Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Αντωνία ή Τονυ/α όπως την έλεγε η τσατσά ειναι ένα πανέμορφο μικρό αματουρι απο τη Ρουμανία μάλλον. Η ίδια συστήνεται ως Ιταλίδα τώρα ποιος ξέρει. Έχει πάντως αυτά τα όμορφα ρουμανικά χαρακτηριστικά (όχι τα τσιγγανορουμανικα). Λευκοσαρκη και με στρογγυλό πανέμορφο μουτρακι και ματάκια σα της γατας. Όμορφα μαύρα μακριά μαλλιά. Σώμα κανονικού υψους, οχι στεγνό, με πιασίματα χαριτωμένα. Κωλαράκι για φάγωμα. Μικρά στητα βυζακια.
Είναι στο δωμάτιο πολύ πρόθυμη να σε ικανοποιήσει. Πεντακάθαρη και νόστιμη σε ολα της.
Την έγλειψα για αρχη στο μουνάκι και και της άρεσε πολυ. Στη συνεχεια καθάρισε το πουτσο μου με μωρομαντιλο και μου έκανε πολυ περιποίητικη πίπα με πολυ όμορφη αίσθηση. Χωρίς Καποτά φυσικά όπως ανακοινώνει και στο σαλόνι.
Στο σεξ πολύ συμμετοχή με βαθιά παθιασμένα φιλιά (εκτίμησε πολύ τη στοματική μου υγιεινή. Listerine!)
Αλλάξαμε και 2 ακομα στάσεις με κορυφαία στιγμή να είναι απο πανω μου και να φιλιομαστε ενω χουφτωνω τη κωλαρα της και το καρφώνω δυνατα μεσα της.
Είναι κορυφαίο VFM αυτή τη στιγμή στα 20 ευρω και εύχομαι να μη χαλάσει τις υπηρεσίες της στο μέλλον.
Θα ξανά τιμηθεί σίγουρα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Αντωνία
serafin
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
956
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, howbawdat και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2017
Θα συμφωνησω με τα χαριτωμένα πιασίματα αλλά διαφωνφωνω με το προσωπο το οποιο δεν το βρίσκω κάτι το ιδιαιτερο.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1