Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δευτερη κριτικη με κοπέλα του χωρου.Σχεδίαζα να συνεχίσω την εκπαίδευση. Το εκπαιδευτικο μου συνεχίζεται μεν με κατερινα, αλλα δεν ξερω αν παει προς την σωστη κατευθυνση. Θα δειξει ο χρόνος. Η εμπειρια μου εξακολουθει να ειναι μικρη, οποτε το μετρο συγκρισης περιορισμένο. Κοινως ακομα δεν ειναι αξιοπιστες οι κριτικές μου και ενδεχεται να εχουν λάθη.

Η κατερινα ειναι σχετικα κοντουλα πετιτ , 165 στο περιπου χωρις να της πάρω μετρα με χάρακα η μεζουρα. Κυτταριτιδα δεν παρατηρησα. Υπήρχε μια μικρη χαλαρότητα στον πισινο, αλλα για τα γουστα μου ηταν αναξια αναφορας. Τωρα αν την συγκρινεις με μοντελο, εκει ναι θα φανουν η ατελειες. Κατι τατουαζ ειχε στα χερια και την πλάτη δεν εχω ιδέα τι αν με ρωτησεις. Πρόσωπο αρκετά ομορφο. Αυτα θυμαμαι για την εμφάνιση της.

Καθηστερησε κανα 20λεπτο, αλλα με ειχε ειδοποιήσει απο πριν. Οταν εφτασε χτυπησε η πόρτα, της ανοιξα συστηθηκαμε χαιρετηθηκαμε κλπ. Ζητησε συγγνωμη για την καθυστερηση, και φοβηθηκε μην την πιάσω απο τα μουτρα που καθηστερησε. Και καλά εκανε και φοβηθηκε, γιατι της τσιμπησα ελαφρα το μάγουλο με τον δεικτη και τον αντίχειρα για να μάθει. Να ξέρει οτι της κρατάω μουτρα. Με ρωτησε αν καπνιζω. Της ειπα οχι, και της πρότεινα να καπνισει αυτη αν θελει. Θα φοβηθηκε μαλλον μην της κρατησω μουτρα παλι και προσφέρθηκε να πάει εξω για να καπνίσει. Εγω δεν ειχα πρόβλημα, οποτε την πάτησε και εμεινε μεσα. Καθησαμε, και περιμεναμε τους καφεδες, τα ειπαμε λιγο, σοσιαλ λεγεται. Σαν χαρακτηρας υποτιθεται θα εβρισκα ενα μαγκακι (κρινοντας απο τις αποψεις συναγωνιστων), αλλα εγω δεν παρατηρησα κατι τετοιο. Εγω συναντησα μια κοπέλα, αρκετα ναζιαρα, που γέλαγε εύκολα,και γενικά ηταν αρκετα συζητησημη και ο πάγος εσπασε αρκετα ευκολα. Ειχε χαβαλέ η ολη φαση.

Στον αγωνα με πλάκωσε στα παθιασμένα γλωσσοφιλα. Μετα πηγε να αρχισει με πιπα. αλλα θεωρησα σπατάλη να χαραμίσω τετοια φατσουλα για πιπα, και συνεχισα με τα γλωσσοφυλα λιγο ακομα. Το βλέμμα της ηταν ναζιάρικο( ; ) , παραπονιάρικο ( ; ) θα σας γελάσω. Τελικα με εψησε και το γυρίσαμε σε 69. Μουνι δεν ειχε ουτε μια μυρωδια οποτε το σπατουλάριζα για καμποση ωρα. Ουτε που θυμαμαι τι πιπα εκανε, αν ηταν καλη η οχι. Δεν με ενοιαζε ιδιαιτερα για να δωσω βαση. Μου πέρασε προφυλακτικο, αλλα δεν ημουν σε καλή φορμα, επεσε η μηχανη και αργησε να ξαναπάρει μπρός . Καποιος πουστης με ματιασε φαίνεται. Μην αγχώνεσαι μου λέει θα στον φτιάξω (ενω εγω εβλεπα την εξέταση stamey και τον ουρολόγο να χαμογελάει σαρδονια και να πλησιάζει) . Τελικα τα καταφερε, και συνεχίσαμε. Ξεκινησαμε σε Cow οπου με πλάκωνε στα παθιασμενα γλωσσοφιλα. Μετα γυρίσαμε σε ιεραποστολικο, οπου πέρασε τα πόδια της στον λαιμο μου,οσο εγω σφυροκοπούσα για κάμποση ωρα. Ειχε εντονες κραυγούλες, και καποια στιγμη μου ειπε οτι εχυσε, ενω καπου εκει εχυσα και εγω.

Κουτσομπολέψαμε λιγο για εναν ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία ( πληροφοριακα γραφει στο σαιτ σαν δημητριαδης, σας το ειπα; ) για το τι ζωδιο ειναι και τετοια. Την ζητησα σε γαμο, αλλα μου ειπε οχι Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;. Σκέφτηκα να την δελέασω,με το να της προτεινω να ζησουμε σε μια καλυβα στα βουνα και να τρωμε τραχανά,και να αγορασω και γερανο, αλλα δεν ηθελα να βαλω τα βαρια μεσα. Να πει και κανα ναι, και να μην ξερω μετα απο που να φυγω. Τελος παντων. Μπήκα για μπάνιο και ακολουθησε και η κατερινα. Ξανα μανα μπλα μπλά, ειχαμε λιγο χρόνο, λεμε δεν γαμιεται, και προσπαθησαμε και δευτερο γυρο (εδω με το ζορι βγηκε ο πρώτος). Ξεκινησε πιπα αυτη, χουφτωμα εγω, με καβαλάει και ξεκιναμε κουτσα κουτσα. Τι ηθελα και ανοιγα το στομα μου, πεταω ατάκα, σκασαμε στα γελια και οι 2, και καπως ετσι με αυτην την χαριστικη βολή εληξε αδοξα ο δευτερος γυρος Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.

Συμπερασματικά. Δεν ξέρω αν πηγα εκει για να γαμήσω η για να κανω χαβαλέ, αν αυτο το πράγμα που έγραψα λεγεται κριτική, ουτε καν αν βαδιζω προς την σωστη κατευθυνση. Ομολογω ομως οτι πέρασα αρκετα καλά. Θα συνεχίσω το εκπαιδευτικο μου με αλλες κοπέλες του χωρου, αφου επισκευτω πρωτα εναν ουρολογο, να δω αν φταιει τιποτα η ημουν απλα ντεφορμε πριν επιστρεψω δριμύτερος. Λογικα στο μελλον πρεπει να την ξαναδοκιμάσω, οταν θα ειμαι και σε φόρμα αυτη τη φορά.Σαν επιλογη βαζω σιγουρα, γιατι δεν υπάρχει επιλογη μαλλον. Για να δουμε, θα εχω σοβαρευτει μεχρι τοτε ωστε να γράψω σοβαρη κριτικη;

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
428
Πόντοι:
296
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 CAVALLINO RAMPANTE, Kimi13, Dirty69 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2017
Συμβαίνουν αυτα. Σκεψου ότι ηταν συνάντηση μεταξυ αγνώστων. Ισως να ησουν κουρασμένος. Παίζεις και με το ρολόι. Μην σε παιρνει απο κατω. Η συναντηση παντως θεωρείται πετυχημένη. Καπέλο
27 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωραιοςςςςς!
27 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κουραση ισως. Αγχος με την καμμια. Λες να με επαιρνε απο κατω και να εγραφα κριτική;


3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3