Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αλίνα...πρώην Ροδίκα, Σάντρα είναι Φλέβα ....χρυσού!Έρωτας

Είναι πιο όμορφη από πολλά cg και ct. Προήχθη απ τα χαμαιτυπεία το Μεταξουργείου -ξεκίνησε Φ19 επάνω, προ 3ετίας- και δεν βλέπω να μένει για πολύ εδώ.
Το κορίτσι είναι petit νεαρή Μολδαβή, κουκλίστικο πρόσωπο, γαλάζια μάτια, κερασένια χείλη, λεπτό μοντελέ κορμί. Ελάχιστα χαλάει την θαυμάσια εικόνα, το χαλαρό στήθος της.
Το μπουρδέλο καλύτερο & καθαρότερο απ τα προηγούμενο που εργαζόταν. Η τσατσά αδιάφορη.
Μπήκε στο δωμάτιο και πλακωθήκαμε όρθιοι, σε φιλιά και χάδια. Καύλωσα στα χάδια που αφειδώς προσέφερε, και πέτρωσα στο τσιμπούκι που μούκανε γονατιστή. Για να μη χυσω -με την καμία που λέμε- την πήρα αγκαλιά και την απέθεσα στο κρεβάτι, όπου την γλειφομούνιασα ..ανελέητα! Βόγγηξε από καύλα και τα χέρια της έσπρωχναν το κεφάλι μου... Γλωσσοφιλιαστήκαμε και μπήκα δυνατά στο καυτό μουνάκι της. Τη γαμούσα έτσι, ρυθμικά και καυλωτικά και σε λίγο την ανάβασα πάνω μου. Χτυπήθηκε δυνατά με περιστροφικές και μπρος-πίσω κινήσεις, πρόθυμα. Κατόπιν ανάποδο cow, με μπατσάκια στα κωλομάγουλα, και υπέροχη θέα στον καθρέφτη. Έτσι ήρθε το τέλος. Έμεινε ως που στράγγιξα, με ευχαρίστησε, χαμογελώντας ντύθηκε κι έφυγε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
I
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, yorkie, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2017
Από λάθος μου γράφω : -ξεκίνησε Φ19 επάνω, προ 3ετίας- Ιάσωνος 19 πάνω, είναι το σωστό.
Καπέλο
I
ILIAS1339
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1