Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αποφάσισα μετά από στενή παρακολουθηση του νήματος εδώ. αλλά και των άλλων social (χαμός γίνεται εκει δύσκολα να μιλήσεις μαζί της)να γνωρίσω και από κοντά αυτή την γυναίκα.
Τηλεφωνικη συννενοηση με το γραφειο (άψογη)
Συνάντηση στο CARAVEL σουιτα βεβαιως βεβαιως Ματάκι διωρη

Όταν μπήκε η Έλενα στο δωμάτιό περίεργως ένοιωσα ότι όλα θα πάνε καλά Ματάκι και δεν θα κλαίω τα λεφτά μου.
γιατί ;
Γιατί μπήκε μια ΓΥΝΑΊΚΑ με όλη την σημασία της λεξης.... Οικεια χωρίς αναστολες, προσγειωμένη και απίστευτα σέξυ μέσα στο μαύρο στενό φόρεμα της που τονιζε το υπεροχο μπουστο της και ενα υπέροχο άρωμα που συμπλήρωνε όλα τα παραπανω(ποεμ) αν δεν κάνω λάθος.
Αφού καλησπεριστηκαμε με ενα πολυ βαθυ φιλι μπήκε για ντουζάκι και μετά καθισαμε λίγο να τα πούμε.Ακόμα θα μπορουσαμε να μιλάμε χαχα... Τελικά θέλει 3ωρο Μεγάλο χαμόγελο

Μου άρεσε ιδιαίτερα το σώμα της το πρόσωπο και το μυαλό της Ματάκι Χαμόγελο

Σώμα όχι fitness (πάντα με ξενερώνει το πλαστικο)αλλά απόλυτα γυναικείο με τις καμπύλες του και όλα τα αξεσουάρ που χαρακτηριζουν ενα ΓΥΝΑΙΚΕΊΟ κορμί και όχι μια πρωταθλήτρια στιβου Ντροπή Τέλος πάντων ένα σώμα που κάνεις σέξ μαζί του και δεν πιάνεις πλαστικό παντού

Eπισης αυτό που λάτρεψα ήταν το ΑΛΗΘΙΝΌ ΚΑΙ ΑΞΙΟΖΟΥΛΗΧΤΟ στήθος της Γλώσσα

Στα της πράξης τωρα 40 λεπτά συνεχους σεξ υπό όλες της γωνίες και στάσεις ξεκινωντας απο το κρεββάτι έως τον τοίχο Ματάκι με πεθανε η ατιμη Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Τελείωσα στο υπέροχο ζεστό κωλαράκι της που στην κυριολεξία ειναι να το γαμας ώρες ατελειωτες....

Λίγες φορές στην ζωή μου γυναίκα με εκανε να μην θέλω να τελειώσει αυτό το ραντεβου και έβαλε την φαντασία μου να δουλεύει να βρει τι άλλο θα της κάνει και σε πια γωνία θα την Κατσικογάμης δεν θα μπω σε πολλες λεπτομέρειες που νομίζω δεν χρειάζονται μετά από ότι έγραψα πιο πανω...Αφήνω την φαντασία σας να δουλέψει ...Αν δεν το έχετε μην κλείσετε ραντεβού μαζί της.. Η γυναίκα αυτή θέλει άντρες όχι αντρακια.....


Λιγο κρασάκι μετά στο κρεβατι κουβεντουλα και αντιο με φιλί στο στόμα Ντροπή με εξέπληξε αυτό δεν το περίμενα ΝτροπήΧμμμ;

εν τέλει θα πω τούτο αυτή την γυναίκα θα την έχω τουλάχιστον μια φορά τον μήνα ασχετα τι κάνω με άλλες τις δύσκολες νύχτες Ματάκι
μου ανεβασε τα ηθικο και το ανηθικο βρε παιδί μου... Άρα την κατατάσσω στο κατάλογο των φαρμάκων και χωρίς παρενεργειες κιολας ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο

σε ευχαριστώ ελενα ξέρεις εσυ γιατί ΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
TK
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 erethis72, kaavlas, anon. και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2017
αξιος φιλαρακι ...Ναι!
να περνας παντα καλα...Καπέλο
19 Οκτωβρίου, 2017
Ευχαριστώ πολύ γιαβρί μου... Έρωτας
Χαίρομαι που πέρασες καλά κι εγώ καλύτερα.... Κουλ
20 Οκτωβρίου, 2017
άσχετο αλλά πόσο πάει δύωρο η σουίτα στο caravel???
J
john100
(Updated: 21 Οκτωβρίου, 2017) 21 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για το μουνί αυτό
αξία ανεκτίμητη Καπέλο
S
Surfaris
25 Οκτωβρίου, 2017
10 σε πρόσωπο και 9 σε σώμα ... Money Mouth
Να πας σε οφθαλμίατρο ΤΩΡΑ! Κουλ
A
Alekos666
25 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΜατάκιΜατάκι Καλη προσπαθεια ..
27 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε καλως τον κλωνο Ματάκι ποιανης εισαι εσυ χρυση μου για πεςΜαλακία
TK
TASSOS karipidis
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7