Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η ημερομηνία συνάντησης είναι ενδεικτική. Την κοπέλα την έχω συναντήσει και όταν έπαιρνε 50 ευρώ - τότε την χαρακτήριζες και vfm (είναι στα 80 πλέον). Είναι αρκετά όμορφη στο πρόσωπο, με κάπως σκληρές γωνίες, αλλά πολύ καλό κορμί. Περίπου 1,70, λεπτό - όχι σκίννυ - στήθος φτιαγμένο που προσωπικά μου άφησε μετριοκαλές εντυπώσεις. Όχι στο οπτικό κομμάτι, εκεί μια χαρά είναι, αλλά στην αφή. Πάντως πολλές άλλες κοπέλες των 150 θα πρέπει να παραδειγματίζονται από το κορμί της (και να ζητάνε και λιγότερα - στα γραφεία απευθύνομαι κυρίως).
Στα καλά επίσης να προσθέσω οτι είναι ευγενική και αρκούντως (όχι πολύ), χαμογελαστή. Θα την χαρακτήριζα κάπως συνεσταλμένη...
Στο κρεββάτι προσπαθεί. Όχι δεν είπε πουθενά, με καλύτερη "απόδοση" στα τέσσερα όπου το θέαμα είναι πολύ ωραίο. Κυρίως έτσι παίξαμε δίνοντας λιγότερο χρόνο σε άλλες στάσεις, καθώς το προτιμώ με τις κοπέλες του χώρου.
Πέρασα καλά αλλά, χωρίς να έχω συνειδητοποιήσει ακριβώς τι, κάτι έλειπε...Μη με ρωτάτε δεν μπορώ να προσδιορίσω.
ps
καλό στοματικό με μπόλικη προσπάθεια εκ μέρους της. εκεί ήρθε και το τέλος. αν θυμάμαι καλά τα κατάπιε.
ps2
γενικά ευχαριστημένος και δεν ένιωσα ότι έδωσα τζάμπα τα λεφτά μου, αλλά πολύ δύσκολα θα την ξανασυναντούσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rebirthed Sapiens Sapiens, kaavlas, DmtrsxXx και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2017
Μάλλον η κάβλα έλειπε συναγωνιστή. Η κοπέλα δουλεύει στον "αυτόματο"...Καπέλο
30 Αυγούστου, 2017
πιθανότατα...θα μπορούσα όντως να το πω κι έτσι...
J
john100
30 Αυγούστου, 2017
Με πρόλαβε το παλιο αγορι.. Το κοριτσι ηταν παντα ρομποτ.. Στα 50 ομως κανεις μοκο και λες και ευχαριστω. Τωρα δεν..
31 Αυγούστου, 2017
Θα συμφωνησω και γω με την σειρα μου με old boy & josex..
Ιδιαιτερα αν ειχες δικο σου χωρο και δεν τα χωνες στα χοτελια,τα εσπαγε στο 50ρικο..Ναι!
Ναι!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4