Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μια και αρχισα "καριερα" στη Φυλης και εγκατελειψα λογω ελλειψης ρευστοτητας τα στουντιο ειπα να δοκιμασω και καμμια αλλη κορασιδα απο τις τρεις που εχω ηδη αξιολογηση.
Πηγα λοιπον μια βολτα και μπηκα στο συγκεκριμενο ρδελο. Η πρωτη εντυπωση πολυ καλη. Περιποιημενη εισοδος και σκαλα επενδεδυμενη με λαμινειτ. Σαλονι με εκπαιδευτικη τηλεοραση. Δυο κοπελλες, η Αννα και η Κορινα. Εξισου ομορφες και οι 2 αλλα η Κορινα ειχε πελατη και ετσι περασα με την Αννα.
Σχετικα ψηλή, δηλωνει Ελληνιδα αλλα εχει λιγο προφορα, κορμαρα, ωραιο 2αρι βυζακι με καυλερη ρωγα. μεση δακτυλιδι, κωλος ωραιοτατος χωρις ιχνος κυτταριτιδας, μπουτια & γαμπες ατελειωτα, φαστουλα πονηρή και ναζιαρικη.
Το δωματιο καθαρο και με σουπερ ντουζιερα. Βεβαια δεν ειχε πετσετα...
Ανοιξα λιγο τα παραθυρο να μπει καθαρος αερας, πλυθηκα στο νιπτηρα και μετα απο λιγο ηλθε η Αννα.
Χαμουρευτηκαμε στα ορθια και μετα την ξαπλωσα για γλυφομουνι το οποιο το αντιμετωπισε σχετικα αδιαφορα. Παντως το νινι της ηταν καθαρο και δεν μυριζε σε αυτη τη σταση.
Πηγα να της τον δωσω στο στομα και με ρωτησε αν τον επλυνα. Φυσικα της ειπα, μυριζει λιγο μου ειπε, παμε να τον ξαναπλυνεις της λεω, δικαιωμα σου μια και θα τον βαλεις στο στομα σου. Μου εκανε καυλωτικο πλυσιμο ενω την χουφτωνα.
Ξαπλωσα για πιπα, αρχισε με ωραιο γλυψιμο κεφαλιου και σαλιωμα αλλα ομως με πολυ χερι και καθολου βαθος. Πολυ ρηχη πιπα. Αν εδινε και λιγο βαθος με λιγοτερο η καθολου χερι θαταν καλυτερα.
Της ειπα να ελθει στη σταση 69, υπακουσε αλλα μου ηλθε μια αισθηση μπαγιατιλας απο τον κωλο της. Συμπερανα οτι μετα την προηγουμενη συνεδρια ειχε πλυνει καλα μονο το μουνι της. Χαλασα το 69, συνεχισε την πιπα χωρις να βιαζεται αλλα οπως ειπαμε χωρις βαθος.
Συνεχισαμε με cow girl, δεν ηταν ασχημα, περασαμε σε ιεραποστολικο με τα ατελειωτα ποδια της ψηλα. Η συμμετοχη της σε αυτες τις στασεις ηταν καπως καλυτερη σε σχεση με το γλυφομουνι. Την εστησα στα 4, κωλος με υπεροχη θεα και την τελειωσα σε doggy style.
Οταν τελειωσε, επειδη διεγνωσε οτι δεν ικανοποιηθηκα πληρως, μου ειπε οτι εχει αλλεργια και την ποναει το αυτι της. Εχετε ακουσει ποτε για αλλεργια στο αυτι?
Οταν πηγε να φυγει της λεω ωραια η ντουζιερα, αν ειχατε και πετσετες...μου εφερε μια πετσετα, πλυθηκα στην ωραια ντουζιεδα και εφυγα.
Δεν θα ξαναπαω λογω ρηχης πιπας και απλυσιας του κωλου της.
Παρολο που εχει ωραιο κορμι, με τη Σονια (Φυλης 84Α), την Βερονικα και Στελλα (Φυλης 86Α) περασα πολυ καλυτερα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.427
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, mitsmitsa, Στρατηγος ΚΑΠΟΤΑΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού