Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Βολτα μετα απο κοντα 3 μηνες στη 3η βαρδια της φυλης και πετυχα τη σαρα....τη σαρα την ειχα σταμπαρει πολυ καιρο αλλα κατι στραβωνε παντα και δεν εμπαινα μαζι της ποτε...να λοιπον που ηρθε η ωρα να τη δοκιμασω.....μπαινοντας στο σπιτι η υπηρεσια μας παρουσιασε τη σαρα η οποια σαλοναρισε κεφατη και ναζιαρα...αφου εγω ψηθηκα εδωσα στην υπηρεσια το μπλε παραβολο και περασα για να ετοιμαστω στο δωματιο...το δωματιο πεντακαθαρο και ευρυχωρο παρεπιπτοντως....περιμενα τη σαρα να ρθει στο δωματιο κοντα 10` γιατι μπανιαριζοταν μαλλον επειδη ημουν ο πρωτος της πελατης για εκεινη τη βαρδια οπως μου πε η υπηρεσια......μολις ηρθε μου περασε σκουφακι μιας και ημουν ετοιμος οσο την περιμενα κι αρχισε ενα δυνατο τσιμπουκι που με τρελανε....την πηρα για να μη σας ζαλιζω σε 3 στασεις...στις οποιες δεν ειχε καλη συμμετοχη και απλα ηθελε να με ξεπεταξει.... το τελος ηρθε σε πισωκολλητο οπου εβγαλα τον σκουφο και αδειασα στη κοιλια της γιατι μονο εκει επετρεπε οπως μου πε....να σημειωθει οτι απαγορευει τα αγγιγματα απ τους ωμους και πανω και το δαχτυλωμα της μουναρας της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάρα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
1.015
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, fouxter, professorx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού