Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Νατάσα ή αλλιώς Ναταλύ είναι καινούρια κοπέλα στο μαγάζι και στην χώρα μας. Πρόκειται για μιλφ Ρωσόφωνη, ελαφρώς γεματούλα,με λευκό δέρμα,σώμα κάπως μονοκόμματο και κοντά καστανόμαυρα μαλλιά. Χωρίς η εμφάνιση να είναι το δυνατό της σημείο είναι πολύ δυνατή σε υπηρεσίες όπως άλλωστε και το αστεράκι η Μαρία που εργαζόταν μαζί της σήμερα στο μαγαζί.
Αποφάσισα να την δοκιμάσω και πέρασα στο δωμάτιο. Η Νατάσα μπήκε μετά απο λίγο,είναι ιδιαίτερα επικοινωνιακή με τον πελάτη και διαθέτει θετική αύρα.Ελληνικά δεν γνωρίζει αλλά τα Αγγλικά της είναι σε πολύ καλό επίπεδο και έτσι μπορεί εύκολα να γίνει και κουβεντούλα. Ξεκινήσαμε τα γλωσσόφιλα τα οποία δέχεται και ανταποδίδει με θέρμη όπως άλλωστε και η Μαρία.Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι και συνεχίσαμε τα προκαταρκτικά παιχνίδια που περιλάμβαναν αγκαλιές,φιλιά και τριψιματάκια.
Η Νατασα συνέχισε να με γλύφει σε αυτιά,λαιμό,θηλές στήθους και να κατεβαίνει χαμηλά.Άρχισε να γλύφει και να ρουφάει πάρα πολύ καλά τα αρχίδια.Τα έγλυψε όλα πάρα πολύ καλά και δεν άφησε τίποτα παραπονεμένο. Πήρε τον πούτσο στο στόμα της και ξεκίνησε το τσιμπούκι. Το τσιμπούκι της ήταν πάρα πολύ καλό, βαθύ αρκετά και υγρό. Κάνει πολύ καλό τσιμπούκι επίσης και χωρίς καθόλου χέρια.
Στην στάση του 69 έγλυφα την μουνάρα της ενώ η Νατάσα συνέχισε το καταπληκτικό της τσιμπούκι.Αφού χορτάσαμε και οι δύο γλύψιμο περάσαμε στην φάση του σεξ.
Η κοπέλα πέρασε το προφυλακτικό και καβάλησε τον πούτσο μου.Με ρώτησε αν θέλω να με γαμήσει αυτή ή να την γαμήσω εγώ.Επέλεξα την δεύτερη επιλογή καθώς προτιμώ να έχω πάντα εγώ τον πρώτο ρόλο.Αρκετά έμπειρη κοπέλα ομολογώ αφουγκράζεται τις ανάγκες του πελάτη. 'Ετσι ήρθε κοντά μου και όσο την γαμούσα ανταλλάσαμε παθιασμένα φιλιά.
Στο πισοκωλητό δεν την πήρα,προτίμησα να την πάρω για δεύτερη στάση ιεραποστολικά.Και στην στάση αυτή η κοπέλα δεν έκλεβε καθόλου,είχε αρκετή συμμετοχή,φιλούσε θερμά και γενικά το απολάμβανε.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό ξάπλωσα και την έβαλα να με περιποιηθεί με την έμπειρη γλώσσα της και στο στόμα σε αρχίδια και πούτσο.Ολοκλήρωσα στο στόμα της και η συνεδρία έληξε θριαμβευτικά.
Εν κατακλείδι μπορώ να πω ότι η κοπέλα αντισταθμίζει την εμφάνιση με τις πολύ καλές υπηρεσίες και πιστεύω ότι θα καλύψει και τους πιο απαιτητικούς.Την συνιστώ ανεπιφύλακτα και αυτή όπως και το Μαράκι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νατάσα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού