Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Βόλτες στη Φυλής και γύρω κάνω τα Σάββατα συνήθως. Γιατί τα Σάββατα το πρωί ο κόσμος που γυρνάει τα μπουρδέλα είναι ελάχιστος. Που με τη σειρά του αυτό συμβάλει σε δυο πράγματα; α.Λιγότερες πιθανότητες να πετύχεις κανα συνάδελφο απο τη δουλειά ή ακόμα χειρότερα κανένα συγγενή και αυξάνονται οι πιθανότητες να πάρεις καλές υπηρεσίες απο τη κοπέλα αμα δε τη πιέζει η παρουσία άλλων στην αναμονή. Απέτυχα παταγωδώς και στα δυο. Ας ασχοληθώ όμως με το δεύτερο.
Η Άννα με έπεισε να μπω στο δωμάτιο λογο της ευχάριστης φυσιογνωμίας της. Περιπου 1,65 υψος,κοντα στα 30ηλικια, λεπτη στο πανω μερος του σωματος και παρα πολυ φαρδιά στο κατω με τεράστια κωλάρα που δινει. Η τσατσά ψευτοευγενικη μου ανακοίνωσε πρόγραμμα με κώλο και στην ερώτηση μου για 69 επιβεβαιωσε οτι κανει.
Η κοπελα μπηκε χαμογελαστή στο δωμάτιο αλλα κατευθύνθηκε κατευθείαν στο κρεβατι, άφησε κρέμα , προφυλακτικο και μωρομαντιλο και άρχισε να γδυνεται με κλασσική συμπεριφορά ξεπετατζους. Το να το κάνω που ηταν ευγενική και χαμογελαστη αφου με ξενερώνει η βιασυνη;
Ζήτησα να τη χαϊδεψω λιγο και ξαπλώτη με κοιταγε να το κανω, ζήτησα να τη γλείψω στο μουνάκι αλλα έβαλε το χέρι μπροστά και έλεγε οτι έχει ενα ερεθισμό ή κατι τέτοιο και δε το συνέχισα.
Είχε εμφανη σημάδια βιασύνης στη συμπεριφορά της.
Ξάπλωσα να με πιπωσει και αφου μου περασε καποτα χωρις καν να ρωτήσει (άκυρο το ελεύθερο) εκανε χαζοπιπα μονο στο κεφάλι. Μιλάμε για άθλια πιπα με μηδενικές πιθανότητες να σε καυλώσει. Αν δεν ειχα παει καυλωμένος για τσαρκα πιστεύω οτι σε αυτη τη φάση θα ειχα ξενερώσει και θα εφευγα. Αλλα ήμουν καυλωμένος και έτοιμος. Της γνέφω να ανέβει αποπ πάνω και το κάνει για κανα λεπτό μέχρι που κουράστηκε και ζήτησε να ανέβω εγώ απο πανω "στην αγαπημένη της στάση".
Να σημειώσω οτι φιλια δε κάνει με καμια κυβέρνηση ουτε καν.
Το μουνί της εχει ελάχιστη αίσθηση και ενα κιλο κρεμα. Απορούσα μεχρι ποσο θα αντέξω σε αυτη τη ξενερα μςχρι που και τσατσα φρόντισε για αυτο αυξομειώνοντας τη μουσική στο πεντάλεπτο με αστείο τεμπο, τοσο φανερο που παραλίγο να γελάσω αντι να εκνευρίστω. Και το χειρότερο ειναι οτι η μουσική παίζει με ηχείο και στο δωμάτιο με κεντρική εγκατάσταση, δεν ειναι οτι ακουγα κασετόφωνο απο το δωμάτιο της τσατσας.
Αποφάσισα να χρησιμοποιηθεί τπ τελευταίο κανονάκι να σωθεί η παρτίδα και ζήτησα ναβτο βάλω στο κώλο. Δέχτηκε και έβαλε κρεμα.
Εδω έγινε το μοναδικό ευχάριστο της συνεύρεσης γιατι το κωλαράκι της ηταν στενό και το γάμησα δυνατα για λιγο ως που τελείωσα το μαρτύριο. Τουλάχιστον άδειασα τα μπαλακια μου.
Συμπερασματικά η κοπέλα βιάζεται, η τσατσά το ίδιο, μέτρια ολα, φιλια δε δίνει, 69 και ελεύθεροπ δε θέλει και το μόνο που αξίζει ειναι η ευγένεια και το σφιχτό κωλοτρυπίδι σε συνδιασμό με τη τεράστια κωλάρα που προσφέρουν ενα απολαυστικό θέαμα.
Το δωμάτιο ειναι μεν ανακαινισμένο και σε πολυ καλη κατάσταση αλλα μύριζε.
Δε συστήνεται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
dinos34
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.006
Πόντοι:
1.026
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού