Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημερα σε ολους τους συναγωνιστες,το σεξ ειναιι υπεροχο οταν εχεις καλή παρταινερ ,σημερα για καλη μου τυχη συναντησα την Αννα,τι γυναικαρα ειναι αυτη,μιλαμε για τρελο κορμι,και πανεμορφο προσωπο, απο την χωρα της μεγαλης Ρωσικής σχολής το οποιο το κανει κοστο πισω με 3τριαρη σιλικωνατο βυζακι γιατι το ωραριο της ,αφου συνενοήθηκα για ακαπελα μετα απο μπανακι δινω τα 20,στην ευγενικη υπηρεσια,και κανω το ντουζακι μου,η κοπελα ερχεται στο δωματιο,θελω να με γαμησης πακα πακα μου ειπε,η Αννα ηθελε δυνατο γαμηση απο οτι καταλαβα πιπα τελει υγρη που σε κανει να θες να τελειωσεις στο στόμα της ακολουθησε ενα γλυφωμοινι απο μερια μου θελω να πω οτι το μουνακι της πολυ καθαρο. Όταν σηκώθηκε παιρασμα προφυλακτικου και καθησε αναποδα πανω μου οπου χωρευε σε ρυθμους οριενταλ κετα την εβαλα στα τεσσερα και αρχισα να την γαμαω δυνατα,οι φωνες της ακουγονταν σιγουρα μεχρι εξω,την ωρα που ημουν ετοιμος για το μοιραίαο γυριζει στο μερος μου και μου βγαζει το προφυλακτικο,και το παιρνει ολο στο στομα της,παρολο που η υπηρεσια στο σαλονι μιλησε για νορμαλ προγραμμα,με εγλυψε μεχρι που εχυσα στα υπεροχα βυζια της,τι να πουμε η Αννα τιμαει τον πελατη και η συμμετοχή της ειναι παρα πολυ καλή νοιωθεις σαν να ειναι η γκομενα σου.Πιστεύω να βοηθησα πολύ τους συναγωνιστες μου και καλες συνευρεσεις σε όλους Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα
ΜΥΡΤΙΛΟΣ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
3.567
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntountaras, Οξαποδω, TZOYLI και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2017
Σε νιώθω η αννουλα είναι από τα στανταρακια Έρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1