Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 370959
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Μετά από ένα μήνα απουσίας μου λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων επέστρεψα χθες βράδι στο αγαπημένο μου στέκι ΧαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Το θέμα της βραδιάς ήταν το ''easy meet'' δηλαδή μια εύκολη γνωριμία σε ζευγάρια που δεν γνωρίζονται μεταξύ τους με την βοήθεια του κλαμπ. Αυτό σημαίνει ότι κάθε ζευγάρι που μπαίνει στο κλαμπ παίρνει ένα χαρτάκι και εφόσον κληρωθεί αργότερα πίνει σφηνάκια (κερασμένα από το κλαμπ) παρέα μ'ένα άλλο ζευγάρι για να γνωριστούν καλύτερα Κουλ.Η συγκεκριμένη θεματική βραδιά θα γίνεται στο εξής κάθε παρασκευή.'Εφθασα στο μαγαζί γύρω στις 01:00 όπου εκείνη την ώρα είχε ήδη αρκετό κόσμο και όπως πάντα μια πολύ ερωτική ατμόσφαιρα.Η μουσική αρκετά βελτιωμένη σε σχέση με προηγούμενες φορές.Αφού ήπιαμε το ποτάκι μας με την δικιά μου έγινε και η κλήρωση που ανέφερα προηγουμένως,όπου δυστυχώς δεν κληρωθήκαμε με κάποιο άλλο ζευγάρι,αλλά προέκυψαν γενικά ωραίες παρέες με τα υπόλοιπα ζευγάρια.Λίγο μετά τις 02:00 αρκετά ζευγάρια μεταφέρθηκαν στον όροφο,έτσι ανεβήκαμε κι εμείς για μια πρώτη βόλτα.Μου άρεσε ιδιαίτερα ο κατασκότεινος χώρος στο προτελευταίο δωμάτιο,αρκετά καλτ και ρομαντικός Ναι!Ναι!.Κατεβήκαμε κάτω και αράξαμε στην αριστερή κουρτίνα όπου εκείνη την στιγμή ένας μεσήλικας έκανε γλειφομούνι σ'ένα ψηλό μελαχροινό με ωραίες ρόγες.Σύντομα άλλα 3 ζευγάρια είχαν έρθει στον χώρο και ξεκίνησαν οι πίπες από τις κυρίες προς τους συνοδούς τους.Βγάλαμε κι εμείς όλα μας τα ρούχα και έβαλα την δικιά μου να με τσιμπουκώσει σ'έναν καναπέ δίπλα ακριβώς σ'ένα άλλο ζευγάρι όπου ένα ξανθό καβλάκι τσιμπούκωνε έναν τσουμπανιασμένο 40αρη.Στο μεγάλο στρώμα ακριβώς απέναντί μας ένα ξανθό τούμπανο με υπέροχα 3,5αρια βυζιά ξεσκιζότανε από έναν τυπά ενώ δίπλα τους γαμιόντουσαν τσιγγανοειδές πορνίδιο με κοντό ασχημομούρη τυπά.Ο τύπος δίπλα μου χούφτωνε τα βυζιά της δικιάς μου ενώ και η δικιά του της χάιδευε τα βυζιά και την μουνάρα της Μεγάλο χαμόγελοΓλώσσα.Μετά από λίγο την έστησα στα 4 και την σφυροκόπησα δυνατά με μπόλικα κωλοσκάμπιλα που απόλαυσαν και τα υπόλοιπα ζευγάρια του χώρου.Μικρό διάλειμμα και αράζουμε στο μπαρ για λίγη χαλάρωση.Ανεβαίνουμε και πάλι για λίγο πάνω όπου καθίσαμε στον κατασκότεινο χώρο να φασωθούμε μέχρι να έρθουν και άλλα ζευγάρια για παιχνίδι.Προσωπικά θα μου άρεσε η είσοδος σε αυτόν τον χώρο να επιτρέπεται μόνο εφόσον το ζευγάρι είναι ολόγυμνο,έτσι για ανέβει κι άλλο ο ροματισμός του χώρου Ναι!Ναι!Γερο-μύστης.Αφού είδαμε ότι δεν υπήρχε εκείνη την στιγμή προσέλευση κατεβήκαμε και πάλι στις κουρτίνες που βρίσκονται απέναντι από το μπαρ,όπου απολαύσαμε 2 απίστευτα ξέκολλα σε στιγμές μεγάλης κάβλας.Ένα ψηλό μελαχροινό με ωραίο 2αρι βυζί και μαυρισμένη επιδερμίδα κι ένα κοντοπούτανο με κοντό μαλλί και 2,5αρι βυζί φιλιόντουσαν στο στόμα και στα βυζιά με πάθος,δαχτύλιαζε η μία την άλλη ενώ παίχτηκε και φάση ποδολαγνεία μεταξύ τους. Την όλη φάση χαλούσαν 2 χοντροί καραφλοί με κοιλάρες οι οποίοι έκαναν πως γαμούσαν τις τύπισσες,αλλά παρόλα αυτά τα γκομενάκια μας είχαν κατακαβλώσει.Αφού τις απολαύσαμε κανα μισάωρο αποχώρησαμε από το κλαμπ με ανανεωμένη ερωτική διάθεση και φυσικά θα επαναλάβουμε την επίσκεψή μας και επόμενες παρασκευές.Φυσικά όπως πάντα τα ποτά πεντακάθαρα και όλο το προσωπικό άψογο.
Πρόσβαση
Εύκολη
Τιμή Εισόδου
20 ευρώ
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.338
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ILIAS1339, thomas115656 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2017
Εισαι μεγαλοs στοκοs, μπετοστοκοs και ψευτηs !!! Οι 2 χοντροι καραφλεs που λεs που γραφειs πωs εκαναν πωs γαμουσαν τιs 2 τυπισσεs..ψευτη και στοκε γιατι ημουνα ο εναs απο τουs 2 , και ναι το αλλο το παλληκαρι ειναι πολυ χοντροs ( καραφλοι ειμασταν και οι 2 ναι ) με ειδεS εμενα για χοντρο ?? η εκανα πωs γαμησα τη δικια μου ??? αμα ησουνα μαγκαS να την ειχεs εσυ ρε για γκομενα ? και αφου ησουνα μπροστα δεν εγινε μετα ανταλλαγη και πηρα τη ψιλη ?? που την εχυσα πισωκολλητα στη πλατη - κωλο. Κανε πρωτα αυτοκριτικη και μετα γραψε σχολια. Και αμα εισαι ομορφοπαιδο και μαγκαs και εμειs ειμαστε χοντροι και καραφλοι να ειχεs εσυ γκομενα σα τη δικια μου. Υ.Γ. Εκεινη τη σιτγμη στον χωρο ηταν 2 ζευγαρια που απλα καθοντουσαν και κοιταζανε . Εσειs γιατι δε κανατε κινηση να ερθετε στο κρεβατι ? κανε πρωτα αυτοκριτικη και μετα σχολιο
01 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εσκορτ ήταν η παρτενέρ σου , καράφλα ;
01 Οκτωβρίου, 2017
πολύ ψέμα πέφτει τελικά Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
05 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για την γκομενα την δικιά σου και την άλλη τα έγραψα τύπε πως ήταν μουνάρες και κάνανε φοβερό σόου.Ωραία εσύ είσαι μόνο κοντός και καράφλας,διορθώνω το χοντρός.Είσαι ευχαριστημένος τώρα??? ΜαλακίαΜαλακία.Όσο για το γαμήσι που έκανες εσύ και ο άλλος ήταν για γέλια,όσοι καθόμασταν εκεί χαζεύαμε τις μουνάρες και το λεσβιακό που κάνανε.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4