Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ακούγονταν πολλά για την Σόνια αποφάσισα να παω να δω, μπαίνοντας στον οικο ένα τσούρμο από συναγωνιστές έβγαινε, η κοπέλα ήταν στο σαλόνι και ο τσάτσος άρχισε την παρλα ,το καλύτερο κορίτσι της φυλής έχω μικρή 19 όμορφη έτσι αλλιώς αλλιώτικα Μεγάλο χαμόγελο τον ευχαριστώ και φεύγω επειδή ήταν γεμάτα τα δωμάτια, όπου λίγο αργότερα επέστρεψα μόλις είχε αδειασει ένα και μπαίνω. Η κοπέλα είχε συνεχόμενα δωμάτια και αυτό με φοβησε λίγο ότι θα βιαστεί και θα φάω φόλα αλλά τελικά δεν έγινε έτσι. Το δωμάτιο από καθαριότητα ήταν άθλιο νερά στον νιπτήρα γύρω γύρω, πεταμένα υγρά μαντηλάκια κάτω και το κρεβατι ακαταστατο . Όσο περίμενα την κοπέλα η οποία ήταν στο διπλανό δωμάτιο και την άκουγα που έβγαζε ωραία επιφωνήματα Γλώσσα και σε κάποια φάση την φώναξε ο τσάτσος κοντά στο δεκάλεπτο επειδή είχε γεμίσει το σαλόνι αλλά η κοπέλα βγήκε μετά από 5 λεπτά όπου σαλοναρισε και ήρθε σε μένα. Μπαίνοντας στο δωμάτιο με χερετησε την αγκάλιασα και την χαιδευα και αρχισα να την φιλώ στο στήθος, έχει ωραίο σώμα σφυχτο και ωραίο στήθος πέτρα και κοιτάει θεο Γλώσσα όπου μου είπε να ξαπλώσω με ρωτησε πως θέλω πίπα πήρε μαντηλακι και με καθάρισε και ξεκίνησε πίπα αρκετά καλή αργή και κατα διαστήματα σταματούσε και εγλυψε τον κορμό σαν παγωτό, και με κοιτούσε στα ματιαΈρωτας εχει ωραιο καβλωτικο μουτράκι και συνάμα παραπέμπει σε αθώο κοριτσάκι, καταγωγής Ρουμανία για όποιον τον ενδιαφέρει. Τοποθέτηση κράνους και καου γκερλ με βαθιές ψωλιες καλη αίσθηση παρόλο το τζελ που είχε βάλει και ήταν αρκετό, μετα ιεραποστολικο με τα ποδια στους ομους μου να με κοιτάει το καβλι και να έχω τερματίσει την μιτρα και να πονάει, αλλαγή σε πισωκολητο όπου εκεί τα εδωσα όλα και το μωρό να βογγαει από καυλα ή πονο δεν γνωρίζω Μεγάλο χαμόγελο όπου δεν αντεχα άλλο βγαινω βγαζω κράνος και της τα ρίχνω στα βυζια, την δίνω χαρτί σκουπιζεται με χερεταει και παει για τον επόμενο. Συμπέρασμα πετυχημένη κατάθεση με όμορφη κοπέλα καλή στην δουλειά της χωρίς βιασύνη αν και γύρω στα 10 με 12 λεπτά καθησα στο δωμάτιο, ο τσάτσος δεν ενόχλησε αλλά είχε το δωμάτιο ακαταστατο, πάρκινγκ μέτρο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2017
Όνομα κοπέλας
Σόνια
haker301978(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
616
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, fouxter, professorx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού