Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επιβεβαιώνω τον συνάδερφο Mick αναφορικά στην εμφάνιση, διαφωνώ σε ότι αφορά υπηρεσίες. Η nina έχει ειδική ομορφιά, εάν δεν σας αρέσουν οι γυναίκες με ένονες καμπύλες (τονίζω το έντονες), μην πάτε. Έχει τον ιδανικό σωματότυπο για video clip αράπ, δλδ κυρίως κωλάρα. Κάτι σαν καρντάσιαν, χωρίς όμως κυταρίτιδες. Δεν είμαι fan. Οι φωτογραφίες είναι αληθινές μεν, αλλά δεν δείχνουν την πραγματική εικόνα. Η Nina είναι πιο όμορφη live, αλλά δεν δείχνουν την πραγματική εικόνα του σώματος (εξαιρείται η φωτό στο κρεβάτι). Τέσπα, το έχουμε πει, με τις φωτό υπάρχει θέμα παντού και σε όλατα πρακτορεία. Θα μπορούσα να προτείνω ένα γενικό κανόνα προς τα πρακτορεία. 4 φωτό χρειάζονται βασικά υπό τους ακόλουθους κανόνες. Καταρχήν λευκό φόντο ή ανοιχτό φόντο ενιαίο χωρίς πολλά μπλιμπλίκια. Μία φωτό κοντινή πρόσωπο με την κοπέλα να χαμογελάει και χωρίς γυαλιά ηλίου, μια φωτό με μαγιώ ολόκληρη όρθια από μπροστά, μία φωτό όρθια με μαγιώ πάλι ολόκληρη από πίσω και μία φωτό όρθια ολόκληρη με ότι θέλει να φοράει η κοπέλα και έχεις μία πολύ καλή εικόνα. Και χωρίς φωτομάγαζο εννοείται. Τέλος πάντων. Πάμε στα στατιστικά.
Πρόσωπο: -8- Ότι βλέπετε και καλύτερο, ωραία μάτια, ωραία χείλη, ωραίο μαλλί (αν και Limited εξτε).
Σώμα: -7- Είπαμε, για αράπ video, δεν είναι το αγαπημένο μου, αλλά οκ δεν ενοχλεί γιατί είναι μαυρισμένη και σφιχτή.
Γενική συμπεριφορά: -9- Ευγενική, χαρμόσυνη, καλή παρέα γενικά, έχει σίγουρα νιονιό (όχι ότι παίζει και τόσο ρόλο), πολύ επικοινωνιακή.
Επικοινωνία: Ταμάμ
Σεξ: -5- Εδώ τα χαλάμε. Μέτρια πίπα, περίεργα στησίματα, είναι και λίγο τεμπέλα, θα ήθελα πολλά παραπάνω. Δεν το ζει, δεν σε διαβάζει στο σεξ, δεν σε βοηθάει να της ορμήξεις. Δεν θα την θυμάμαι καν αύριο.
VFM: -5- Εμφάνιση που δεν είναι το φόρτε μου (καρντάσιαν), υπηρεσίες χλιαρές, καλή παρέα μεν. Οπότε δεν πιάσαν τόπο τα γιεύρο μου.
Επανάληψη: Nope!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.231
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumpater2, Djole77, topscorer και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2017
Όταν γράφει ότι το βάρος ειναι πάνω απο 55 κιλα τότε τα μαντάτα ειναι μάλλον άσχημα. Για την συγκεκριμένη γράφει 61 με μια φωτο να την δείχνει μ κατι Μπουτάρης σαν την περιφερειακή Υμητου (εκεινη με το σπαγγάτο ). Γερο-μύστης
13 Δεκεμβρίου, 2017
Ακριβης η περιγραφη, προσωπικα ομως η εμπειρια ηταν πολυ διαφορετικη.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2