Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αυτό το μπουρδέλο το ανακάλυψα τον τελευταίο καιρό. Ήδη έχω περάσει 2-3 φορές με την Άννα, όπου πέρασα καταπληκτικά. Χτές το βράδυ πέρασα να δω ποια κοπέλα δούλευε και βρήκα την Έλενα. Συμπαθητική κοπέλα με σχετικά ωραίο κορμί για τα γούστα μου. Επειδή ήμουν κουρασμένος είπα να αφήσω τη γνωριμία μας για μια άλλη φορά.
Αποφάσισα να περάσω σήμερα... Η τσατσά μου ανακοίνωσε το πρόγραμμα της Έλενας που περιλάμβανε και 69 και ελεύθερο στοματικό μεταξύ άλλων. Δίνω το 20αρικο, ζητάω πετσέτα και μπαίνω. Κάνω το μπανάκι μου και περιμένω. Έρχεται η Έλενα, λέμε τα γνωστά τι κάνεις και τα λοιπά και εκεί διαπιστώνω ότι η κοπέλα δεν έχει και την καλύτερη διάθεση... Κάθεται στο κρεβάτι, βγάζει το σουτιέν και με ρωτάει αν θέλω πίπα με ή χωρίς προφυλακτικό. Αφού της λέω χωρίς και με καθαρίζει με μωρομάντηλο, κάθεται στην άκρη του κρεβατιού με εμένα όρθιο και ξεκινάει. Δεν περνάνε 10 δευτερόλεπτα, μου πετάει την ατάκα: "μπορείς να μην κουνιέσαι σαν χαλασμένη βάρκα;". Το καταπίνω και δεν λέω τίποτα... Μετά από λίγο (ούτε μισό λεπτό) ξαπλώνω στο κρεβάτι, έρχεται στα πόδια μου, μου λέει με έντονο ύφος "άνοιξε τα πόδια σου" και παίρνει θέση ανάμεσά τους. Της λέω δεν γυρίζεις από εδώ να σε χαιδέψω λίγο; μου απαντάει με το ίδιο ύφος δεν μου αρέσει να με ακουμπάνε με τα χέρια και της λέω τότε γύρνα 69 να σε γλύψω, όπου και εκεί με το ίδιο πάλι ύφος μου λέει δεν κάνω 69. Κάπου εκεί αποφάσισα ότι δεν υπήρχε λόγος συνέχειας και σηκώθηκα από το κρεβάτι. Χρόνος πίπας σε πεσμένο καυλί, το πολύ 2 λεπτά... Ενώ έχω ξεκινήσει να ντύνομαι της λέω ότι η τσατσά μου είπε ότι κάνεις 69 και παίρνω την απάντηση να πας στη τσατσά να σου δώσει 69... Ντύνομαι, βγαίνω έξω και φωνάζω την τσατσά. Της ζητάω το 20αρικο πίσω γιατί δεν έκανα τίποτε με την κοπέλα. Μου απαντάει έκανες πίπα και χάλασες προφυλακτικό... Της λέω πίπα έκανα 2 λεπτά μόνο και ενώ μου είπες ότι η κοπέλα κάνει 69 και για αυτό μπήκα, τελικά η κοπέλα δεν κάνει. Επίσης της λέω ότι προφυλακτικό δεν χάλασα γιατί η κοπέλα μου έκανε πίπα χωρίς και εκεί μου απαντάει ότι η κοπέλα δεν κάνει πίπα χωρίς προφυλακτικό. Ότι να΄ναι!!! ΕμμμμΧμμμ;Λύπη
Τελίκα μου έδωσε πίσω ένα 10άρικο και έφυγα. Δεν είχα όρεξη να κάνω περισσότερη φασαρία (και δεν ήξερα αν με έπαιρνε κιόλας), αλλά αν δεν έχει διάθεση η κοπέλα να δουλέψει γιατί να μας ταλαιπωρεί εμάς που θέλουμε να χαλαρώσουμε λίγο; Σίγουρα δεν θα ξαναπεράσω ούτε απέξω όταν θα βλέπω ότι δουλεύει η Έλενα. Τώρα σαν μαγαζί ίσως του δώσω άλλη μια ευκαιρία όταν ξαναεπιστρέψει η Άννα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
36
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bourdelakias 79, fouxter, serafin και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού