Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 29 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και ακολουθώ τη σελίδα εδώ και αρκετά χρόνια (περίπου μια δεκαετία), δεν είχα μπει στη διαδικασία να μπω στην παρέα μέχρι σήμερα. Αφορμή για να γίνω και εγώ μέλος, η συνάντηση μου με την Juliet πριν από κάποιες μέρες, που με ξετρέλανε πραγματικά, με αποτέλεσμα να θέλω να παραθέσω και εγώ την εμπειρία μου εδώ.

Μετά από ανάγνωση αρκετών κριτικών για τη συγκεκριμένη κοπέλα, αποφάσισα να κλείσω και εγώ ένα ραντεβού μαζί της, μιας και τα περισσότερα σχόλια για αυτή είναι εξαιρετικά. Επικοινωνία απευθείας με την κοπέλα, μέσω μηνυμάτων, και ραντεβού σε γνωστό μεγάλο ξενοδοχείο της πόλης, με μεγάλη καύλα και ανυπομονησία.

Από τη στιγμή που πέρασα στο δωμάτιό της, είχα καταλάβει ότι η εμπειρία μου θα είναι ξεχωριστή. Η κοπέλα είναι πραγματικά φοβερή εμφανισιακά, όπως μπορεί να διαπιστώσει κάποιος και από τις φωτογραφίες της. Μακρύ ξανθό μαλλί, πανέμορφα μάτια, χαμόγελο και κορμάρα. Κλασσικό παράδειγμα μουνάρας τουρίστριας, που τη βλέπεις το καλοκαίρι και αναρωτιέσαι ποιος μπορεί να καρφώνει τέτοια γκόμενα. Πολύ φιλική γενικότερα, με αρκετά καλά αγγλικά, χιούμορ, κομπλιμέντα κτλ. Ξέρει πως να σε κάνει να αισθανθείς άνετα από την αρχή.

Και τώρα, οι πιο ενδιαφέρουσες λεπτομέρειες. Μετά από τα πρώτα λεπτά γνωριμίας στο κρεβάτι, κάνει κίνηση μόνη της και αρχίζει τα χάδια με παθιασμένα γλωσσόφιλα. Μέσα σε ελάχιστα δευτερόλεπτα με καύλωσε απίστευτα και έτσι άρχισε δουλειά με το στοματάκι της. Η πίπα της φανταστική, βαθιά με φοβερή τεχνική, με άφηνε να την πιάνω από το κεφάλι και να την ελέγχω όπως ήθελα. Η γκόμενα με τρέλανε πραγματικά με το τσιμπούκι της, ρουφώντας με ασταμάτητα, και ήξερα ότι δε θα άντεχα πολύ. Μετά από ένα πεντάλεπτο και ενώ ήμουν έτοιμος να εκραγώ (κουβαλούσα ήδη φορτίο αρκετών ημερών), την ξάπλωσα ανάσκελα και κάθισα πάνω της. Αφού απόλαυσα με ισπανικό και τα υπέροχα βυζιά της, της τον έδωσα στο στόμα, όπου αυτή με ρουφούσε απίστευτα καυλωτικά, κοιτώντας με στα μάτια, με γλειψίματα και φτυσίματα. Μην αντέχοντας άλλο, τον έβγαλα από το στόμα της και της τα έριξα όλα στο όμορφο μουτράκι της. Πραγματικά έχυσα τόσο πολύ, που την είχα πασαλείψει, και η θέα μιας τέτοιας γκόμενας με το σπέρμα μου στο πρόσωπό της, ήταν εκπληκτική. Στη συνέχεια, μπάνιο και επιστροφή στο κρεβάτι για το δεύτερο γύρο.

Μετά από σύντομη κουβεντούλα, χάδια, φιλιά και φοβερή πίπα για άλλη μια φορά, ήρθε η ώρα για το κυρίως πιάτο. Πρώτη στάση αυτή από πάνω, να ανεβοκατεβαίνει με πάθος στον πούτσο μου, με τις βυζάρες της στο πρόσωπό μου. Αλλαγή σε ιεραποστολικό, με βογγητά και γλωσσόφιλα. Σε κάποια φάση, έφερα τα πόδια της κοντά στο κεφάλι της, διπλώνοντάς τη κανονικά και καρφώνοντάς τη με δύναμη, αλλά η κοπέλα αντέχει το σφυροκόπημα και το δέχεται με φοβερό πάθος. Στη συνέχεια, στήσιμο στα τέσσερα για πισωκολλητό, όπου εκεί τα έδωσε όλα. Φοβερά καυλωτικό στήσιμο, με καυλόλογα, βογγητά και φοβερά κουνήματα. Για λίγα λεπτά, ξάπλωσα πάνω της και ανέλαβε η ίδια τα ηνία, ρουφώντας με με τρομερές κινήσεις μέσα στο μουνάκι της. Απίστευτη αίσθηση. Όταν ήρθε η ώρα, πέταξα την καπότα και αυτή στήθηκε στα γόνατα μπροστά μου, παίρνοντάς τα όλα στο πρόσωπο και το στοματάκι της. Ξανά μπάνιο και επιστροφή στο κρεβάτι.

Με λίγα λεπτά να απομένουν στη συνάντηση, με ρώτησε αν είχα όρεξη για περισσότερα. Αποφασισμένος να την απολαύσω μέχρι τέλους, της τον ξανάδωσα στο φανταστικό στόμα της για έναν τελευταίο γύρο καύλας. Το τσιμπούκι της και πάλι φανταστικό. Μετά από ένα πεντάλεπτο, την έστησα πάλι από κάτω και κάθισα πάνω στα βυζιά της για το φινάλε. Η ανεπανάληπτη πίπα της, με φοβερά ρουφήγματα και πρόστυχο κοίταγμα στα μάτια, δε μου άφηναν άλλα περιθώρια. Η Τζούλιετ έβγαλε τη γλώσσα της, γλείφοντάς τον πούτσο μου με απίστευτη καύλα, όσο την έχυνα στη μάπα για τελευταία φορά. Ένιωθα πραγματικά σαν να έχυνα μια κορυφαία πορνοστάρ σε τσόντα. Μάλιστα, μερικά σκάγια την πέτυχαν στο μάτι, όπου αν και χαλάστηκε δικαιολογημένα για ένα δίλεπτο (μου είχε πει από την αρχή ότι το μόνο που την ενοχλεί είναι αυτό), έδειξε πόσο καλή επαγγελματίας είναι, αποχαιρετώντας με με ένα γλυκό χαμόγελο και ένα φιλί στο στόμα.

Συνοψίζοντας, θεωρώ πως η Τζούλιετ είναι αδιαμφισβήτητα ένα από τα κορυφαία κορίτσια στον χώρο. Σίγουρα η τιμή της είναι ακριβή (200 ευρώ/ώρα), αλλά ο συνδυασμός εμφάνισης και υπηρεσιών, δε σου επιτρέπει να αισθανθείς χαμένος σε καμιά περίπτωση. Νιώθω πολύ τυχερός που είχα την ευκαιρία να ζήσω αυτή την εμπειρία μαζί της και τη συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όποιον θέλει να ζήσει μια απίστευτη εμπειρία καύλας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 08, 2017
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Deggial
Μέλος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
55
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stef68, geroksouras, 6Y44 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού