Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
...έφυγα από την συνάντηση με την Lika. Και αυτό επειδή δεν κατάλαβα εάν πέρασα καλά ή όχι. Ίσως τα στατιστικά που ακολουθούν, βοηθήσουνε και εμένα τον ίδιο
Φωτογραφίες: Αληθινές, προφανώς πειραγμένες και ειδικά στο πρόσωπο. Επιπλέον, καμία φωτό δεν την δείχνει όρθια και θα εξηγήσω παρακάτω γιατί αυτό είναι πρόβλημα.
Πρόσωπο: -6- Μου ήρθε άβαφη, οπότε φαντάζεστε διαφορά από τις φωτό και πόσο εμφανές ήταν ότι το κορίτσι δουλεύει και κουράζεται. Επιπλέον έχει σιδεράκια και τα χείλη είναι υπερβολικά φουσκωμένα. Χρειάζεται να προσθέσω κάτι?
Σώμα: -7- Καταπληκτικός βύζος για τα γούστα μου, ωραία άκρα, περιποιημένα κλπ. Απογοητεύτηκα από τον κώλο, ο οποίος ήταν προς το φλατ και λίγο αχλαδωτός όταν είναι όρθια. Δεν έχει πάντως ωραία κορμοστασιά.
Συμπεριφορά: -10- Εντάξει, ψυχούλα είναι η κοπέλα, καμία σχέση δεν έχει με το επάγγελμα, δεν έχει πονηριά, δεν έχει τσαχπινιά, απλή και ειλικρινής. Σε κερδίζει, χωρίς κόλπα και ντρίπλες, δεν νιώθεις ότι σε παίζει.
Επικοινωνία: -9- Όλα καλά, άνετα μιλάς μαζί της για χαζοθέματα, για παραπάνω δεν ξέρω και δεν νομίζω ότι ενδιαφέρει.
Σεξ: -7- Προσπαθεί, αλλά δεν έχει τεχνική. Θέλει να περάσεις καλά, αλλά εάν δεν την βοηθήσεις τι σου αρέσει κλπ, δεν πρόκειται να σε ανάψει. Όπως αναφέρουν οι προηγούμενοι, αματούρι κανονικό, δλδ άπειρο και ανασφαλές ίσως. Βαθιά πίπα, καλή από πάνω, καλή στα 4, τα γνωστά, αλλά τίποτα το εντυπωσιακό.
Συνάντηση ξανά: Όχι. Δεν είναι το call girl που θα ήθελα να ξαναδώ. Προφανώς δεν είναι άσχημη, χωρίς αυτό να την κάνει μουνάρα, αλλά σίγουρα δεν περνάει απαράτήρητη, αλλά λείπει το αλάτι και το πιπέρι που λένε στα υπόλοιπα, για αυτό και δεν θα παίξει επανάληψη. Και εδώ νομίζω συνοψίζεται τελικά το νόημα της κάθε κριτικής. Εάν ο παίχτης δεν θέλει να ξαναδεί την κοπελιά, προφανώς δεν έχει κάτι να θυμάται και δεν πέρασε αρκετά καλά.
Απόδοση: -6- Ε...αφού δεν μου κάνει όρεξη να την ξαναδώ και δεν πέρασα και wow για να το θυμάμαι, είναι δυνατόν να πάρει καλό βαθμό στην απόδοση?

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.231
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andy Dufresne, sgk5150, panos877 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού