Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Χριστινα είναι μια 36χρονη μιλφαρα ψηλη με καστανα ισα μακρια μαλλια και ομορφο προσωπο, η καταγωγή της είναι
από την Ρουμανια, η ηλικια της φαινεται τοσο στο ψιλοσπασμενο προσωπο της οσο και στο σωμα της,
εχει αδυνατισει και δεν εχει τοση κυτταριτιδα όπως την θυμαμαι πιο παλια αλλα ο κωλος παραμενει ψιλοπεσμενος
με τα παραπανω κιλακια του.Γενικοτερα είναι μια σεξυ γυναικα, μετα από τοσες πιπινοκαταθεσεις εψαχνα για μια ωριμη σαρκα.
Εδωσα το 10ρικο με το που την ειδα χωρις να ρωτησω η να ακουσω το πρόγραμμα της.
Η Χριστινα ηλθε στο δωαματιο και αρχισε μια μινι ανακριση,μετα μου ειπε ότι είναι ελευθερη και σε ηλικια γαμου, υποψήφιοι γαμπροι
τρεχτε να το παρετε το κοριτσι.Στα του σεξ τωρα... πηγε να μου βαλει καποτα για την πιπα και την ρωτησα αμα θα ηθελε να μου κανει
ακαποτη πιπα, ειπε οκ και αρχισε μια καλη πιπα βαθια και σφιχτη, ειχε μικρη διαρκεια αλλα δεν κρατιομουν και ηθελα νατηνεγαμησω
για αυτό δεν της ειπα να συνεχισει και την ανεβασα από πανω μου (αφου μου περασε καποτα) οπου αρχισε ένα καλο καβαλημα βαζοντας
ολο το καυλι μου μεσα στο μουνι της σα καλο κοριτσι. Εγω οσο μπορουσα εγλειφα της ρωγες της, τα βυζια της είναι μικρα λεμανακια.
Την γυρισα σε κανονικη σταση οπου καναμε αργο σεξ, εμπαινα μεσα της αργα και βαθια αυτή με επαιρνε αγκαλια με τα ποδια της και με χουφτωνε,
της χαιδευα τα μπούτια και τις γαμπες, παρεμπιπτοντως το δερμα της ηταν αρκετα απαλο και μαλακο, το μουνι της ψιλοσφιχτο με ωραια
αισθηση, δεν εκανε χρηση κρεμας- της εγλειφα το λαιμο και μπορω να πω ότι της αρεσε εκεινη τη στιγμη το γαμησι αφου από μονη της
γυρισε το κεφαλι της και μου εδωσε ένα συντομο φιλι ενώ το μουνι της ειχε γινει αρκετα υγρο, μειναμε μεχρι το τελος σε αυτή τη σταση
οπου την τελειωσα μεσα στη μουναρα της συνοδεια βογγητών και αναστεναγμών εκατέρωθεν.
Μου ειπε ευχαριστω πολύ και ανοιξε την πορτα να φυγει... -Μα τι λες εγω σε ευχαριστω της απαντησα και ανανεωσαμε το ραντεβού μας.

Συμπερασματικα η Χριστινα είναι μια ομορφη γλυκια μιλφαρα με ομορφο σωμα όχι μοντελε βεβαια..
Μπορω να πω ότι της αρεσει το GFE κλιμα και το χαιρεται. Η συμμετοχη της είναι ικανοποιητηικη.
Θεμα χρονου δεν θιχτηκε ουτε χτυπησαν πορτες, παρκινγκ ανετο να παρκαρεις και νταλικα λογω της ημερας βεβαια,
το δωματιο αχουρι ψιλοβρωμικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.656
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2017
καλησπερα! πρωινη βαρδια η κοπελα καθε μερα? ξερεις καθε ποτε?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1