Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84711
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πολυ μετρια πραγματα , το προσπαθει αλλα θελει δουλεια, το σωμα επισης θελει γυμναστηριο οπωσδήποτε. Ειναι φιλικη και συζητησιμη .ισως στα 50 ευρω να το σκεφτομουν να τη ξανα συναντησω.οι φωτο ειναι επεξεργασμενες.θελει να ευχαριστησει τον πελατη .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 16, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Surfaris, fouxter, loubas και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2017
μαλλον δεν τα βρηκατε. γιατι ολοι οι αλλοι την θεωρουν πολύ καλη
17 Σεπτεμβρίου, 2017
Θελω να μου πεις τι φόραγα..παπούτσια ρουχα κ μαλλια... να δω αν.οντως με συναντησες...
17 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια χαρα τα βρηκαμε. Αν εχεις παει με την Ευα την κανονικη τοτε βλεπεις και τη διαφορα.βεβαια εκεινη ηταν μουναρος και χρεωνε 150 αν θυμαμαι καλα
17 Σεπτεμβρίου, 2017
Έχεις πλάκα τύπε, με το "wanna be κριτικη", τηλεγράφημα που μας ανέβασες...
Αν ήσουν τόσο βαριεστημένος πηγαίνοντας στο ραντεβού σου με την κοπέλα, όπως και εδώ με το γράψιμο της "κριτικής"
που δεν μπήκες στον κόπο να μας γράψεις αναλυτικότερα τη γνώμη σου, τότε δεν απορώ που δεν πήρες όσα τυχόν θα ήθελες.
Όμως δεν είναι πάντα στραβός ο γιαλός, όταν εμείς -εμφανώς- στραβά αρμενίζουμε...
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
17 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Εύα του Αδάμ να δείς, τι μουνάρα ήτανε και τι θεϊκό πήδημα έριχνε, συγκριτικά με την φτηνιάρα σου των 150 ευρώ.
Χρέωνε βέβαια και έναν ολόκληρο Παράδεισο, αλλά αυτό είναι άλλη κουβέντα...ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία

Πρόσεξε μόνο τις απαντήσεις σου, διότι έτσι όπως πας, μάλλον θα γράψεις περισσότερα από το fake τηλεγράφημα που ανέβασες
Με το μαλακό, μην κουραστείς με το πληκτρολόγιο!...Γερο-μύστης
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
17 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν αμφιβαλω ότι συνάντησες την ευα το 5 στο προσωπο να το δεχτω,ασ πουμε ότι εισαι πολύ αυστηρος κριτης,το 3 στο σωμα δειχνει όμως μια μεγαλη επμαθεια προς την κοπελα,δεν είναι ουτε κοντη ουτε χοντρη ουτε πλαδαρη,το στηθος είναι φυσικο και ωραιο,και ο κωλος της κολαζει και αγιους θα πρεπει να ειμαστε αυστηροι κριτες αλλα όχι αδικοι......
17 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φορας εξστενσιον. Απο ρουχα δν θυμαμαι , ασε που πετας βυζι εξω σχεδον αμεσως για να δελεασεις. Έγραψα οτι προσπαθεις να ικανοποιήσεις τον πελατη, αλλα αυτο δν φτανει. Τι ποιο τιμιο απο αυτο?
17 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Mας έπεισες.... βυζι δε πεταω μονο το εργαλειο τ παρτενερ για εξερεύνηση...
17 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δν εχω καμια εμπαθεια με την κοπελα . Καλα να ειναι και να δουλευει. Δν περιμενα οτι θα γινει τετοιος ντορος απο την κριτικη
17 Σεπτεμβρίου, 2017
Πόσα πληκτρολογια χαλασες???
Εγω δεν θα πω αν ειναι αληθινη η ψευτικη η κριτικη. θα πω οτι απο οσα διαβασα...(και δεδομενου οτι καθε κριτικη πρεπει να "στεκεται" μονη της) εγω δεν πηρα οσες πληροφοριες οφειλες να μου δωσεις. Γιαυτο και μονο απο μενα μαυρο. Α και αναφορα ως απαραδεκτη κριτικη.
S
Sc0rpi0s
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2