Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καταδρομική επιχείρηση σήμερα Κυριακή πρωί στην οδό Ιωαννίνων. Να πω την αλήθεια, κατέβηκα να δοκιμάσω την Άννα, λόγω πολύ καλών κριτικών, όμως η ευγενέστατη τσατσά μου παρουσίασε μία άλλη κοπέλα, τη Γιάννα (η τσατσά είπε Ζάνα και η ίδια τη διόρθωσε). Έκανε τσαχπίνικη εμφάνιση στο σαλόνι με μαύρο κομπινεζόν και άσπρα πορνοτάκουνα, ήρθε δίπλα μου και τρίφτηκε και αμέσως έδωσα στο 20άρι και πέρασα. Το δωμάτιο μεγάλο, με ντουζ και πολύ καθαρό. Σε κανά 2' ήρθε το "μωρό", πρέπει να είναι γύρω στα 48-50, με ξανθό πλατινέ μαλλί μέχρι τους ώμους, βυζιά 1,5-2 άρια, ψιλοπεσμένα, με μεγάλη ρώγα, κοιλούμπα ψιλομεγάλη, λεπτά πόδια όμως και στενή λεκάνη. Αμέσως, με την είσοδο στο δωμάτιο, ήρθε δίπλα μου και τριβότανε, μιλάει λίγα ελληνικά, ρώτησε το όνομά μου, απάντησε ότι είναι από Ρωσία και έβγαλε τόσο το κομπινεζόν (όπου εμφανίστηκε η κοιλιά της) καθώς και τα παπούτσια της. Πλακωθήκαμε στα γλωσσόφιλα με μανία, της δακτύλιαζα το υγρό μουνί της (παρ' όλη την ηλικία της ήταν τέλεια αποτριχωμένο, με μικρά μουνόχειλα), ενώ μπορώ να πω ότι ήταν πεντακάθαρη και μοσχομύριζε. Ξαπλώσαμε στο κρεβάτι κι συνεχίσαμε το μπαλαμούτι και η Γιάννα έπαιζε με την ημικαβλωμένη πούτσα μου. Μάλιστα επιδόθηκε σε μία mini ποδομαλακία με τα ωραία της πέλματα με τα όμορφα βαμμένα νύχια της! Μετά, αφού πέρασε την πούτσα μου με ένα υγρομάντηλο άρχισε μία πίπα ακάποτη, βαθιά και υγρή. Αφού έγινα ντούρος, την έκοψα και της ζήτησα να ξαπλώσει ανάσκελα. Το 1ο προφυλακτικό το έβαλε γρήγορα και σκίστηκε και αμέσως μου έβαλε το 2ο με το στόμα! Εύκολα, αφού ήταν αρκετά υγρή, πήκα μέσα της και την σφυροκόπησα. Μετά ανέβηκε αυτή πάνω μου και άρχισε να χοροπηδάει, ενώ σχολίασε με γέλιο (και με ψιλονοήματα παρά με λόγια) πόσο κουνιέται και τρίζει το κρεβάτι. Ύστερα κάθισε στα 4 και την πήρα από πίσω γονατιστός στο κρεβάτι. Τέλος, έβγαλα την καπότα, και της ζήτησα λίγο ακόμα ποδομαλακία και πίπα για να τελειώσω, όπως και έγινε. Ακολούθησαν λίγες "αγκαλιές", μου έδωσε μαντηλάκι να σκουπιστώ και με χαρακτήρισε λόγω σώματος ως "Ηρακλή" Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο και αποχώρησε αφού φόρεσε τα ρούχα και τα παπούτσια της. Η τσατσά στην έξοδο ξαναπρομόταρε την κοπέλα, με ευχαρίστησε με πολλή ευγένια και μου είπε να ξαναπεράσω.
Συμπερασματικά, η Γιάννα είναι μέτριας εμφάνισης, 50άρα, όμως για μένα που γουστάρω milfόνια είναι σούπερ, αλλά ευγενέστατη και γουστάρει πολύ να σε ικανοποιήσει. Ωραίο το μαγαζί, απομονωμένο και μακριά από περίεργα βλέμματα με εύκολο πάρκινγκ για αυτοκίνητο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.725
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, iuakoya, steeve και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2017
OK!Χαμόγελο Aν και το πάρκινγκ εκεί μπροστά, ειναι καλυτερα να το ξεχάσει κανείς ... Εχουν σπάσει πάμπολλα αυτοκινητα οι τύποι που κυκλοφορουν εκει, και στο μικρο παρκάκι απέναντι /από την εποχή του Latin House με την γριά Βουλγάρα τσατσά - και πιο πριν ακόμα...Χαμόγελο
17 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θετική η πληροφορία σου. Οπότε καλό είναι να το αφήνουμε στα γύρω στενά, στις πολυκατοικίες...ΚουλΚουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2