Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 370933
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Καλησπέρα σε όλη τη παρέα είχα πάει την εβδομάδα πριν κλείσει μιας και επιτρεπόταν η είσοδος και στους ελεύθερους και λέω ευκαιρία τι έχεις να χάσεις. Εύκολο το πάρκινγκ αλλά και με αμάξι πάλι θα έβρισκες μπαίνω μέσα πληρώνω τα 80 μου δίνουν και 2 καποτες ρωτάω τότε το παλικάρι τόσο σίγουρο είναι ? Και μου λέει καλά να περάσεις .Όντως μπαίνω μέσα της πουτανας ζευγάρια όλων των ηλικιών λέω κάτσε να πιω ένα ποτό να χαλαρώσω κάνω και ένα τσιγάρο μόνος μου σε μια γωνιά σε κάποια φάση μου λέω να πάω και επάνω να δω τι γίνεται τα γαμισια του αιώνα .Στη σειρά για να γαμηθουν καθόμουν και εγώ να πάρω λίγο μάτι και πήγε να μου βγει η πουτσα έξω όχι από τα ουρλιαχτά όσο από 2 3 ωραίες κυριες με τα ωραία τους φουστάνια στην αναμονή για να γαμηθουν δε κρατιομουν (αδυναμία εγώ σε φουστάνια) λέω κάνε κουράγιο φυγε άλλωστε δε θα πηδήξεις.Παω κάτω ενα τσιγάρο μια τζούρα ποτό αλλά ειλικρινα ήθελα να τις δω να γαμιουνται δώσε πάλι πάνω .Είχαν κλείσει τις πόρτες η φαντασία εμένα μαζί με το πουλί μου στα ουράνια οπ ς πάω να φύγω με γραπωνει μία και αρχίσαμε το μπαλαμουτι .Λέω εδώ ήμαστε πίσω ο αντρας της μπροστά εγώ . Τελειώνω αυτή συνέχιζε τώρα με τον άντρα της και έτσι έσπασε το ρόδι .Ανέβηκα άλλες δύο φορές λες και μου τη είχε στημένη δώσε πάλι .Στο τέλος έφυγε μια γαμάτη δικαστή κυρία με ένα φόρεμα με λουλούδια την είχα καρφώσει αρκετή ώρα αλλά ντράπηκα να της πιάσω τη παρλα .Γαμω τα σκηνικά το κατευχαριστηθηκα μακάρι να γινόταν. Αυτό μία φορά το μηνα και να μπορούμε να μπαίνουμε και εμείς σε τέτοια ωραία πάρτι .Καλη συνέχεια
Πρόσβαση
Εύκολη
Τιμή Εισόδου
80 ευρω
Η είσοδος επιτρέπεται
Και σε μόνους/μόνες
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
ΜΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostakis27, satyrus, visis και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Σεπτεμβρίου, 2017
Για κάνε μετάφραση google στο παρακάτω, τύπε μου:
Στο τέλος έφυγε μια γαμάτη δικαστή κυρία
Χμμμ;
Τίρανα...;!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1