Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εστειλα μηνυμα εδω και απαντησε με τηλεφωνο, την πηρα και τα ειπαμε και το ραντεβου κλειστηκε για την επομενη.
Πηγα στο δωματιο και ηρθε ακριβως στην ωρα της. Μολις ανοιξα την πορτα επαθα ευχαριστο σοκ. Ειναι πολυ γλυκια και πολυ πιο ομορφη απο κοντα! Εχει πανεμορφο προσωπο, σφιχτο κορμι, φοραγε πολυ ωραιο φορεμα και μπηκε μεσα με πολυ ορεξη.
Συστηθηκαμε κι αρχισα να την χαιδευω και να την φιλαω.
Σε καποια φαση της εδειξα το στραπ μου που το ειχα εκει διπλα και μου ειπε οτι ανυπομονουσε να με καρφωσει με αυτο. Την εγδυσα και συνεχισαμε να φιλιωμαστε, αυτη πηγε κατω και αρχισε μια πιπα πολυ δυνατη. Τον μπουκωνε ολον μεσα και εμενε εκει,σαν να ηθελε να δειξει οτι αντεχει. Με δικη της πρωτοβουλια κρεμασε το κεφαλι της εξω απο την αρη του κρεβατιου και μου ειπε να της γαμησω το λαιμο, οπως κι εγινε. Πολυ καλο! Μετα την εβαλα να μου γλυψει τα αρχιδια και υστερα τον κωλο. Γλυφει πολυ ωραια, οποτε το γλυφοκωλι εγινε σε διαφορες στασεις. Σε καποιες φασεις που και που απλα την εστηνα και την εγλυφα στη σωματαρα της, επαιρνε και πολυ ωραιες ποζες. Ειμαι αρκετα ανωμαλος κι αυτη ανταποκριθηκε στις ορεξεις μου αριστα!! Παιξαμε και ισπανικη μεταξυ αλλων, λιγο ποδολαγνεια αλλα και γλυψιμο σε κοιλια, μασχαλες κτλ. Μετα φορεσε το στραπ και με γαμησε στα ισια. Μπηκε καλα, με φιλαγε και τονιζοντουσαν οι κοιλιακοι της. Δεν αντεξα δευτερη σταση, εχυσα σε λεπτα. Την ωρα που εχυνα εσκυψε και τα πηρε ολα στο στομα, διακριτικα τα εφτυσε μετα.
Δευτερος γυρος δεν εγινε επειδη εγω δεν ηθελα, οταν κλεισαμε το ραντεβου της ειπα οτι ηθελα μισαωρο και εναν γυρο αλλα μου εξηγησε οτι αυτες τις μερες κανει μονο μια ωρα με 150 (δεν το ειχα δει ακομα γραμμενο στο σαιτ τοτε). Οποτε μετα αραξαμε και τα ειπαμε λιγο, η κοπελα και στο σοσιαλ ανταποκριθηκε τρομερα.
Με λιγα λογια μια εξαιρετικη συναντηση, πιστευω οτι δυσκολα καποιος θα συναντησει τη Μαριλου και δεν θα περασει καλα!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 09, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anallover21, mad_max, panos877 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2017
Όλα 10?
Δεν της κανεις καλο με αυτό.... Πολύ κρίμα
S
Sc0rpi0s
12 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα σου πω αυριο που θα την συναντησω αν καλα εκανε που εβαλε σε ολα 10 θα ανεβασω και κριτικη μπορει και να ειναι για 10
12 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι!Ναι!Ναι!
D
dab
16 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το θεμα δεν ειναι να της κανω καλο ή κακο. Ο σκοπος των κριτικων ειναι να μεταφερω αυτο που βιωσα, ωστε να βοηθηθουμε ολοι μας. Αυτο κανω.
16 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απλα πιστευω μπορουμε να κραταμε και μια πισινη στην βαθμολογια. Σπασε ενα 10 και βαλε 9.... δεν ειναι κακο.
ΣΔλδ αν αυριο δεις μια καλυτερη απο το κοριτσι αυτο...τι θα βαλεις? 11??? (με αυτο το πνευμα σχολιασα)
S
Sc0rpi0s
18 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για εμενα η κοπελα επιασε ταβανι, που μπορουν να πιασουν και αλλες βεβαια. Πιστευω οτι τις αξιζει το 10 και γι'αυτο το εβαλα.
Απλα.
19 Αυγούστου, 2017
Μπράβο, πάντα τέτοια.... Ναι!
18 Μαρτίου, 2018
Καλησπέρα παιδιά, γνωρίζετε αν η κοπέλα δουλεύει ακόμα η όχι??? Θα ήθελα πολύ να κλείσω ραντεβού μαζί της, έχω δει ένα τηλέφωνο, αλλά αν έχει σταματήσει να μην την ενοχλήσω, αν ξέρετε κάτι πείτε μου, ευχαριστώ
19 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αν εχει σταματησει, λογικα δεν θα ισχυει και το τηλεφωνο της
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9