Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το Κατερινακι μας! Πρωτη φορα με Κατερινα, πολλη ομορφη κοπελα (αντικειμενικα), ωραιο τυπακι και συνειδητοποιημενη σαν κοπελα! Δεν τις αρεσουν οι καφριλες και κανει οτι περναει απ το χερι της για να σε ευχαριστησει! Εφτασε ακριβως στην ωρα της, με ρωτησε αν μπορει να καπνισει και αφου καναμε ενα τσιγαρο και τα παμε, μπηκε για ντουζακι!

Αφου βγηκε απ το μπανιο φορουσε μονο το στριγακι, ηρθε με βλεμμα βλοσυρο σαν λαγονικο κι αρπαξε το πουλι μου! Καλη πιπα με καραμελωμα στα @@ και ωραια περιποιηση! Την κοβω της σηκωνω τα ποδια πανω και ξεκιναω και γω ενα μερεμετι για κωλογλυφαδα! Αφου μου ναι σηκωμενη, δινουμε κατι φιλια την σταματαω και την περναω σουβλα ιεραποστολικο. Εβγαζε ωραιες κραυγουλες και με κοιτουσε με λυσα!

Την γυρναω σε doggie και την πηγαινα 1ες - 2ες Κατσικογάμης! Σε καποια φαση με πιασαν τα ψυχολογικα μου γιατι μου σκασε φλασια η πρωην Μαλακία και δεν ειχα καλη στυση! Παρολα αυτα και με το αγχος καταφερε να με συνεφερει! Μου πιασε τον πουτσο, τον εχωσε μες τις βυζαρες και της τα γαμαγα με μανια Έρωτας Μετα απο λιγο την πηρα στο πλαι και παλι ιεραποστολικο. Λιγο πριν τελειωσω, πεταξα την καποτα και τις τα δωσα στο στομα οπου τα ρουφηξε με αγαπη! Μια ωραια εμπειρια και μαλλον θα επαναληφθη!

Εμφάνιση (πρόσωπο) 9*
Εμφάνιση (σώμα) 9*
Γενική συμπεριφορά 10*
Επικοινωνία 10*
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή 10*
Σχέση απόδοσης/τιμής 9*

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 22, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
seiko
Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
88
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dinos34, doc_lin, PhantomQ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2017
μονο ενα γυρο δεν εχει δευτερο;;
D
dimitrios7
11 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι φιλε δυστυχως! Μεχρι να μου σηκωθει, να μου φυγει η φλασια της πρωην και λιγο το σοσιαλ, περασε ο χρονος! Ουτε με μανιβελα δεν επαιρνε.. Χμμμ; Αλλα κομπλε στο τελος κατι εγινε!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2