Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 693529
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά τις διθυραμβικές κριτικές και τις τρομερές φωτό, αποφάσισα να συναντήσω την εν λόγω κυρία!
Δεν είμαι παλιός για να κρίνω τι έκανε στο παρελθόν.. Αν έκανε άλλες τιμές, άλλες ώρες, άλλα πιο άγρια πράγματα, δικαίωμα της. Εγώ γράφω για τo παρόν.
Η συνεννόηση έγινε τηλεφωνικά αλλά και με sms. Χρησιμοποιεί και Viber. Επίσης κάνει και αναπάντητες όταν μπορέσει να μιλήσει, εφόσον φυσικά την καλέσατε νωρίτερα και δεν μπόρεσε να απαντήσει.

Κανονίζουμε λοιπόν για το γνωστό ξενοδοχείο. Στο οποίο παρεπιπτόντως μου έδωσαν δωμάτιο που δεν λειτουργούσε το τηλ και επίσης ήταν κάπως προβληματικό το a/c. Γκρίνιαξε και η Αντριάννα δηλαδή για το εν λόγω δωμάτιο και ζήτησε να αλλάξουμε.

Σκάει μύτη το μωρό με μισή ώρα καθυστέρηση. Βέβαια αυτό δεν έπαιξε ρόλο.. έκατσε μιάμιση ώρα κανονικά..βασικά νομίζω και 10-15 λεπτά παραπάνω..δεν θυμάμαι καλά..δεν κοιτάζαμε ώρα άλλωστε..
Φορούσε ένα μαύρο φόρεμα.. Ο Θεός να το κάνει φόρεμα δηλαδή.. όλα έξω ήταν και χωρίς εσώρουχα! Γοβάρες και τα σχετικά. Καλά οι βυζάρες με το ζόρι κρατιόντουσαν μέσα..ήθελαν να βγουν να ξεχυθούν..τρέλα λέμε! Πολύ καλή δουλειά στα βυζιά και γαμάτες ρώγες..δεν τις χορταίνεις!
Για το πρόσωπο έχουν γραφτεί σχετικά.. δεν είναι κανα γλυκούλι.. είναι πορνοσταρικό καθαρά!
Το θέμα όμως είναι το σώμα.. σφιχτό και τούμπανο.. βάζει κάτω άνετα πολύ μικρότερα κοριτσάκια.. Οι τρύπες της πολύ όμορφες και πεντακάθαρες.. τρομερή θέα στα 4.. απόλαυσα ιδιαίτερα να την έχω στα 4, να της απλώνω λάδι στα κωλομέρια, να της τρίβω τις τρύπες και να χτυπάω τον πούτσο μου πάνω. Κάβλα λέμε.
Είχε και πολλά πράγματα μαζί της. Καλά όποιος την έχει συναντήσει ξέρει. Sex toys και τα σχετικά.
Βαθιά φιλιά με γλώσσα δεν δώσαμε.. νομίζω έχει γραφτεί.. κυρίως παιχνίδι με την γλώσσα κάνει..
Ο πρώτος γύρος κύλησε κυρίως με στοματικό σεξ, τριψίματα και τα σχετικά.
Γενικά δεν γλύφω κοπέλες της δουλειάς αλλά με την αντριάννα έκανα εξαίρεση.. η καθαρή της πανέμορφη τρύπα σε προκαλεί.. και το γεγονός ότι το μωρό το γουστάρει, δεν σου αφήνει περιθώρια για άρνηση..
Βέβαια υπήρξε ανταπόδοση. Και μεγάλη μάλιστα. Βαθύ τσιμπούκι, γλύψιμο στα @@, χτυπήματα σε γλώσσα, έντονο σπρώξιμο μέσα κρατώντας το κεφάλι της και όλα αυτά με υπομονή και επιμονή εκ μέρους της. Νομίζω highlight όταν ήταν ανάσκελα στο κρεβάτι με το κεφάλι εκτός κρεβατιού κι εγώ να προχωρώ σε ελαφρύ mouthfuck καθώς της έβαζα να μου γλείφει και τα @@.. φυσιολογικές σχετικά ήρεμες καταστάσεις όμως..δεν πηγαίνω στα ραντεβού να κάνω τον πορνοστάρ Γλώσσα
Στη συνέχεια την γέμισα σπέρμα σε πρόσωπο, στόμα, βυζιά.. τα πάντα όλα..την έκανα χάλια.. πολύ ρομαντική στιγμή καθώς της τα έπαιρνα από το πρόσωπο και έτριβα τις βυζάρες της Γλώσσα Χαριτολογώντας μου είπε ότι της έκανα botox.. της το τσίτωσα το δερματάκι Γλώσσα
Ακολούθησε μπανάκι και αρκετό social για να πιούμε κάτι και να ακολουθήσει δεύτερος γύρος. Πολύ ευχάριστη και συζητήσιμη. Είπαμε πολλά.. Όταν χτύπαγε το κινητό της ή της ερχόντουσαν μηνύματα της έλεγα ότι μπορούσε να απαντήσει.. εφόσον δεν κάναμε κάτι εννοώ.. δεν πήγαινε να πιάσει το κινητό από μόνη της..δεν το κοίταζε.
Σχετικά με το social να αναφέρω κάτι. Επειδή γράφονται πολλά και έχει περαστεί η εντύπωση πως η κοπέλα είναι ξεκωλιάρα και γαμιέται αλύπητα.. λυπάμαι αλλά τελικά δεν είναι έτσι! Αν η φύση σας προίκισε με κανα τεράστιο, χοντρό πέος και πηγαίνετε στην αντριάννα για να την ξεκωλιάσετε με τις ώρες, μάλλον δεν θα περάσετε καλά! Γι αυτό κάποιοι ίσως γράφουν αρνητικά γι αυτήν.. Γιατί πήγαν με σκοπό να βγάλουν τον πιο κακό πορνοσταρικό εαυτό τους και να κάνουν την κοπέλα να πονέσει.. μου ξεκαθάρισε ότι γουστάρει ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ καταστάσεις.. το να θέλει κάποιος να την πηδάει συνεχώς από κώλο ενώ τον έχει τεράστιο δεν ειναι φυσιολογικό και δεν ειναι υποχρεωμένη η κοπέλα να το δεχτεί.. γι αυτό παίζει να σας ρωτήσει στο τηλ τι ακριβώς θέλετε στο ραντεβού.. Anyway!
Ακολούθησε και δεύτερος γύρος με μία από τα ίδια και σεξ κυρίως στα 4, έσπρωξα και ένα δονητή που μου έδωσε προσεκτικά στον κώλο της.. πολύ στενή γενικά.. μου έκανε εντύπωση..
Αν και περιέργως δεν μπορούσα να τελειώσω, η κοπέλα δεν με άφησε έτσι, τα έδωσε όλα με ανελέητο επιθετικό τσιμπούκι μέχρι τελευταίας στιγμή όπου τελικά την ξαναγέμισα σπέρμα.
Πλύθηκε και άρχισε να ετοιμάζεται για το επόμενο ραντεβού. Της έδωσα τα χρήματα τελευταία στιγμή.. παίζει και να τα είχε ξεχάσει..
Νομίζω έγραψα πολλά και ίσως κούρασα.. σίγουρα ξέχασα και κάποια που ήθελα να αναφέρω..
Πέρασα καλά και θα την ξανασυναντούσα γιατί νομίζω θα περάσουμε ακόμα καλύτερα!
Βαθμολογία με περιορισμούς..
Thanks!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Antidote
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
6.296
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ, ilivatos και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού