Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και πια κοντεύω τα 20 χρόνια που επισκέπτομαι την φυλής, οι κριτικές μου μετριούνται στα δάχτυλα του ενός χεριού.
Οι λογοι πολλοι...'Οπως: 1)Ειλικρινά βαριέμαι να γράφω, 2)'Ελειψη χρόνου, 3)Σπάνια έχω κάτι να προσθέσω που δεν έχει προαναφερθεί.
Προχωράω σε μια κριτική για 2 λόγους κυρίως. Όταν κάτι μου έχει κάνει έντονη εντύπωση (θετικά ή αρνητικά) ή οταν πρόκειται περι τρομερής καινούργιας φόλας.
Οι κριτικές μου, είναι τελείως υποκειμενικές όσο αναφορά στο κομμάτι που εστιάζω.
Για την βίκυ λοιπόν. Αυτό που μου έκανε τρομερή εντύπωση είναι η εμφάνιση της. Δεν είναι το πιο τρελό πιπίνι που έχω δει στην φυλής (π.χ θεωρώ καύλα την Σόνια) αλλά είναι από τις πιο όμορφες. Είναι η γκόμενα που θα χαζεύεις στο διπλανό τραπέζι. Η φίλη της αδερφής σου ή η αδερφή του κολλητού σου που βαράς καψούρα. Πρόκειται για την 2η ή την 3η φορά που μπαίνω σε δωμάτιο με κοπέλα λόγω προσώπου - όχι οτι σώμα υστερεί.
Στο δωμάτιο τώρα.Οι υπηρεσίες είταν άνω του μέσου όρου της περιοχής, αλλά όχι κάτι αξέχαστο. Καλή πίπα, ειδικά σε διάρκεια. Τυπική συμμετοχή μεν στο σεξ χωρίς ίχνη βιασύνης. Μάλιστα τελείωσα στο στόμα της με δική της πρωτοβουλία. Γενικά δεν τρελάθηκα με τις υπηρεσίες, αλλά με την ιδέα οτι πηδάω τέτοιο μωρό. Θεωρώ οτι με λίγο μυαλό θα μπορούσε άνετα να είναι ανεξάρτητη ή σε γραφείο και να παιρνει πολύ παραπάνω.
Για το δωμάτιο δεν έχω κάτι να προσθέσω, πραγματικά για σιχασιάρηδες σαν εμένα, είναι ότι καλύτερο. Καθαρό με ντουζιέρα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
255
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 singer, Εκλεκτικός, sapiosexual και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού