Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν. ... Παρακάμπτοντας τα του ποτού και τα συναφή έρχομαι στο κυρίως θέμα.

Αφού η κυρία Χατζή με κέρδισε στο επικοινωνιακό κομμάτι εκτός ξενοδοχείου δείχνοντας μου ότι απέναντι μου είχα μια εξαιρετικά κατασταλαγμένη (σε όλα τα πεδία) ΓΥΝΑΙΚΑ και αρκούντως μορφωμένη , καταλήξαμε στο ξενοδοχείο για τα περαιτέρω

Στο δωμάτιο τώρα ..

Εγώ μπήκα για ζήσω ότι ζούσα μέχρι τώρα στις συνευρέσεις μου με άλλα κορίτσια του χώρου. ..μόνο που πιάστηκαν αδιάβαστος...

ΕΖΗΣΑ ότι μπορεί να ζήσει κάποιος με μια γυναίκα που επέλεξε για σύντροφο. ..αλλαααα που η δουλειά της είναι και πορνοσταρ και call girl και το βγάζει και στην σχέση της...

Και είναι και στα τρία καλή πανάθεμα την....Εξ ου και το ξετίναγμα που έφαγα

Δεν είναι call girl για μη έμπειρους χρήστες γυναίκας. ..Αν κάποιος θέλει απλά για ένα γαμησι δεν την συνιστώ καθ οτιν στο σεξ για να βγάλει όλο της το μεγαλείο πρέπει να λειτουργήσεις σαν άνδρας και όχι σαν αγοράκι ...

Στην καθαρά σεξουαλική φάση. ..Τα κάνει όλα και τα γουστάρει ..χωρίς ψεύτικα αχ ουχ και άλλα χαζά που ξενερώνουν..και όταν τελειώνει υπάρχει θέμα με τα διπλανά δωμάτια {ειδικά από κώλο}....

ΈΧΟΥΜΕ ΡΕΒΑΝΣ....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
460€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
anon.
Μέγας
Εγγραφή:
21 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
19.123
Πόντοι:
4.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μωυσής, spunky13, iuakoya και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2017
Α,δεν τα ξεραμε αυτα.με τα διπλανα δωματια λεω.μπραβο κυρια μου,τοσο καυλιαρα τελικα?τελικα αμα την απογειωσεις,φανταζομαι τι εχει να γινει.γουσταρω κατασταση.
05 Σεπτεμβρίου, 2017
Στο δια ταύτα εισουν φειδωλός αυτή τη φορα. Μιάμιση σειρα κα με το ζόρι. Άλλες φορες ειςαι περιγραφικότατος.
28 Οκτωβρίου, 2017
Τελικά το παιχνίδι έληξε ισόπαλο?
Πάμε για δεύτερο γύρο δηλαδή....
N
Ntountaras
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3