Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καθοταν στον καναπε του μπουρδελου με ιδιαιτερη ανεσηΘυμόςΔιπλα στην τσατσα και τα λεγανε σαν φιλαρακιαMoney MouthΚοντη βερμουδαMoney Mouth,μπλουζακι,γυαλια και καραφλα,ιδιος ο Αλεκος ΣακελλαριοςMoney MouthMoney MouthMoney MouthΜε συγκρατημενες εκτιμησεις τουλαχιστον 80 χρονωνMoney Mouth
Μετα απο λιγο βγαινει η πουτανα,τρισσεγονη τουMoney Mouth απο το κουζινακι.
-'Χαθηκαμε' της λεει ο ΣακελλαριοςΘυμός
-ε,ελειπα και γω,ελειπες και συ,του απανταΚεφάλι σε τοίχο!
-ειδες τι σου απαντησε;του λεει η τσατσα με θριαμβευτικο υφοςΘυμός
Ναι ,φοβερη εξυπναδα,σιγα μωρη,τι του απαντησε, ηθελα να πεταχτω και γω σαν την πουτσα αλλα τελικα αποφασισα να τους αφησω να ζησουν τον ερωτα τους ανενοχλητοιMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
Κατηφορισα την πακιστανοκρατουμενηΘυμός Ιασωνος,για αλλου πηγαινα και τελικα αλλου κατεληξα.Ιασωνος 37Β,στο ισογειο.
-Εσενα καπου σε ξερω..Θυμός
Κλασσικη ατακα της Βιβυς,το ιδιο λεει καθε φορα,για να σπασει και καλα τον παγο,η επειδη εχει φαει τοσες ψωλες,οποτε καποιους πραγματικα μπορει να τους ξερει,μαλλον να την ξερουν αυτοι,γιατι αλλιως πρεπει να εχει την μνημη του υπολογιστη που επαιξε απεναντι στον Κασπαροφ για να θυμαται τις ορδες που την εχουνε γαμησειMoney Mouth
Μετριο αναστημα,Ρουμανα κατα δηλωση της,προμιλφ,αδυνατο σωμα αλλα οχι κοκκαλο,μακρυ καστανο μαυρο μαλλι,μεγαλα ματια προς το πρασινο,καλο προσωπο που το χαλαει καπως το σαγονι που τραβιεται προς τα κατω,οχι Γκμοχ αλλα το καταλαβαινεις.Γενικα καλης εμφανισης.
-ελα ντε,που να με ξερεις αραγεΧμμμ;,τι λες,να περασω,θα γαμηθεις καλα;
-περνα αν γουσταρεις.
οτι υπαρχει μυρωδια φολας στον αερα,υπαρχειΘυμός,να το πουμε,αλλα εκεινη την ωρα εγινε το κλικ στο μυαλο,την ειχα και καιρο στο ματι ,εδωσα τα 10 στην τσατσα και μπηκα στο πρωτο δεξια.
-εχω αλλον πριν απο σενα,με ενημερωσε,και ειδα επιτηδες το ρολοι μου, 20.15.μπηκε στο καπακι στο δωματιο του αλλου.
Μπηκα μεσα.παω να πλυθω.σαπουνι μηδεν.Θυμός
-γεμιζεις λιγο κρεμοσαπουνο βγαινω και λεω στην τσατσα;
-ερχεται με το κρεμοσαπουνο και μου σταζει λιγο στο χεριΘυμός
Νερα κλασσικα σταζαν εκτος νιπτηρα,κρεμαω και τα ρουχα μου στην κρεμαστραΕμμμμ
Φορουσα και κατι καινουρια παπουτσια που εβγαζαν μια περιεργη παπουτσιλα,λεω κατσε μην πει τιποτα η πορνη οταν μπει,τα παιρνω και τα βαζω μεσα στο ντουλαπακι κατω απο τον νιπτηραΝαι!Ναι!Ναι!
Μπαινει η Βιβυ στις 20.18..ειχε ηδη σαλοναρει κιολαςΕμμμμ
-βγαλε τα ρουχα σου απο την κρεμαστρα,σταζει νερο απο το airconΘυμός
-και δεν μιλας τοσην ωρα;
πραγματι εσταζε νερο ΚΑΙ απο κειΘυμός,επεφτε πανω στα ρουχα,και στο πατωμα ειχαν βαλει μπολικο χαρτι που δεν ειχα προσεξειMoney Mouth
-Κρεμοσαπουνο δεν εχει,σταζει λες και βρεχει εδω μεσα,γενικα στο μουνι της η τσατσαΘυμός,λεω
-δεν φταιει αυτη,εχει καθαριστρια που ερχεται στις 06.00 το πρωι,αυτη ειναι υπηρεσια..
Προετοιμαζει το ρουμανικο κλεφτρονι τις πιπες-δικαιολογιες που θα πουλαει σε λιγα χρονια που θα ειναι και αυτη τσατσα στην Ιασωνος,γιατι για τιποτα αλλο δεν την βλεπωΓερο-μύστης
-Ξαπλωσε μου λεει αφου εβγαλε σουτιεν και την πρασινη στριγκαρα
Ξαπλωσα και εγω και αρχισε να μου παιζει την μισοκαυλωμενη τσαπου
Κατι ακουστηκε,σαν να πεφτει κατι,μαλλον απο το κουζινακι αλλα ο θορυβος ηταν σαν απο μεσα.
-τι ηταν αυτο,λες να εχουμε φαντασματα;ειπε..απο το ντουλαπακι ακουστηκεΝαι!Ναι!
Τωρα λεω θα σηκωθει να ανοιξει το ντουλαπακι στον νιπτηρα και θα βρει τα παπουτσια μεσαΝαι!Ναι!Ναι!

Αρχισα να χουφτωνω τα στητα της βυζια
-αχ!
-τι επαθεςΧμμμ;
Εδειξε να ποναειMoney Mouthαλλα δεν ειπε τιποτα,αντιθετως εβαλε καποτα και αρχισε να πιπωνει με εντονη χρηση χεριουΚεφάλι σε τοίχο!
-βγαλε το χερι ρε παιδι μου,και το εβγαλε,αλλα η πιπα της ηταν ρηχη και μονοτονηMoney Mouthβεβαια της επιασα τα μαλλια κοτσιδα αλλα δεν αποπειραθηκα καν να κανω προσπαθεια για Β.Λ. γιατι ειναι νευροσπαστοMoney Mouth
παω να χαιδεψω πλατη..παλι 'αχ''Θυμός
και να μην λεει τι εχειMoney Mouth
-πως θες;
-ξαπλωσε.
Ξαπλωσε,εβαλε και λιγο τζελ στο ξυρισμενο της μουνοτρυπιδι.της τον καρφωσαΕμμμμ
παλι τραβιοταν,δεν βολευοταν,ποναγε
-πονας τωρα εσυΧμμμ;
-ναι,ψεματα σου λεω;
-γιατι γκρινιαζεις συνεχεια;
-γκρινιαζω εδω,οταν παω σπιτι ειμαι μονη μουMoney Mouth
-γκομενο δεν εχεις;
-οχιΕμμμμ
ολα αυτα καθως την γαμουσαΝαι!οσοι αγαπουληδες σπευσατε,ελευθερο το κοριτσιΕμμμμ
-ασε,πηγα και στην θαλασσα και καηκα,ποναω και για αυτοΚεφάλι σε τοίχο!
-που πηγες;
-Γλυφαδα...
αρα οσοι πατε εκει ψαχτε τηνMoney Mouth
-δηλαδη πονας στο μουνι,εχεις καει κιολας,τιποτα αλλοΧμμμ;
-ναι,ποναει και το ουλο μου,πολυΝαι!Ναι!Ναι!Θυμός
Βογγουσε..-δεν μπορω αλλο,γυρναω πισωκολλητα.. αποφασισε.
Γυρισε και της τον φυτεψα παλι.με ειχε νευριασει με τα 'αχ' και τα ΄'βαχ',επιταχυνα και την πηγαινα κομπρεσερΚαπέλοΝαι!
-πηγαινε λιγο πιο πισω,εισαι ψηλοςΚεφάλι σε τοίχο!
τελος παντων,ενω ειχε στηθει καλα,δεν καθοταν να τον φαει σωστα,ποναγε παντου το ερειπιοΘυμός,λεω κατσε μην μας αφησει αχυστους,επιταχυνα παλι,στα αρχιδια μου και μενα πλεον,δεν με ενοιαζε που ποναγε.Αν η ιδια δεν σκεφτεται οτι πρεπει να παρει ρεπο να στανιαρει και μετα να δουλεψει θα πρεπει να την λυπηθω εγωΧμμμ;
Με τα πολλα αρχισα να ξεφορτωνω τα χυσια στο μουνι της εχοντας ανοιξει και τα κωλομαγουλα της να χαζευω το κωλοτρυπιδι της..
-Θα στον βγαλω εξω!μου ειπε καθως εχυναΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!ΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!η καποτα δεν ειναι στη θεση της.
-μην τολμησεις!Θυμόςστη θεση της ειναι η καποτα!
το τσεκαρε..
-καλα,καλα,δεν τραβιεμαι..
πραγματικα αν εκανε την μαλακια δεν ξερω τι θα γινοταν,καλυτερα να σε αφηστει αχυστο γυναικα παρα μισοκαυλωμενοΓερο-μύστης
Αδειασα τα φλοκια 3 ημερωνΝαι!και τραβηχτηκα..
Ντυθηκε γρηγορα,εκανε και καλα πλακα πεταγοντας κατι ρουμανικες υποτιθεται λεξεις,μαλακιες δηλαδηΜαλακίαΜαλακία

Με τα πολλα δηλαδη εχυσα καλα αλλα γαμησι δεν ευχαριστηθηκα.Ανετα θα μπορουσε να με φολιαζε και ιδιαιτερα στο τελος.Εχοντας παθει ομως δεν θα επετρεπα στο τσουλι να μου φαει το 10αρικο στεγνα.Η ολη συνεδρια ειχε αρωμα ξεπετας και δεν ξερω αν οφειλετο στα προβληματα που ανεφερε η θα ειχε ετσι και αλλιως την ιδια συμπεριφορα.
Επισης επειδη εχει πελατεια νομιζω την εχει δει καπως,ετσι κι αλλιως η καθεμια κουβαλει και τον χαρακτηρα της.Να σημειωσω οτι σε καθε μπουρδελο που δουλευει επιβαλλει να παιζει η μουσικη στο τερμα,αλλιως 'δεν μπορει να γαμηθει'.Οποτε οποιος δεν μπορει να λειτουργησει ετσι ας το εχει υποψη τουΚαπέλο
Συνοψιζοντας..πρεπει αμεσα να κλεισει ραντεβου σε γυναικολογο,δερματολογο,περιοδοντολογο και δεν ξερω τι αλλη ειδικοτηταΧμμμ;Κεφάλι σε τοίχο!ΘυμόςMoney Mouth
1535 κοπελα μου,αστικη χρεωση αν καλεις απο σταθερο του ΟΤΕ,να εχεις προχειρο τον Α.Μ.Κ.ΑΓαμήσου
ΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 30, 2017
Όνομα κοπέλας
Bιβή
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, alex2003, 968 και 47 άλλα μέλη

Σχόλια

22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2017
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΚαπέλο
31 Ιουλίου, 2017
Γλαφυρότατο πόνημα! Μεγάλο χαμόγελο
31 Ιουλίου, 2017
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
D
diaithil1975
31 Ιουλίου, 2017
Στο Μεταξουργείο για να περάσεις καλά πρέπει να επιλέξεις μπακατέλες σε εμφάνιση που θα αντισταθμίσουν αυτό με πολύ καλές και βαθιά ποιοτικές υπηρεσίες, έτσι θα πιάσει τόπο το δεκάρι, με πιτσιρίκες στο δεκάρι σπανίως και με λίγες εξαιρέσεις, μετρημένες στα δάχτυλα του μισού χεριού. Όποιος πατάει γκάζι ακόμα και με θαυματουργά πλάσματα της φύσης χωρίς κόμπλεξ και δισταγμούς τότε σίγουρα θα περνάει καλά εκεί.
31 Ιουλίου, 2017
κλαίω
"ολα αυτα καθως την γαμουσαRockonοσοι αγαπουληδες σπευσατε,ελευθερο το κοριτσιEyeroll"
01 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

giatioxiΚαπέλο
01 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

blizardeyeΚαπέλο
01 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

diaithil1975ΚαπέλοΝαι!Ναι!
01 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε sotiraki συνηθως ετσι γινεται και εκτος μπουρδελων,παλι σχετικα ειναι ολα βεβαιαΚαπέλο
01 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

h_harry69ΚαπέλοΝαι!
22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3