Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
3.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είναι βραδάκι και λόγω ζέστης είπα να μη περπατήσω τσάρκα, οπότε βλέπω γυμή αυτή στο σαλόνι κανονική ωραίο κορμί με πολλά τατουάζ στα πόδια, αλλά και με κρεμαστές ωραίες μεγάλες φυσικές βυζάρες.
Μπαίνει στο δωμάτιο με το προφυλακτικό κλειστό στο στόμα, και με παίζει λίγο ενω κάθεται στο πλάι μου, και εγω της χάιδευα ελαφρά τη κωλάρα. μου περνάει μετά το προφυλακτικό και παίρνει μια μέτρια πίπα, κατόπιν το βάζει λίγο μέσα στα βυζιά, μισοκαυλωμένο με ρωτάει θέλεις να έρθεις στα τέσσερα, λεω ναι και αρχίζω σιγά, διαπιστώνοντας οτι το μουνί της είναι τόσο χαλαρό που δεν το νοιώθω καθόλου....το μόνο που καταλάβαινα είναι το χέρι που είχε μόνιμα εκεί, προφανώς το ξέρει. Μετά μπαίνω πιο δυνατά και απολαμβάνω κάπως την αφράτη κωλάρα, και τη μόνη συμετοχή που είχε αυτή κοιτάζοντας το καθρέπτη και βγάζοντας απαλό αχ... έχυσα με τη σκέψη, ευτυχώς που τόσα χρόνια στα μπουρδέλα μπορώ να το κάνω έτσι. Μου είπε μάλιστα μπράβο ! τη ρώτησα απο που είσαι και μου λεει ξένη αλλά γεννήθηκα εδω. Ωραίο μωρό εμφανισιακά, αλλά τι να το κάνεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
spirolondon
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
533
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vlaxos57, jasmlez, nobodyelsebutme και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2017
η κοπελα αυτη ειναι φολα δεν αλλαζει τσαμπα πηγαινετε και δινετε λεφτα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1