Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σε αναζητηση κορασιδας και ακουω το ονομα Λιλη, την βλεπω, τουμπανο εχει γινει το πορνιδιο, εβαλε λιγα κιλα απο τα βρωμικα που τρωει μετα τις 12, χτυπησε και μερικα τατουαζ και λεει εγινα μουναρα Σαλονικα.!! στο προσωπο ψιλοεσπασε, αλλα εχει καυλοφατσα, σκεφτομαι δεν την πληρωνεις ενα απλο 30αρι να φυγουν τα χοντρα να παω σπιτι να κοιμηθω.?? 40€ λεει η τσατσα στον γλυψει ακαποτα, σκεφτομαι σε αυτην την ξινη ακαποτα τον γλυκο μου πουτσο δεν τις το δεινω που να σκασει, ηξερα οτι τα ξινα σταφυλια γλυκα δεν γινονται.!! οποτε 30αρι απλο.
Η Λιλη μπηκε μεσα και με την μια μου συστησε τα καινουρια φουσκοντα μπαλονιασμενα βυζια της και λεει οχι σφιξιμο, οχι δαγκωμα, απο το καλημερα οχι...καλα παμε, δεν πτοηθηκα γιατι ηξερα οτι εχω να κανω με ξινη πουτανα. Πιπα κλασικα στον σταφυδιασμενο πουτσο χωρις κανενα ειδος προκαταρτικου, θα νωμιζει οτι ειναι κανα επλιπλο απο το ικεα.??
Εεε αφου μου τον σηκωσε την ανεβασα απο πανω χτυπηθηκε λιγο αυτη, την καρφωσα λιγο και εγω, πεταξε και κανα βρωμολογο και αρχισα να φτιαχνομαι.!! Στην βαζω απο κατω να ζουλαει τα βυζια της να μου τα διχνει, να βγαζει γλωσσα...ετσι εισαι.?? στησου στα 4αρα να σε τελεικιασω... στηνεται στα 4αρα, η κωλαρα της απλοθηκε παντου, εχει κανει καλη κωλαρα και ειναι ενας λογος για να την πληρωσεις για ενα ξινο γαμισι. Βαραω 400αρι τιποτα στο τουνελ, ευτηχως βαζει και χερι απο κατω να χαιδευει αρχιδακια, παλι καλα γιατι τα βρηκα σκουρα, εγιρε και το κεφαλι κατω να να μην κουραζεται και με ευτηχως με τελειωσε να μην παει χαμενο το 30αρι, σηκωθηκε πηρε τα βρακια της και αποχωρησε, θυμωμενη μαλλον γιατι τι της ειπα.?? οτι...γερασε.!!!?? Κεφάλι σε τοίχο!
Η Λιλη εμεινε στασιμη στην ιδια σταση, το περιβλημα αλλαξε φυσικα, αλλα, μεταξεταστεα στο ιδιο μαθημα, αν δεν ξες να σηκωνεις ενα γκαυλι, χωρις να το παρεις στο στομα σου....εεε αντε γεια παλιοΛιλη.!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 17, 2017
Όνομα κοπέλας
Λίλη
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.194
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, fouxter, Blastbeat208 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού