Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 239 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο την Τζασμην ηθελα να τεσταρω την Χριστινα απο την ιδια αλυσιδα.Για αυτην γενικα οι κριτικες ειναι καλες.Δεν ειχα διαβασει να την αποκαλει καποιος συναγωνιστης ως φολα και ξεπετα.Εισηλθα λοιπον στο σαλονι του εν λογω οικου και η τσατσα μου παρουσιασε την Χριστινα.Προκειται για μια νεαρη Ρουμανα ιεροδουλη με ομορφο γλυκο προσωπο , ωραιο μικρομεσαιο προς το μεσαιο στητο φυσικο στηθος , ελαφρως μελαμψο δερμα , ισιο μακρυ μαυρο μαλλι , κοντη σε αναστημα και ωραιο αδυνατο κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Ειναι ενα 19χρονο κοντοπουτανο πιπινακι! Ειναι δηλαδη στο στυλ της Τζασμην.Θεωρω οτι εχει πιο ωραιο στηθος απο την Τζασμην , σωμα εχουν πανω κατω το ιδιο αλλα στο προσωπο μαλλον κερδιζει η Τζασμην.Η Χριστινα τωρα τελευταια δουλευει Φυλης 65β,65α και 84α.Παλαιοτερα εχει δουλεψει και Φυλης 71 ισογειο.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα και σταση 69.

Εδωσα το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Φαινοταν οτι υπαρχει χημεια μεταξυ μας.Εβγαλε το στρινγκακι της , μιας και δεν φοραει στηθοδεσμο.Η κοπελα εκατσε διπλα μου.Εγω την ανεβασα απο πανω μου και αρχισαμε να χαμουρευομαστε.Η κοπελα τριβοταν με το μουνι της πανω στην πουτσα μου! Ηταν πολυ ρομαντικη η σκηνη! Και εγω ενιωθα τα μουνοζουμια της πανω στην πουτσα μου! Εγω χουφτωνα το κωλαρακι της και αυτη με εγλυφε ρομαντικα , αισθησιακα και αργα στον λαιμο μου.Δεν εδειχνε καθολου σημαδια βιασυνης.Ωπα λεω καλα ξεκινησαμε...χαχα...
Μετα η κοπελα ξαπλωσε πλαγια προς τα εμενα , μου εφαρμοσε το προφυλάκτικο και ξεκινησε την πιπα.Με πιπωνε και με κοιτουσε στα
ματια.
Χριστινα:Εισαι ομορφος και γλυκος!

Οταν εβγαζε την πουτσα μου απο το στομα της τοτε με ρωτουσε διαφορα πραγματα...χαχα...Μου πε οτι αυτη ειναι 19 χρονων.Η πιπα της θα ελεγα ειναι μετρια αλλα για πιπινακι ειναι σχετικα καλη.Ειμαι επιεικης με τα πιπινακια.Το θετικο ειναι οτι εγλυφε ολη την πουτσα απο πανω μεχρι κατω.Εγω επιανα την πουτσα μου και την βαρουσα στο στοματακι της και τα χειλια της.Αυτη με πιπωνε και εγω της πατουσα το κεφαλι και αυτη δεν σταματουσε να μου ριχνει ματιες.Οταν σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω το καθαρο και ξυρισμενο της μουνακι.Αυτη με κοιτουσε μεσα στα ματια και εβγαζε επιφωνηματα.Εδειχνε να της αρεσει και το απολαμβανε.Αυτη ειχε καυλωσει και επαιζε με τα μαλλια μου.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Πρωτη σταση ξεκινησαμε στο ιεραποστολικο.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω.
Χριστινα:Με εχεις καυλωσει!
Μου πε οτι την καυλωσα επειδη την εγλυψα.Και οτι σπανια την γλυφουν οι πελατες.Και δεν την γλυφει ουτε ο γκομενος της.Την γαμουσα και αυτη με τραβουσε προς το μερος της και επαιζε με το στηθος μου.Συνεχιζε να με ρωταει διαφορα πραγματα.Πως συμπεριφερομαι στις γυναικες , πως με βλεπουν οι γυναικες κτλ.Μετα απο μερικα λεπτα βγηκα απο μεσα της.Της ειπα να κανουμε πισωκολητο για να χυσω.

Χριστινα Οχι μην χυσεις ακομα!
Εγω:Μα θα φωναξει η κυρια!
Χριστινα:Οχι , δεν θα φωναξει!

Την εστησα στα τεσσερα και της τον καρφωσα.Την γαμουσα και την βαρουσα στα κωλομερια και αυτη κοιτουσε τον καθρεπτη.Συνεχιζα να την γαμαω δυνατα και αυτη παρακαλουσε να μην χυσω ακομα...χαχα...Ε ρε τρελα...χαχα...Ομολογω οτι δεν μου εχει ξανασυμβει κατι τετοιο στην πορνοκαριερα μου! Καποια στιγμη την φωναξε η τσατσα.Η κοπελα ομως δεν της εδωσε σημασια και δεν αγχωθηκε. Τριτη σταση της ειπα να ανεβει απο πανω μου.Αυτη ετριψε την καυλωμενη μου πουτσα που ειχε κατοσταρα στυση και την εχωσε στο μουνακι της.Με καβαλουσε στην αρχη αργα και μετα πιο γρηγορα.Εγω την χουφτωνα στα βυζια της και το κωλαρακι της.Τελικα αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της.Αυτη συνεχισε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα φορεσε το στρινγκακι της , ανταλλαξαμε ακομα μερικες κουβεντες και η κοπελα αποχωρισε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Χριστινα ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη.Εχει γλυκο προσωπο και ωραιο σωμα.Ειναι οτι πρεπει για τους λατρεις των πετιτ ιεροδουλων! Ειναι αυτο που λεμε ζυμαρακι! Το θετικο ειναι οτι προσφερει και καλες υπηρεσιες περα απο την εμφανιση της και δεν ειναι ξεπετα.Κανει καποια προκαταρκτικα , η πιπα της ειναι μετρια αλλα η κοπελα προσπαθει και εχει αρκετη διαρκεια.Εχει καθαρο σωμα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων και δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Η τσατσα ομως την φωναξε μια φορα μετα το δεκαλεπτο.Αυτο το βαζω στα αρνητικα.Της αρεσει το γλυφομουνι και συμμετεχει στο κυριως σεξ με αληθινα επιφωνηματα.Πιστευω οτι αν της αρεσεις τοτε θα περασεις καλα , ειναι δηλαδη και αυτη μαλλον επιλεκτικη με τους πελατες σε καποιο βαθμο.Εγω παντως εμεινα ευχαριστημενος.Εδω με παρακαλουσε να μην χυσω και να συνεχισω να την γαμαω...χαχα...Τι αλλο να ζητησω...χαχα...Τελειωτικο στο στηθος μου πε οτι δεν κανει.Γενικα παντως μου εδωσε την εντυπωση οτι σεβεται τον πελατη και θελει να τον ικανοποιησει.Ελπιζω να σας βοηθησα!


Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Masazonomaxos και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2017
Την ειχα δει στο σαλονι ειχε γλυκο χαμογελο και ηρθε κονρα και μεβκοιτουσε..Ισως να την τιμησο μετα την κριτικη σου τυπε,καταλαβαινο πως θελει να κανει πελατες οποτε ολα οκ..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1