Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μεσημερακι Δευτέρας φουλ καυλωμενος και καταληγω στο free house μπας και πετυχω την αγαπημενη μου Νατάσσα που είχα και καιρό να τη συναντήσω.Την πετυχα και μπηκα κατευθείαν στο ανετο και δροσερό δωμάτιο και η τσατσά εκτος απο την πετσετα για ντους που μου εδωσε με ρωτησε αν ηθελα νερο ή χυμό,να τα λέμε κι αυτά...
Μετα απο λιγο ερχεται και το μωρο,λίγο άκεφο στην αρχη ειπε το κλασσικο τουκ τουκ και στεκοταν ορθια και με κοιτουσε.Ορμησα κατευθειαν στα ορθια την εσφιξα δυνατα,τη φιλουσα το λαιμο,μου πεταξε και τις βυζαρες στη μουρη τις οποιες εγλειφα και ρουφουσα τις ρωγες.Καυλωσαμε και οι δυο,μου επαιζε τον πουτσο που γρηγορα εγινε καγκελο κι εγω σκαλιζα το μουνακι αρχικα εξωτερικα και στη συνεχεια κανονικο δαχτυλο μεσα.

Την εβαλα να ακουμπαει με τα χερια στον τοίχο σκυφτή κι εγω απο πισω γονατισα και απολαυσα την κωλοτρυπιδα της για ωρα,την εγλειφα με μανία και κάρφωνα ολη τη γλωσσα μου μεσα κι αυτή βογγούσε...πεσαμε στο κρεβατι οπου συνεχισα με γλειφομουνι και στη συνεχεια την καβαλησα εγω από πανω για 69 και ελιωσα και το μουνακι της στο γλειψιμο.
Μετα με ξαπλωσε για να αναλαβει δραση αυτη....
Ειναι γνωστο οτι η Νατασσα κανει τις καλυτερες πιπες αλλα αυτη τη φορα ήταν το κατι αλλο.Ξεκινησε με αργο αισθησιακο τεμπο και οσο πηγαινε ανεβαζε ρυθμο,τον καταπινε ολοκληρο για πλακα,μου χαϊδευε απαλα τα αρχιδια ωσπου πηρε και τα χερια της και συνεχιζε ασταματητα να τον καταπινει για κανα 20λεπτο χωρις να παρει μια κανονικη ανασα...της τρέχανε τα σάλια και βογγούσε σαν λυσσασμένη ωσπου αναγκαστηκα να τη διακοψω γιατι θα εχυνα ετσι.Ηταν απιστευτη η πιπα της αυτη τη φορα...

Μια και μοναδικη σταση με αυτην απο κατω,ανοιξε τα ποδια της τερμα σχεδον σπαγγατο και μου ζητησε να της τα πιεζω κι αλλο προς τα πανω,τη γαμησα δυνατα και εχυσα γρηγορα με δυνατες κραυγες και τιναγματα πανω της ωσπου με κρατησε σφιχτα στην αγκαλια της για να ηρεμησω ΈρωταςΈρωτας....εμεινα ακομα λιγο μεσα της,καναμε με ρικες ζουζουνιές τα ειπαμε και λιγο και αποχωρησε.

Μετα απο τοσα γαμησια λες τι αλλο να περιμενω αλλα καθε φορα με αυτη την κοπελα ειναι μια μοναδικη εμπειρια που δε θες να τελειωνει.Αγαπημενη μου εδω και πολλα χρονια και οπως εχω ξαναπει ειναι δυσκολο να περιγραφεί το πάθος και η ένταση των στιγμών που ζω κάθε φορά μαζί της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.316
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 oblivion31, Houdini, Tetsuo και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού