Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
.......... Είπα νά νοιώσω λίγο άπο τήν παλαιά έποχή , πού ήμουν νέος & ή κλεοπάτρα στήν Μυλέρου έρχότανε & μέ έπερνε άπό τό 70ν γυμνάσιο..... πού είναι τά θοπευμένα χρόνια αύτά........ αύτό μού θύμιζε ή γκιλφο=κορασις-Ολγακι........κορασσσσσσίς περνούσα τήν έκτην δεκαετίαν, πληθωρική , όπότε τοίς ρήμασι πειθόμενος περί έκτης εύκαιρίας & έγκαταλείποντας στίς έπιταγές της Θελξιέπιας & Αγλαόπης, τίς έλκυστικές σειρήνες τού μικρούλι τίς θεωρητικά άκράδαντες άρχές & πεποιθήσεις μου περί άποφυγής των χείριστων καταγωγίων & ίσογείον πού άποκαλούνται χαμαιτοιπία τού ρομαντικού τριγώνου........έπισκέφτηκα τήν έν λόγω κορασσσσσσσίδα...... ΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Η κλίνη έμπροσθεν , τά μάτια μου ψάχνανε στό μισοσκόταδο ένα μακρόστενο εύειδές πρόσωπο & τούς γυμνούς γκιλβο-αλαβάστρινους ώμους........ σκέψεις κατευθείαν τρελλλλλές & όπου ό μικρούλης σαν αιλουροειδές ποθεί νά χώσει νύχι & δόντι στο κρουστό σου ζνίχι το χνουδωτο.......... κάτι τέτοιες κυρίες έξακολουθούν νά διατηρούν τούς θώκους τών χαμαιτηπίων άναλλοιωτες στό πέρασμα τού χρόνου ...... Πάμε είπε χωρίς ανάσα με εκείνη τήν προφορά πού παραπέμπει άμέσως σέ χώρες του πρώην σιδηρού παραπετάσματος........... χαιδεψα άπαλά τό τριχωτό ζνιχάκι - γεύτηκα & μύρισα τό ξύσμα μολυβιού τής σάρκας..... γυναίκα τής δικής μου έποχής, πού ήξερε άπό πεοστραγγαλισμό -πόνο & ήδονή..... Αυτή η σκέψη μου έδημιούργησε έντονη έρωτική έπιθυμία, & ενώ το πέος μου ήταν σέ κατωτέρα κατάσταση της ήμιστήσης, & τό έθώπευε έντονα με τό χέρι της, έκσπερμάτωσα παραδόξως & πέραν κάθε προσδοκίας στήν χούφτα της............ τί νά πώ έπ αύτού,...........Πεντακάθαρη,εύγενική, ύπομονετική καθώς ήσχολήθη μαζί μου περισσότερον τής μισής ώρας χωρίς νά έκφράσει το παραμικρόν ......................

Διαβάζοντας σήμερα τίς κριτικές διαπίστωσα & ότι ό κύριος Όξαποδώ παραμένει νοσταλγός τής πάλαι ποτέ έπποχής,,,,,, ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ..... Όξαποδώ !! Καπέλο

Βέβαια λατρεμένοι μου φίλοι ή δική μου κρίση είναι ή ώς άνω διά τήν συνευρεση !! Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Όλγα
Υπηρεσίες
amjik
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
39.288
Πόντοι:
21.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Elganador, panagos7 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2017
...η χαρά του ενού, χάρος τ' αλλουνού! Ματάκι Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
11 Οκτωβρίου, 2017
οτι και να πω ειναι λιγο,υποκλινομαι.........
12 Οκτωβρίου, 2017
Προσκύνημα
Αγαπητέ στο ίδιο "χνάρι" περπατήσαμε . Τελικά δεν γνωρίζω αν είχα γεννηθεί σε άλλη γειτονιά εαν θα ειχα αυτές τις πορνικές εμπειρίες .
Αλλά οταν παίζαμε μπάλα στον δρόμο στα 70's και σχολούσε η κα Ελένη απο το ντέλο στην Αριστομένους (ναι , υπήρχε κάποτς ενα) κατα 18.00 βγαίνοντας ερχόνταν να μας χαιδέψει στο μάγουλο και χαζεύαμε τα ΒΥΖΙΑ της , μικρά παιδια του Δημοτικού.
Αργότερα εγινε τσατσά σε ενα ντέλο στην Λιοσίων .
Ποτε δεν την πηδήξαμε ... απωθημένο .....
Την πλήρωσαν κάτι άλλα αθλια gilf των early 80's ...
Καλώς καμωμένη η επίσκεψη στην εταίρα !
Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3