Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 693517
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Υστερα απο τα μερικα καλα σχολια περι PSE της λεγαμενης ειπα να παρω τηλεφωνο Επικοινωνία ευκολη Κανονιζουμε ..μετα με πηρε 10 αναπαντητες μεχρι να φτασω ξενοδοχειο Μαλλον βιαζονταν. Στο τηλ αρχικα γινομαι συγκεκριμενος σε θελω για το κωλαρακι σου της λεω. με ρωταει τον εχεις μεγαλο?οχι της λεω κανονικο, οκ μου λεει. εκει τη μυρίστηκα τη δουλεια αλλα λεω ας παω. Πρωτη εντυπωση δεν ενθουσιαστηκα απο προσωπο σωμα καλο οπως οι φωτο. στα του αγωνα τωρα:
πεφτουμε στο κρεβατι της τον δινω στο στομα (πιπα καλη) και αρχισω να της χαιδευω το μουνι και την κλειτοριδα.δε μ αρεσει ετσι μου λεει προτιμω να μου το γλείψεις..(δε συνηθιζω να γλυφω τανες) οποτε τρωω δευτερο ξενερωμα.της βαζω δαχτυλο μουνι κωλο μολις πηγα να της παιξω λιγο το κωλαρακι μου τη λεει παλι μη θα μου το τραυματισεις και δε θα μπορω να δουλεψω μετα (τριτο ξενερωμα) μου δινει μια ταπα να της βαλω..τη βαζω 2-3 φορες μεσα εξω φτανει μου λεει ποναω (τεταρτο ξενερωμα) ,μου ρθε να σηκωθώ να φυγω. Λεω να της τον βαλω λιγο να τελειωνουμε. στα 2-3 λεπτα με σταματαει ποναω μου λεει και σηκώνεται νευρικα και τον παιρνει στο στομα να με ξεπεταξει οπως και εκανε. μετα κουβεντα για τη δουλεια της μπλα μπλα συγχρόνως μίλαγε στο κινητό με πελατες εβαζε κρεμες και αρωματιζονταν να παει στο επομενο ραντεβου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
jhon2005
Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
39
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ilivatos, yiaramis, doc_lin και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2017
Τυπε πριν μια βδομαδα την πηρα την κοπελα καμια σχεση με αυτο που περιγραφεις μηπως εσυ εισουν αρνητικος απο την αρχη?? Χμμμ;:
23 Σεπτεμβρίου, 2017
Αναμενομενο είναι φίλε μου κάποι στιγμη να χαλασει το προγραμμα και η συμπεριφορα της να αρχισει να γινετε αδιαφορη...
Οταν κανουν ουρα οι αντρες να την πηδηξουν και η κοπελα προσπαθει να τους χωρεσει ολους στο προγραμμα της..
Και μηχανη να ηταν καποια στιγμη θα τα εφτυνε.
Οσα μπορεσει να βγαλει τωρα που ειναι η ευκαιρια της.
24 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

την κοπελα δεν την εχω παρει αν και πανάρχαιος στο αθλημα,ειχα μια αρχη να καταλαγιασει ο κουρνιαχτος και ματα δοκιμάζουμε,ειναι καινουργια στο μπου.και η λιστα αναμονης εφτασε στο αμβουργο,,,,,.....όταν ηρεμησει το θεμα ισως δοκιμασω.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3