Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 31 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αφού χτύπησα το χαλασμένο κουδούνι μπήκα στο εν λόγω στουντέλο και η τσατσά μου παρουσίασε τις κοπέλες. Πλήρωσα απλό πρόγραμμα και με οδήγησε στο δωμάτιο.
H Μελίσσα είναι μια νταρντανολατίνα με σκούρο δέρμα, μάλλον γύρω στα 40. Ήρθε σχετικά πρόσχαρη στο δωμάτιο χωρίς να αργήσει. Μου έπλυνε το πουλί με ζεστό νερό στο νιπτήρα πράγμα που μου άρεσε σαν αίσθηση. Όταν ξάπλωσα έφερε τα μαστάρια της στην μούρη μου και τα έγλυψα λίγο, μετά γύρισε την μαύρη κωλάρα προς τα μένα για να την χουφτώνω, μου φόρεσε καπότα και ξεκίνησε πίπα με λίγο δόντι. Αυτό που μου άρεσε ιδιαίτερα ήταν πως έκανε δυνατό αρχιδορούφηγμα παίρνοντας ακόμα και ολόκληρη την αρχιδοσακούλα μέσα στο στόμα. Όταν καύλωσα με καβάλησε ανάποδα, η μουνάρα της είχε ωραία αίσθηση και σε κάποια φάση έκανε λίγο twerk πάνω στην ψωλή μου. Δάχτυλο στον κώλο δεν δέχτηκε. Δυστυχώς το reverse cowgirl δεν κράτησε πολύ και γύρισε για πισωκολλητό όπου στήθηκε καλά. Για το τέλος μπόλικο αρχιδομπούκωμα και λίγη ακάποτη πίπα με δόντι.
Για κάποιον λόγο στο τέλος βαριότανε να μου την παίζει καθώς ρουφούσε τις μπάλες οπότε την έπαιζα μόνος μου πράγμα που μείωσε την απόλαυση. Δεν μιλάει καλά Ελληνικά αλλά με λίγη προσπάθεια συνεννοείσαι.
Κόστος 30€ και συνολικός χρόνος στο δωμάτιο γύρω στα 20'. Ο χώρος μέτριος και κάπως ατημέλητος. Το θετικό ήταν ότι μέσα στο δωμάτιο είχε ένα ηχείο που έπαιζε λάτιν μουσική. Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μελίσσα
Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
630
Πόντοι:
86
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, serafin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού