Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 432020
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
7.0
Ποιότητα προβολής
 
9.0
Διαβάζω εδώ και καιρό κριτικές και σχόλια. Σήμερα όμως μετά από αυτό που είδα αποφάσισα να κάνω τη πρώτη μου κριτική.
Γύρω στις 12.30 το πρωί έκανα την είσοδο μου και ανέβηκα κατευθείαν στον εξώστη γιατί έχει περισσότερο ενδιαφέρον. Με την άκρη του ματιού μου όμως παρατήρησα από κάτω και στην μπροστινή σειρά ένα γυμνό σώμα πάνω στο κάθισμα στα τέσσερα και αναποδα να παίρνει πίπα σε έναν ψηλό τύπο που ήταν όρθιος και στην ακριβώς πίσω σειρά. Εστιάζω καλύτερα το βλέμμα μου και παρατηρώ μακρύ μαλλί και λεκάνη να μοιάζει περισσότερο γυναίκας στο γυμνό σώμα. Ο κωλος τουρλωμενος κοιτάζοντας την οθόνη. Κατεβαίνω αμέσως κάτω και πάω στην δεξιά μεριά και στην προτελευταία σειρά και κάθομαι. Ω ναι το γυμνό σώμα ήταν γυναικείο γκομενακι απόλυτα γυμνό φορώντας μόνο σαγιονάρες στην ίδια στάση ακριβώς. Σε κάποιες στιγμές σήκωνε το κεφάλι της από την πιπα και εκεί διαπίστωνες ότι μόνο είχε καυτο petite σωματάκι αλλά και καυλα φατσούλα. Όλοι κάθονταν σε απόσταση μόνο 1-2 πλησίασαν με τον πουτσο έξω και παίζοντας τον. Πλησίασα και γω με τις ίδιες ακριβώς κινήσεις. Το γκομενακι ήταν αναπάντεχα καλό και έτοιμο να φάει πουτσα από ξένο με την άδεια αλλά και μάλλον την παρότρυνση του δικού της. Δεν άργησε ο πρωτος από τους τρεις μας να την πλησιάσει από πίσω και να της χώσει στο μουνακι της. Εμείς δίπλα της να την χουφτωνουμε και να τον παίζουμε. Στο τέλος τραβήχτηκε από το κάθισμα την έχυσε ο δικός της και φύγανε...

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2017
barkaros15
Μέλος
Εγγραφή:
21 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
59
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ntsouki, GiannisKolobaras, kostakis27 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Σεπτεμβρίου, 2017
Εσυ γιατι δεν έκανες κίνηση?
22 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν πρόλαβα εκεί είναι όποιος προλάβει πρώτος
27 Μαΐου, 2018
δυσκολα να βρεις γυναικα η ζευγαρακι και δεν προλαβες Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3