεσα,δεν ξερω πως την πάτησα,κατάλαβε και η ιδια οτι ειχα στρες,με τα πολλα πολλα της έδωσα μια πίπα και αποχώρησα βιαστικά,έκατσα δηλαδη κανα εικοσάλεπτο.θα μπορούσα να ειχα φύγει απο την πρώτη στιγμη και να γλύτωναν τα 60,70 ευρω που ειχα δώσει αλλα δεν το διαχειρίστηκα καλα,τελοσπαντων σε καμια περιπτωση η μαγιά δεν ειναι στην κατηγορία των milfs αλλα τωνgilfs,περί ορέξεως καλη κι η κολοκυθοπιτα.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8