Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 60 10
Sex Studio 150130
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η επισκεψη εγινε στο λεγομενο στουντιο monica s home.Η τσατσα τυπικη ουτε ελληνικα δεν ξερει και ερχεται η μαρια μια ξανθια με καρε μαλλι υψος 1,70 περιπου στρογγυλοπροσωπη σωμα καλο με μικρα βυζια όμως ηλικιας γυρω στα 25 περιπου και δηλωνει ότι είναι από της τσεχιας ταχα μου το βουκουρεστι Γλώσσα
Εμφανησιακα λεω τρώγεται δινω τα 30 ευρω Κεφάλι σε τοίχο! και μπαινω στο δωματιο ο χωρος καθαρος νορμαλ και περιμενα τη κορασιδα γυρω στα 15 λεπτα.
Μπαινει μεσα σαν συφουνας γυμνη από τον προηγουμενο που ειχε και λεω από μεσα μου ωχχχ παιζει ξεπετα.Αρχιζω μονος μου τα προκαταρκτικα ενώ αυτή καβλαντιζε, γενικα μηδενικη διαθεση για σεξ.Τη φολα την τρωω όταν πηγα κοντα της,το χνωτο της μυριζε σκορδίλας εντονα σαν κατι γερους που πετυχαινω στα λεωφορεια.
Της λεω κανε και εσυ κατι και μου βαζει τη καποτα σε ημιδιεργεμενο πουτσο και καβαλαει από πανω μου τελιως μηχανικα,γενικα ηταν αλλου η κοπελα μονο η σκορδιλα ηταν παρων,σε αυτή τη σταση τελιωσα με χιλια ζορια και καθως τελιωνω η κοπελα εγινε μπουχος σε χρονο ντε τε.Συνολικος χρονος παραμονης στο δωματιο 5 λεπτα.
Καθως φευγω η τσατσα ουτε που χαιρετησε και της λεω η κοπελα είναι ξεπετα και μου απαντησε ναι καλα.Στο συγκροτημα αυτό των μπουρδελων υπαρχουν αλλα 3 σπιτια με καλυτερη τιμη στα 25 συν αμα πετυχεις την αμαλια η τη ρεββεκα τιμανε το πελατη και τα λεφτα που δινει.
Αν μου ελεγαν θα φας φολα η σκορδα θα διαλεγα τη φολα μιας και την εφαγα περιποιημενη από τη Μαρια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 17, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρία
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Fuckeros, fouxter, nakamparata

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2017
δε σου κρυβω πως παραξενευτηκα διαβαζοντας την κριτικη σου φιλε. η αληθεια ειναι πως την γουσταρω πολυ την Μαρια, με εχει κανει και εχω περασει πολυ καλα, και δεν ειναι λιγες οι φορες που ερχομαι Πατρα μονο και μονο για την παρτυ της και για την μουν@ρ@ της!!!
Οσες φορες κι αν την εχω επισκεφθει, μου εχει συμπεριεφερθει πολυ καλα, και καποιες φορες μαλιστα, εδειχνε να το ευχαριστιεται και η ιδια και να θελει να παρατεινει την διαρκεια της συνουσιας. οχι παντα βεβαια, αλλα καποιες φορες
05 Σεπτεμβρίου, 2017
και αλλα δυο παιδια που ρωτησα τυπε τα οποια ειχαν παει με τη μαρια ειχαν ασχημες εντυπώσεις. εσυ που εισαι ευχαριστημένος με τη μαρια να πηγαίνεις.
G
gavelos
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2