Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 693485
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δοκίμασα και εγώ στα τέλη Αυγούστου, την Αντριάνα μετά από προτροπή πολύ καλού φίλου Ματάκι
Βλέπω ότι είναι μια αμφιλεγόμενη περίπτωση με καλά αλλά και κακά σχόλια.
Θα προσπαθήσω να γράψω τη δική μου προσέγγιση για αυτήν την κοπέλα.
Η συνεννόηση ήταν πανεύκολη με ένα τηλέφωνο και το ραντεβού κανονίστηκε για το Bill
H συγκεκριμένη κοπέλα δουλεύει μόνο σε αυτό το ξενοδοχείο, με ειδικές τιμές στα δωμάτια (το λες στη Reception ότι είσαι της Αντριάνας)
Πρόκειται για μια 35άρα κοπέλα από τη Βουλγαρία
Στα του αγώνα τώρα, διαπίστωσα ότι η Αντριάνα όντως έχει θετικά και αρνητικά στοιχεία.

Στα θετικά.
1. Η εμφάνισή της. Είναι ο ορισμός του τουμπανομίλφ. Ξανθιά, με έντονα εκφραστικά μάτια , στήθος 3άρι. Ύψος 1,65. Μιλφάρα σε γενικές γραμμές
2.Είναι πολύ καθαρή και έχει μανία με την καθαριότητα
3.Είναι άνετη και ομιλητική και σπάει τον πάγο
4.Στο δωμάτιο κάνει τα πάντα. Παπάδες που λέμε. Owo, cim , cif, cob , cia , cnn, cbs, cccp, dfk, jfk , ncis και γενικότερα ο,τι αρκτικόλεξο υπάρχει . Έχει δονητές , τάπες , σφήνες για τον κώλο και όλα τα συμπράγκαλα. Έχει μεράκι για τη δουλειά
5.Η τιμή . 100€ για 1,5 ώρα είναι vfm. Και δεν είναι με το ρολόι στο χέρι. Σε γενικές γραμμές ξεχνάς την ώρα . Αυτό ίσως πάει και στα αρνητικά , γιατί υπάρχει καθυστέρηση στον επόμενο

Στα αρνητικά
1.Έχει ένα ταπεραμέντο τρελοκομείο που πολλές φορές δεν συνάδει με ερωτική πράξη
2.Το κλασικό που γράψαν και άλλοι συναγωνιστές ότι μιλάει στο τηλέφωνο αν χτυπήσει ή απαντάει στα μηνύματα. Υπερκαλτ σκηνικό να μιλάει και να παίρνει πίπα, σαν κάτι τσόντες που η σύζυγος μιλάει με τον απατημένο άντρα της, ενώ παίρνει πίπα στον εραστή (συνήθως μαύρος προικισμένος) Μεγάλο χαμόγελο
3.Πολλές φορές θέλει να καθοδηγήσει αυτή την πράξη . πχ Φιλιά δίνει όταν γουστάρει.
4.Καθυστερεί , όπως είπα και στα θετικά
5.Δεν έχει καθόλου θηλυκότητα. Είναι 3 κινούμενες τρύπες. Δηλαδή, οι πιτσιρικάδες το πολύ μέχρι 25 θα ξετρελαθούν αλλά , πώς να το πω, μετά από μια ηλικία το να βλέπεις μια γυναίκα να είναι ένα σεξουαλικό αντικείμενο μόνο , σου βγάζει λίγο ξενέρωμα . Δε λέω να αναλύσουμε την κατάσταση στην Καταλονία , αλλά αυτό το χαζό καραπουτανέ στυλ δεν μου βγάζει ερωτισμό πια. Είναι για ξεχαρμάνιασμα , σε γενικές γραμμές

Αυτές ήταν εν κατακλείδι οι εντυπώσεις μου από την Αντριάνα . Σε καμιά περίπτωση δε τη λες αρνητική την εμπειρία , η κοπέλα τιμάει τα λεφτά του πελάτη , αλλά εδώ και ένα μήνα δεν την ξαναπήρα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Eisenfaust
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
2.597
Πόντοι:
7.276
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, px75, Virginios_Richter και 49 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2017
δεν την έχω δοκιμάσει
Αλλά με βοηθάς στο ν αποφασίσω να την πάρω....αυτό θέλω ....ένα καραπουταναριο

Μετά τα 50 δεν ψάχνεις για δήθεν αγαπες....
03 Οκτωβρίου, 2017
Μπράβο φίλε, πραγματικα επι της ουσίας κριτική που ξεκαθαρίζει τα πράγματα για όσους σκέφτονται να την τιμήσουν.

Πολύ καλή η Αντριάνα, αρκεί να ξέρεις τι θέλεις.
03 Οκτωβρίου, 2017
ίσως η καλυτερη κριτική της τα λεει όλα!
03 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωραία κριτική όντως Μεγάλο χαμόγελο
03 Οκτωβρίου, 2017
Εύγε για το εξαίρετο πόνημά σας,κύριε. Η κρίσις σας περί του ότι ... αλλά , πώς να το πω, μετά από μια ηλικία το να βλέπεις μια γυναίκα να είναι ένα σεξουαλικό αντικείμενο μόνο , σου βγάζει λίγο ξενέρωμα ... με άφησε συγκεκινημένο. Στο φιλόξενο νήμα των παππούληδων μπορείτε να μοιραστείτε τον πόνο σας με άλλους ηλικιωμένους που τείνουν ευήκουον ους! Καπέλο
05 Οκτωβρίου, 2017
H καλύτερη κριτική που έχω διαβάσει για τη συγκεκριμένη κοπέλα και με έπεισε την επόμενη φορά που θα κατέβω Αθήνα να είναι η πρώτη μου επιλογή.

Όσο για το αρνητικό σχόλιο νο5 έχω να πώ το εξής: Ευτυχώς που δε χαθηκε ο έρωτας όπως λέει και το τραγούδι Ναι!
25 Οκτωβρίου, 2017
Εύγε!
Καπέλο
I
ILIAS1339
19 Νοεμβρίου, 2017
Θειική κριτική. Είναι τόσο αντικειμενική όσο και χιουμοριστική. Ευγε. Με βάζεις στο τριπάκι να την δοκιμάσω. Αν έχεις να μου στείλεις τηλ ή email επικοινωνίας θα το εκτιμήσω δεόντως.
19 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το τηλέφωνό της το έχει στο προφίλ της...Καπέλο
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9