Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 239 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η εν λόγο συνεύρεση έγινε κάπου στα τέλη φεβρουαρίου με αρχές μαρτίου αν δν κάνω λάθος. Χμμμ;
Μπουρδελότσαρκα με την παρέα μετά απο καιρό.

Η Χριστίνα όπως αναφέρεται και στις παρακάτω κριτικές είναι μια κοντούλα μελαμψή ρουμάνα με άκρως γλυκό πρόσωπο και όμορφα σχηματισμένο κορμί. Στο σαλόνι είχε όμορφη διάθεση και έβγαζε ένα ναζιάρικο ύφος πολύ καυλωτίκο.Μόλις με είδε ηρθέ και με αγκάλιασε,χώρις να έχω ξαναπεράσει μέσα και ενω το σαλόνι ηταν γεματο με κοσμο , πράγμα που με έκανε να πιστεύεσω οτι ίσως της άρεσα.Κάτι αύτο, κάτι και οι προτροπές των φίλων με έκαναν να περάσω...
Αφού περίμενα ενα 15λεπτο, ηρθε και το κορίτσι με χαμογελάκι και αφου σκάσαμε πεταχτο φιλακι.. ξεκίνησε να με πιπωσει....
καπου εδω τελιωνει και το ερωτικο κομματι Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
απο το ραδιοφωνο ακουγοταν ενα ρουμανικο τραγουδι και ενω ετοιμαζοταν για την πιπα αποφασισε να θυμιθει τα παιδικα χρονια ωπου μας εβαζαν να τραγουδαμε.. ενω μου κρατουσε το πουλι τραγουδουσε και μου την επαιζε με μεγαλη μανια.. μαγκες ηταν γελοιο δν εχω νιωσει τοσο αμηχανα και καθως εχω και λιγες εμπειριες λογο ηλικιας δν την εκραξα παρα της ειπα απο το να καθωμαστε ετσι να γυρισουμε σε 69 το οποιο ειχε ανακοινωθει απο την υπηρεσια μπας και τελιωσω ετσι να λυθει το μαρτυριο... ηθελα να ειμαι ευγενικος σε ολη την διαρκεια αυτου του σκηνικου, το κοριτσι παρολα αυτα ηταν λες και το ειχαν βαλει επιτηδες να μου σπασει τα νευρα.. αφου ειπε οτι επρεπε να της ειχα πει απο εξω για να πλυθει οτι θα της εκανα μουνογλυφι, αρνηθηκε το 69 και επεμινε σε μια πεομαλαξη που θα εκανε και αρσενικο ρινοκερο να ουρλιαζει απο τον πονο.... φυσικα την σταματησα, τονιζω οτι ημουν απολυτα ευγενικος πραγμα που νομιζω οτι και το καταχραστηκε με την συμπεριφορα της Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
χωρις να τελιωσω σηκονωμαι ντυνομαι και την στιγμη που παω να φυγω μου ειπε κατι που με τρελανε... κοιτωντας με με ενα θλιμμενο βλεμα μου λεει: Σε παρακαλω μην πεις τιποτα στους φιλους σου,συγγνωμη, δεν ημουν στα καλα μου σημερα ΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσου
Η τσα2 στον κοσμο της καθως εγω της εκανα παραπονα απλα με κοιταζε με απαθεια και στο γενικο συμπερασμα λογικα με εγραψε και στο μουνι της γιατι η συμπεριφορα της μικρης ρουμανας συνεχιζεται ετσι απο οτι διαβαζω.

Disclaimer: Ο λογος για τον οποιο δν εγραψα τοσο καιρο κριτικη ειναι η λογικη οτι πιστευα οτι μετα τα παραπονα θα αλλαζε, πραγμα που δν εκανε.. επομενως αυτο το γραφω για να βοηθησω καθε συναγωνιστη γιατι τα 20 ευρω βγαινουν δυσκολα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
GF
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, howbawdat, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2017
Μου αρεσε αυτο με τον αρσενικο ρινοκερο...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1