Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκέφτηκα σήμερα την Νατάσσα στο Free House. Το συγκεκτριμένο σπίτι είναι κλασάτο και καθαρό. Με το που μπήκα με ενημέρωσε η υπηρεσία πως η Νατάσσα είναι στο δωμάτιο. Περίμενα περίπου 20 λεπτά και βγήκε το σαλόνι. Φορούσε ένα μπεζ κορμάκι που τόνιζε τις βυζάρες της και το καλογυμνασμένο κορμί της. Πέρασα με 50€ για 69. Αφού έκανα ντουζάκι ήρθε και το κορμίΈρωτας. Αφού είπαμε 2-3 χαζομάρες για να σπάσει ο πάγος, ξάπλωσε στην άκρη του κρεββατιού στα 4 και πήγα απο πίσω της και άρχισα να τρίβομαι στον κώλο της. Σιγά σιγά άρχισαμε να φουντώνουμε, έβγαλε το κορμάκι της και άρχισα να παίζω με τις βυζάρες τις. Μετά απο λίγο, την γύρισα με την πλάτη ξαπλωμένη και ξεκίνησα να περιεργάζομαι αυτά τα απίστευτα στήθη που έχει, γλύφωντας πότε την μία ρώγα και πότε την άλλη. Παράλληλα, με το ένα χέρι της έπαιζα με το μουνί της, που είχε αρχίσει να υγραίνεται.
Έτσι όπως ήμασταν, άρχισα να κατεβαίνω προς τα κάτω για να την γλύψω. Πεντακάθαρη!!! Ξεκίνησε να καυλώνει και να αναστενάζει (αλήθεια ή όχι δεν ξέρω Χμμμ;) και κουνούσε την λεκάνη της πάνω κάτω, που σε κάποιο σημείο έγλυφα και μουνί και κώλο. Δέχτηκε και λίγο δάχτυλο και μπρος και πίσω. Δεν ξέρω πόσο την έγλυφα, σε κάποια φάση μου λέει σταμάτα τελειώνω!! ξάπλωσα εγώ στο κρεββάτι και ήρθε μπροστά μου για πίπα. Σκέτη απόλαυση!!!!! Ναι! Πότε αργά, πότε γρήγορα με τον τρόπο που μόνο αυτή ξέρει. Αυτό που με τρελένει είναι που τον παίρνει όλο μέσα και κάθεται για ώρα!!!! Καύλα σκέτη Ναι! . Αφού με είχε καυλώσει τέρμα, την ξαπλώνω ανάσκελα, ανοίγει τα πόδια της τέρμα και μπάινω μέσα της. Στην αρχή σιγά και αισθησιακά και πότε να πάιζω με την κλειτορίδα της (που ήταν αρκετά ευαίσθητη) και πότε με τα βυζιά της. Σε κάποια φάση,ήθελε πιο σκληρά και έτσι όπως ήταν έβαλε τα χέρια της στο κεφαλάρι για αντίσταση και άρχισε να σπρώχνει και να κουνάει την λεκάνη της για να πιάσω τέρμα. Ξεκίνησα και εγώ σε γρήγορο ρυθμό να την γαμάω και να σπρώχνει και αυτή!!! Το σκηνικό ήταν τέρμα καυλωτικό ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης . Λίγα λεπτά αργότερα και στην ίδια στάση και με τον ίδιο ρυθμό έχυσα μέσα της, με υπόκρουση τους αναστεναγμούς μας!! Κουνήθηκε λίγο ακόμα και μετά βγήκα απο μέσα της και έκατσα έτσι να την κοιτάω. Είπαμε 2-3 χαζομαρούμες ακόμα, ντύθηκε και με αποχαιρέτησε με ένα φιλί στο στόμα.
Για να συνοψίσω, πολύ δυνατό κορμί, με τρελή πίπα!!! ΑΞΙΑ!!!

ΥΓ: Πιστεύω να μην κούρασα με την τόσ αναλυτική περιγραφή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 oblivion31, aristos 45 sec

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Αυγούστου, 2017
Αν κούρασες...καύλωσες θέλεις να πεις, άξιος παίχτης, η αλήθεια είναι πως αν και έχω περπατήσει αρκετά την ομήγυρη την συγκεκριμένη δεν την έχω τιμήσει ποτέ. Αντίθετα της έχω ρίξει τρεις φορές άκυρο, θα δείξει αν κάποια φορά, από τις λίγες φορές που κατευθύνομαι προς τα εκεί την πάρω, έτσι για την εμπειρία του σκληρού σεξ...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1