Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322895
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ντεμπυ βραζιλιανα, νοστιμη φατσούλα, λιγακι μονο χανει ελαφρα στα δοντια, ωραιο σωματακι και κωλαρακι, βυζι πλουσιο και πυκνο νομιζω φυσικο, ζουμερη!!, αν ειχε και απο τις μεγαλες ρογες θα τελειωνα με το που θα την εβλεπα

θερμη και ανθρωπινη, ωραιο τυπακι, σε φτιαχνει καλα

Β2Β με ολα της τα προσοντα πανω-κατω στην πλατη μου τα ποδια μου κτλ, ανασκελα για τη συνεχεια με Β2Β παλι, τρελα φουσκωματα, χουφτωματα, ζουληγματα, ρουφηγματα, τα παντα ολα, μου φυγαν τα κλαπετα που ειδα το σοκολατι κορμι να γυαλιζει απο τα λαδια, ονειροο!!, μετα εκεινη απο κατω και εγω απο πανω, με φραπε και φλαουτο, και πινελο, τελειωμα με κλασικη μπριζολα σε διαφορες παραλλαγες

τσιμπαει το κοστος με το β2β αλλα εστω μια φορα αξιζει η θυσια να νιωσω αυτα το κορμι να χορευει σαμπα με ολα του τα προσοντα πανω μου... τουλαχιστον το καταφχαριστηθηκα
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ντέπυ
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.513
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Central Spa, BOMBAS21 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2017
επαναληπτικη με τη θερμη ντεμπυ, βυζαρες κωλαρα φυσικα ολα και σουπερσε ποιτητα και ποσοτητα!!, τριψιματα που μ'εστειλαν, αρχισε να μου λεει και φαντασιωσεις, με βασανισε, επαιξε/επαιξα φοβερη μπαλα, ρεστα δωσαμε στο 2ο μερος .... πανε ωρες και ακομη πιτσιλαω
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1